Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
0
Reprezentacja Polski w składzie: Przemysław Pawlicki, Szymon Woźniak oraz Mateusz Cierniak zwyciężyła w Mistrzostwach Europy Par rozgrywanych na torze im. Mariana Spychały w Opolu.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Decyzją Głównej Komisji Sportu Żużlowego Przemysław Pawlicki otrzymał dziką kartę na 2 finał CANAL+ online IMP, który 16 lipca rozegrany zostanie w Pile.(...)
0
Jason Doyle triumfował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata w niemiecki Abensbergu. Za nim uplasowali się zwycięzca biegu dodatkowego o drugie miejsce, Przemysław Pa(...)
1
12 miesięcy temu
W środowy wieczór na trzech duńskich torach rozegrana została 5 runda Speedway Ligaen.(...)
1
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Ebebe PSŻ Poznań w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
Piraterna Motala pokonał(a) na wyjeździe Indianerna Kumla w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej pokonał(a) Ebebe PSŻ Poznań w Meczu o Puchar Fundacji PZM rozgrywanym na poznańskim Golaju w stosunku 26:64. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Bartosz Smektała zwyciężył w 73. Memoriale im. Alfreda Smoczyka, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, a na najniższym stopniu podium stanął Jaiomon Lidsey.(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 73. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Jaimo(...)
0
Zwycięzcą Mistrzostw Piotra Protasiewicza został Jarosław Hampel. Tuż za nim uplasowali się Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik z taką samą ilością punktów.(...)
13
W pierwszym meczu sparingowym w tym roku miejscowy Enea Falubaz Zielona Góra pokonał ekstraligową Fogo Unię Leszno 48:42. (...)
145
Rasmus Jensen, Przemysław Pawlicki oraz Luke Becker zostali nowymi nabytkami Falubazu Zielona Góra.(...)
101
Martin Smolinski triumfował w imprezie Night of the Fights rozgrywanej na torze w Cloppenburg. Drugie miejsce w biegu finałowym zajął Timo Lahti, zaś trzecie Matic Ivacic.(...)