Od dłuższego czasu w mediach, już nawet nie tylko sportowych, toczy się dyskusja na temat lubelskiego klubu. Wiele osób, w tym nie mających nic wspólnego z żużlem, zabiera głos w sposób merytoryczny jak i mniej fachowy, dotyczący finansów Motoru Lublin. Głównym tematem jest skąd pochodzi olbrzymia k(...)
PATRYK DUDEK - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zosta(...)
0
Janusz Kołodziej zwyciężył na łódzkiej Moto Arena Łódź w 3 finale Canal+ Online IMP. Tuż za zawodnikiem Fogo Unia Leszno w biegu finałowym przyjechał Bartosz Zmarzlik, który zapewn(...)
16
Trener Reprezentacji Polski ogłosił skład w jakim Polacy przystąpią do finału Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.(...)
1
Święto żużla dziś przy Bydgoskiej sprowadziło pełen stadion wiernych fanów, a przy większej ilości krzesełek może i nawet dwa pełne stadiony. Po 23 latach wielka impreza powróciła (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Holmgrens Bil FIM Speedway Grand Prix of Sweden - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
18
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu triumfował w Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert Lambert , Fredrik Lindgren oraz Jason(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zwycięzcą Mistrzostw Piotra Protasiewicza został Jarosław Hampel. Tuż za nim uplasowali się Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik z taką samą ilością punktów.(...)
0
Fani żużla mogą teraz poznać swoich bohaterów wyścigowych lepiej niż kiedykolwiek. Kamery zaglądają za kulisy z Tai'em Woffindenem, Freddiem Lindgrenem, Patrykiem Dudkiem, Danem Be(...)
343
Patryk Dudek o kolejne dwa lata przedłużył kontrakt z Apatorem Toruń.(...)
103
Dziś poznaliśmy sześć dzikich kart na cykl Speedway Grand Prix 2023. W tym gronie jest jeden Polak Poza dzikimi kartami, poznaliśmy jeszcze siedmiu rezerwowych cyklu.(...)
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)
248
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Danii - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert(...)
307
Brytyjczyk, Daniel Bewley wygrał kwalifikacje do wieczornego Speedway Grand Prix Danii na torze w Vojens. Drugi był zawodnik gospodarzy Leon Madsen, a trzeci Patryk Dudek.(...)
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)