Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
RYBNIK - Wiadomości
46
Już jutro na torach w Rybniku i Lublinie odbędą się półfinały Brązowego Kasku. Początek obu tych imprez zaplanowano na godzinę 16.(...)
101
Wczoraj rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku byli świadkami bardzo emocjonujących zawodów, w których triumfowała reprez(...)
0
Już jutro na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zapowiadają się bardzo ciekawie, a kibiców cz(...)
16
Pechowo dla Andersa Thomsena zakończył się pierwszy start w dzisiejszej rundzie SEC w Rybniku. Duńczyk uczestniczył w groźnie wglądającym wypadku.(...)
26
Już jutro Rybnik stanie się żużlowym centrum naszego kraju, bowiem o godzinie 18 rozpocznie się Grand Prix Challange. (...)
0
Rybnicki junior - Kacper Woryna, wygrał pierwszą rundę w grupie południowej Nice Cup na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajął Daniel Kaczmarek, a na trzecim miejscu uplasował się O(...)
0
W drugim środowym półfinale Brązowego Kasku w Rybniku triumfował Kacper Woryna. Drugie miejsca zajął Krystian Pieszczek, a trzecie Kamil Wieczorek.(...)
0
Rybnik zorganizuje w końcu dużą imprezę żużlową. 12 października na stadionie ROW-u odbędzie się bowiem mecz Polska - Reszta Świata.(...)
0
W sobotę 15 września 2012 roku o godzinie 18.00 na stadionie MOSiR w Rybniku odbędzie się Turniej o Puchar Prezesa Kompanii Węglowej S.A. Podobnie, jak w roku ubiegłym będą to zawo(...)
0
W sobotę w Rybniku odbył się Memoriał Jana Ciszewskiego. W imprezie zwyciężył Duńczyk Nicki Pedersen. Zawodnik Lotosu Gdańsk w finałowym wyścigu pokonał Sebastiana Ułamka, Fredrika(...)
0
Czwartego września 2011 roku o godzinie 18.00 na stadionie MOSiR przy ulicy Gliwickiej 72 w Rybniku odbędą się Zawody żużlowe o Puchar Kompanii Węglowej S.A. - ,,Międzynarodowy Tur(...)
0
13 lat temu
Jak co roku Stowarzyszenie Kibiców i Sympatyków Rybnickiego Żużla ?ROW Rybnik? organizuje ogólnopolski turniej piłki halowej. Zawody te, za każdym razem, cieszą się dużym zainteres(...)
0
10 kwietnia KS ROW Rybnik będzie podejmował na własnym torze Polonie Bydgoszcz. Opiekunowie drużyn awizowali w dniu dzisiejszym składy zespołów na niedzielne spotkanie.(...)
0
Czwartego września 2011 roku o godzinie 18.00 na stadionie MOSiR przy ulicy Gliwickiej 72 w Rybniku odbędą się Zawody żużlowe o Puchar Kompanii Węglowej S.A. - ,,Nieoficjalne Mistr(...)
0
Nie odbędzie się zaplanowany na dzisiaj na godzinę 17:00 półfinał Brązowego Kasku w Rybniku. Na przeszkodzie stanęły niekorzystne warunki atmosferyczne. Nowym terminem imprezy jest(...)
0
Młodzieżowcy Unii Leszno - Sławomir i Tobiasz Musielakowie oraz Kamil Adamczewski, zwyciężyli w eliminacjach MMPPK w Rybniku. Drugie miejsce i również awans, wywalczyli zawodnicy W(...)