PIOTR PIORO - Wiadomości
102
Na dobre rozkręciła się karuzela transferowa. Dwóch zawodników podpisały kontrakty na starty w 2 Lidze Żużlowej w barwach Unii Tarnów. Są to Rene Bach oraz Piotr Pióro.(...)
2
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
351
Piotr Pióro wraca do Tarnowa!(...)
0
Fantastyczny występ młodzieżowej reprezentacji Arge Speedway Wandy Kraków we wtorkowej III rundzie Nice Cup! W rozegranych we wtorek (25 lipca) zawodach w Tarnowie zwyciężył Piotr (...)
4
W środę Polski Związek Motorowy wydał komunikat, w którym zostały zawarte zostały wyniki egzaminu na licencję żużlową. Przypomnijmy, że w 11 sierpnia adepci zdawali część praktyczn(...)