Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Pierwsza Stolica Polski – Gniezno – będzie gospodarzem, aż dwóch wydarzeń, współorganizowanych przez SpeedwayEvents.pl. To piękne miasto odwiedzimy 30 kwietnia i 21 września. Wraz z miejscowym Startem przeprowadzimy na jego torze zawody ściśle związane z Nice 1. LŻ.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PZM - Wiadomości
161
Po odmowie przyznania licencji Stali Rzeszów, która wywalczyła sobie awans zajmując pierwsze miejsce w 2. Lidze Żużlowej w ubiegłym sezonie, zaplecze ekstraligi poszukuje ósmej dru(...)
358
Główna Komisja Sportu Żużlowego zaprezentowała kalendarz sportu żużlowego w sezonie 2019. Wcześniej poznaliśmy termin rozpoczęcia rozgrywek PGE Ekstraligi. Dzisiaj natomiast wiemy (...)
0
2 miesiące temu
Dziś decyzją Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego nie przyznana została licencja dla Stali Rzeszów. Oznacza to, że w nadchodzącym sezonie kibice z Rzeszowa nie b(...)
52
3 miesiące temu
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego powołał kadrę narodową w sporcie żużlowym na 2019. Wręczenie nominacji do kadry narodowej w sporcie żużlowym odbędzie się w dniu 9 luteg(...)
1
W dniu 30.08.2018 r. w Rybniku odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i 250cc(...)
46
10 miesięcy temu
Polski Związek Motorowy powołał zawodników na Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata FIM. Poniżej prezentujemy listy startowe. (...)
134
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie poinformowała, że zaplanowane terminy eliminacji oraz finał tegorocznego Złotego Kasku zostały odwołane. (...)
216
Dzisiaj działacze klubów żużlowych pierwszej oraz drugiej ligi zjechali do Łodzi do hotelu Boutique aby wziąć udział w platformie komunikacyjno - marketingowej Nice 1.Ligi żużlowej(...)
343
Polski Związek Motorowy przedstawił kalendarz sportu żużlowego na sezon 2018. (...)
195
Po wpłynięciu materiałów od GKŻ Wybrzeże dotyczących podejrzenia złożenia propozycji korupcyjnej przed drugim meczem barażowym Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń (08.10.2017),(...)
107
Trybunał Polskiego Związku Motorowego orzeczeniem wydanym w dniu dzisiejszym nie uwzględnił odwołania od decyzji weryfikacyjnej PGE Ekstraligi z dnia 15 września 2017 roku, na mocy(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym dowiadujemy się o obsadzie osób urzędowych na spotkania finałowe w Nice 1.Lidze żużlowej oraz 2.Lidze żużlowej. (...)
1
W dniu 9 września 2017 r. Andrzej Witkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa Polskiego Związku Motorowego i członka Zarządu Głównego PZM. Funkcję prezesa PZM objął dotychczasowy(...)
104
Firma BSI mająca prawa do organizacji cyklu Grand Prix podpisała z Polskim Związkiem Motorowym trzyletnią umowę na organizację Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym. (...)
159
W dzisiejszym komunikacie wydanym przez Główną Komisję Sportu Żużlowego podana została nowa data meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk z Euro Finannce Polonia Piła. Ponad to dowiadujemy się(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie poinformowała o odwołaniu w najbliższy czwartek egzaminu na licencję "Ż" a także o zmianie organizatora finału Srebrnego Kasku(...)
4
2 lata temu
Kto lub co reguluje rozgrywkami żużlowymi?(...)
164
Nie 5 jak w sezonie 2016, ale nawet aż 22 turnieje w ramach zreformowanych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów stanowi o wartości zreformowanych przez Główną Komisję Sportu Żuż(...)
3
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie podała listę klubów oraz zawodników obecnie zawieszonych za niewykonanie jej orzeczeń. (...)
101
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego ogłasza nabór kandydatów na Komisarzy Torów w sporcie żużlowym. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com