Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk Bjarne Pedersen. Stawkę na podium uzupełnił Bartosz Smektała.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Jak już wiadomo w przyszłym sezonie na ostrowskim torze zobaczymy ostatnią rundę SEC, działacze pierwszoligowca chcą zorganizować jeszcze jedną sporą imprezę. (...)
0
Jak czytamy w najnowszym komunikacie, Główna Komisja Sportu Żużlowego poszukuje sponsora strategicznego dla rozgrywek Nice Polskiej Ligi Żużlowej.(...)
0
Nadchodzący sezon to dla krakowskiej Speedway Wandy Instal niezwykłe wyzwanie sportowe jak i finansowe, gdyż klub spod Wawelu decyzją władz motorowej centrali dołączony został do r(...)
0
W Gnieźnie oprócz prezentów świątecznych otrzymywanych od bliskich, kibice żużlowi dostali także świąteczny prezent od klubu. Oficjalna strona klubu poinformowała, że nowym zawodni(...)
0
Rafał Darżynkiewicz wyraził w imieniu TVP chęć dalszej transmisji meczów rozgrywanych w ramach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Deklaracja ta padła podczas spotkanie prezesów Nice PLŻ (...)
0
W niedzielny wieczór na ostrowskim rynku odbyła się prezentacja zawodników drużyny z Ostrowa. Swój głos zabrał także Marek Cieślak. (...)
0
Od kilku dni Wanda kontraktowała nowych zawodników. Dzisiaj krakowski klub podał informację o przedłużeniu umowy z trenerem Michałem Widerą, który poprowadzi zespół także w sezonie(...)
0
Kolejna dobra wiadomość dla fanów czarnego sportu w Krakowie. Warunki z Wandą uzgodnił Australijczyk Davey Watt. (...)
0
W nowohuckiej Wandzie kolejny kontrakt podpisany. Dzisiaj klub ogłosił, że w 2015 roku w barwach krakowskiego zespołu będzie startował ponownie Daniel Kaczmarek. (...)
0
Maciej Kuciapa zasilił szeregi Speedway Wandy Kraków.(...)
0
Już w niedzielę o godzinie 16 w siedzibie ostrowskiego klubu przez godzinę będzie można spotkać się z zawodnikami, trenerem i zarządem klubu. Zakupić będzie można również kalendarz(...)
0
19 grudnia ruszyła sprzedaż karnetów w Rybniku na przyszłoroczne rozgrywki ligowe. Podane zostały również ceny jednorazowych wejściówek na mecze. (...)
0
Na rynku transferowym zostało już coraz mniej niewiadomych. Dziś Polonia podała nazwisko kolejnego zawodnika. (...)
0
Łączyńscy Carbon Start Gniezno zaprezentował dziś kolejnych zawodników, którzy będą reprezentować barwy klubu w sezonie 2015. Umowy podpisało kilku nowych zawodników, a poza tym ko(...)
0
Wanda Kraków podpisuje kolejne kontrakty. Nowym zawodnikim krakowskiego zespłu na pozycji juniorskiej będzie Oskar Bober. (...)
0
Dziś rozpoczął się w Polsce oficjalnie okres transferowy, niektóre kluby zaczęły podawać oficjalne informacje co do składów swoich zespołów w 2015 roku.(...)
0
Firma PLAY została sponsorem strategicznym krakowskiej drużyny! Jest to niewątpliwie bardzo dobra wiadomość dla fanów Wandy, gdyż zastrzyk finansowy ze strony nowego sponsora z pew(...)
0
Sezon zmagań na torze żużlowym już dawno został zakończony. Kibice czarnego sportu przyglądają się karuzeli transferowej, a już jutro poznają oficjalny skład drużyny z Pierwszej St(...)
0
Zespól do spraw licencyjnych przy Polskim Związku Motorowym podjął decyzję i przyznał warunkowe licencje wszystkim klubom, którym w pierwszym terminie nie przyznano licencji. Poniż(...)
0
Spdeedway Wanda Instal Kraków wysatrtuje w sezonie 2015 w rozgrywkach Nice PLŻ! Krakowski klub otrzymał od żużlowej centrali zaproszenie na start w tych rozgrywkach i postanowił z (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com