Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
RORY SCHLEIN - Wiadomości
0
Wolverhampton Wolves w dzisiejszym meczu angielskie Premiership pokonał Sheffield Tigers 50:40.(...)
186
Obecny mistrz Wielkiej Brytanii, Rory Schlein, został potwierdzony jako zawodnik Poole Pirates. (...)
878
We wczorajszych zawodach British Final najleoszy okazał się Rory Schlein. W biegu finałowym Australijczyk pokonał Richarda Lawsona, Jasona Crumpa i Stevena Worralla.(...)
442
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig British Final. Zwycięzcą turnieju został Rory Schlein. Za nim uplasowali się Richard Lawson oraz Jason Crump.(...)
0
Kapitan Wolverhampton Rory Schlein uważa ze za rok fani będą czuć wielki głód żużla i to niezależnie od tego co się wydarzy w kolejnych miesiącach tego sezonu w British Speedway.(...)
0
W weekend kibice będą zobaczą dwa spotkania szóstej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, które odbędą się na torach w Rybniku i Łodzi. Spotkanie pomiędzy drużynami z Gniezna i Tarnowa zo(...)
0
W piatek na National Stadium w Manchesterze rozegrany został Memoriał Petera Cravena. W zawodach triumfował Australijczyk, Jason Doyle. Drugie miejsce zajął zawodnik miejscowego kl(...)
168
Chris van Straaten, promotor Wolves, poinformował, że Rory Schlein w przyszłym sezonie będzie nadal zdobywał punkty dla Wolverhampton Wolves. (...)
103
Australijczyk Rory Schlein został nowym nabytkiem ekstraligowego ROW-u Rybnik. Zawodnik został wypożyczony z pierwszoligowego Orła Łódź.(...)
13
Przed chwilą dowiedzieliśmy się, który z Brytyjczyków dzięki wygranej w w IM Wielkiej Brytanii wystąpi z dziką kartą podczas Grand Prix w Cardiff. W finale rozgrywanym w Manchester(...)
133
Rory Schlein nie wystąpi w niedzielnym meczu w barwach Orła Łódź. Australijczyk w ostatniej chwili odmówił przyjazdu na to spotkanie przeciwko Polonii Bydgoszcz. (...)
100
Orzeł Łódź przedstawił kolejnego zawodnika na sezon 2017. Jest nim Rory Schlein, który podobnie jak Hans Andersen, Rohan Tungate i Michał Piosicki przedłużył umowę z klubem. (...)
13
Dzisiaj wieczorem w Kings Lynn miejscowe Gwiazdy podejmowały zespół Coventry Bees. Niestety na Norfolk Arena w biegu czternastym doszło do fatalnego upadku, w którym uczestniczyli (...)
2
W zakończonym przed chwilą turnieju charytatywnym Ben Fund Bonanza imponujące zwycięstwo w sezonie zanotował Craig Cook. Na podium znaleźli się również Rory Schlein i Bjarne Peders(...)
0
Rory Schlein jako jeden z pierwszych zawodników Orła Łódź rozpoczął pierwsze treningi na torze. Australijczyk nie ukrywał sporych obaw przed tym ponownym debiutem po poważnej kontu(...)
17
Orzeł Łódź powoli kompletuje kadrę na sezon 2016. W Łodzi w przyszłym roku ma powstać silna drużyna, której celem będzie awans do pierwszej czwórki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Jed(...)
0
W niedzielę na łódzkim torze odbył się turniej "Speedway Show". Drużyna Orła Łódź pokonała Vito Team 47:43. Zobaczmy co do powiedzenia mieli uczestnicy tego wydarzenia. (...)
0
W niedzielę 27 września w Łodzi odbędzie się "Speedway Show". Podczas dzisiejszej konferencji prasowej obydwie strony zaprezentowały swoje składy. (...)
0
W 5 kolejce Nice PLŻ Orzeł Łódź podejmował Lokomotiv Daugavpils. Niestety gospodarzy po serii upadków stracili dwóch kluczowych zawodników i przegrali 40:50(...)