Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PZM - Wiadomości
52
2 tygodnie temu
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego powołał kadrę narodową w sporcie żużlowym na 2019. Wręczenie nominacji do kadry narodowej w sporcie żużlowym odbędzie się w dniu 9 luteg(...)
1
W dniu 30.08.2018 r. w Rybniku odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i 250cc(...)
46
7 miesięcy temu
Polski Związek Motorowy powołał zawodników na Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata FIM. Poniżej prezentujemy listy startowe. (...)
134
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie poinformowała, że zaplanowane terminy eliminacji oraz finał tegorocznego Złotego Kasku zostały odwołane. (...)
216
Dzisiaj działacze klubów żużlowych pierwszej oraz drugiej ligi zjechali do Łodzi do hotelu Boutique aby wziąć udział w platformie komunikacyjno - marketingowej Nice 1.Ligi żużlowej(...)
343
Polski Związek Motorowy przedstawił kalendarz sportu żużlowego na sezon 2018. (...)
195
Po wpłynięciu materiałów od GKŻ Wybrzeże dotyczących podejrzenia złożenia propozycji korupcyjnej przed drugim meczem barażowym Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń (08.10.2017),(...)
107
Trybunał Polskiego Związku Motorowego orzeczeniem wydanym w dniu dzisiejszym nie uwzględnił odwołania od decyzji weryfikacyjnej PGE Ekstraligi z dnia 15 września 2017 roku, na mocy(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym dowiadujemy się o obsadzie osób urzędowych na spotkania finałowe w Nice 1.Lidze żużlowej oraz 2.Lidze żużlowej. (...)
1
W dniu 9 września 2017 r. Andrzej Witkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa Polskiego Związku Motorowego i członka Zarządu Głównego PZM. Funkcję prezesa PZM objął dotychczasowy(...)
104
Firma BSI mająca prawa do organizacji cyklu Grand Prix podpisała z Polskim Związkiem Motorowym trzyletnią umowę na organizację Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym. (...)
159
W dzisiejszym komunikacie wydanym przez Główną Komisję Sportu Żużlowego podana została nowa data meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk z Euro Finannce Polonia Piła. Ponad to dowiadujemy się(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie poinformowała o odwołaniu w najbliższy czwartek egzaminu na licencję "Ż" a także o zmianie organizatora finału Srebrnego Kasku(...)
4
2 lata temu
Kto lub co reguluje rozgrywkami żużlowymi?(...)
164
Nie 5 jak w sezonie 2016, ale nawet aż 22 turnieje w ramach zreformowanych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów stanowi o wartości zreformowanych przez Główną Komisję Sportu Żuż(...)
3
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie podała listę klubów oraz zawodników obecnie zawieszonych za niewykonanie jej orzeczeń. (...)
101
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego ogłasza nabór kandydatów na Komisarzy Torów w sporcie żużlowym. (...)
102
Prezes Polskiego Związku Motorowego ? Andrzej Witkowski przekazał na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podwójne zaproszenie VIP GOLD na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway G(...)
401
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała aktualną listę zawodników, którzy obecnie są zawieszeni w prawach zawodniczych przez związek, gdyż nie wykonali orzeczeń GKSŻ-u, tj. w niemal(...)
235
Polski Związek Motorowy wydał komunikat dotyczący decyzji podjętych przez zespół ds. licencji dla klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2017. Decyzje podjęt(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com