Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety w związku z z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza oraz z uwagi na planowane w najbliższą sobotę uroczystości pogrzebowe i zapowiadaną żałobę narodową odwołana zostaje XV Opolska Gala Żużla na Lodzie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
ROW Rybnik podpisał z kolejnym zawodnikiem kontrakt zawodnik. Jest nim 21-letni Valentin Grobauer z Niemiec.(...)
0
Prezes rybnickiego klubu już od dawna zapowiadał starty Damiana Balińskiego w Rybniku. Ten jednak kontrakt podpisał w Lesznie i pojawiały się sprzeczne informacje.(...)
0
Start Gniezno przedłużył umowę ze swoim wychowankiem Adrianem Gomólskim na sezon 2015. Z kolei inny zawodnik tego klubu Australijczyk Rohan Tungate został wypożyczony do SCKM-u Włó(...)
0
Klub z Krakowa opublikował ceny biletów i karnetów na rok 2015. Włodarze klubu wraz z startem w I lidze postanowili podnieść nieco ceny wejściówek.(...)
0
Klub z Ostrowa szuka atrakcyjnych i zgrabnych dziewczyn, które zechciałyby zostać podprowadzającą w sezonie 2015.(...)
0
Wladimir Borodulin został kolejnym zawodnikiem drużyny MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. (...)
0
Po raz kolejny Express Bydgoski zorganizował plebiscyt na Sportową Gwiazdę Bydgoszczy 2014. Ku uciesze kibiców czarnego sportu zwyciężył Szymon Woźniak. (...)
0
Większość klubów polskich lig żużlowych ma już praktycznie skompletowane składy, wyjątkiem tu jest Kolejarz Opole, który nie ma wciąż ani jednego zawodnika. My postanowiliśmy przyj(...)
0
W dniu 8 lutego o godzinie 18:00 w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się prezentacja nowego zespołu Speedway Wanda Instal Kraków.(...)
0
Wanda Kraków zakontraktowała drugiego juniora w ekipie.(...)
0
Wiele się mówi w Rybniku o planowanej od miesięcy przebudowie toru. Prezes Mrozek zapowiadał, że nowy sezon ROW zacznie na nowym torze. Jak się jednak okazuje, jest to raczej mało (...)
0
Cameron Woodward podpisał umowę na starty w drużynie Lokomotivu Daugavpils. Ostatecznie jednak Australijczyk nie wystąpi w barwach łotewskiej ekipy, która ściga się w Nice Polskiej(...)
0
Zawodnicy "Speedway Wandy" Kraków udadzą się w Bieszczady na krótkie zgrupowanie w ramach przygotowań do nowego sezonu.(...)
0
W Ostrowie Wielkopolskim z niecierpliwością oczekuje się na start sezonu, ale jest też smutek z racji siedmiu drużyn w Nice PLŻ, jak opowiada prezes Mirosław Wodniczak ? ucierpi na(...)
0
W Rybniku rozdano pierwsze miejskie dotację na rzecz sportu, lecz drużyna żużlowa ich nie otrzymała. Co to oznacza dla Klubu? (...)
0
Oskar Ajtner Gollob opowiada o swoim wujku i tacie, którzy są wybitnymi żużlowcami. Jak opowiada najmłodszy z rodu Gollobów miał spore szczęście, że został żużlowcem. (...)
0
Na 14 lutego czyli w Święto Zakochanych, na stadionie miejskim w Gnieźnie zostanie zaprezentowana drużyna Łączyńscy Carbon Startu Gniezno. (...)
0
Opublikowano terminarz Nice Polskiej Ligi Żużlowej na sezon 2015.(...)
0
W niedzielę 8 marca odbędzie się prezentacja drużyny ŻKS ROW Rybnik. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 18. (...)
0
Roman Chromik postanowił podpisać kontrakt ze swoim macierzystym klubem ŻKS ROW-em Rybnik. Jest to jednak tzw. "umowa warszawska".(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com