OLIVER BERNTZON - Wiadomości
8
Stało się to o czym spekulowany od dłuższego czasu kontrakt z Skrzydlewską Orłem Łódź podpisał Oliver Berntzon.(...)
4
71 edycja turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego padła łupem Jakuba Miśkowiaka, drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk a trzecie Bartosz Smektała.(...)
3
Do fatalnego wypadku doszło w 14 rundzie 1 Ligi Żużlowej w Ostrowie Wielkopolskim. Po tym karambolu w szpitalu znaleźli się Oliver Berntzon, Nicolai Klindt oraz Francis Gusts.(...)
0
W przyszłym tygodniu we Wrocławiu odbędzie się żużlowy mundial. Na wtorek oraz środę zaplanowane są dwa starcia półfinałowe. Selekcjonerzy ośmiu nacji, awizowały składy na te zawod(...)
0
Fredrik Lindgren zwyciężył dziś w Mallili w indywidualnych Mistrzostwach Szwecji na żużlu. Doświadczony Szwed przez cały turniej zgubił tylko jeden punkt, drugie miejsce zajął Jaco(...)
0
11 miesięcy temu
Już dziś na torze w Mallili, odbędzie się finał Indywidulanych Mistrzostw Szwecji na żużlu. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
188
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Ebebe PSŻ Poznań w stosunku 48:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Długich 567 dni, czekali sympatycy żużla w Ostrowie Wielkopolskim na wygraną ich ulubieńców. Wczoraj ta sztuka się udała a ostrowianie pokonali ROW Rybnik 45-44. Bohaterem ostrowia(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już dziś o godzinie 14:00 w Ostrowie Wielkopolskim, rozpocznie się szlagier drugiej kolejki 1 Ligi Żużlowej. Miejscowa Arged Malesa podejmie ROW Rybnik.(...)
0
Dzisiaj sympatycy żużla w Ostrowie, w końcu doczekają się oficjalnych zawodów. Miejscowa Ostrovia na własnym terenie w meczu kontrolnym podejmie Betard Spartę Wrocław.(...)
0
Wczoraj, poznaliśmy szeroką kadrę reprezentacji Szwecji na sezon 2023. Morgan Andersson, zdecydował się powołać aż 22 żużlowców podzielonych na trzy grupy.(...)
109
Oliver Berntzon, to pierwszy zawodnik który oficjalnie zostaje w Arged Malesie Ostrów na sezon 2023. Dla Szweda będzie to trzeci sezon z rzędu w barwach drużyny z Ostrowa.(...)
105
Bartosz Smektała triumfował w jubileuszowym 70 Turnieju o Łańcuch Herbowy rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Fredrik Lindgren, zaś na najniżs(...)
109
Już w najbliższą niedziele, w Ostrowie Wielkopolskim zakończy się sezon żużlowy. 16 zawodników powalczy o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
602
W dniu dzisiejszym poznaliśmy dziką kartę na turniej Speedway Grand Prix, który odbędzie się w Mallili 17 Września.(...)
232
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
144
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)