SBPC - Wiadomości
100
Jesteś fanem speedway?a? Zawsze chciałeś być w samym środku żużlowego widowiska, a może byłeś ciekaw, jak wygląda turniej Speedway Best Pairs od kulis? Jeśli odpowiedziałeś twierdz(...)
103
Niemiecka drużyna kontynuuje ideę promowania młodych i utalentowanych zawodników z rodzimego kraju. Kai Huckenbeck i Erik Riss będą siła napędową zespołu City Team w cyklu Speedwa(...)
178
W ubiegłym roku drużyna Nice Racing zajęła trzecią pozycję w końcowej klasyfikacji cyklu Speedway Best Pairs. Dziś zespół oficjalnie ogłosił swój skład na tegoroczny cykl. Szeregi (...)
105
W ubiegłym roku zespół napędzany ?Potworną Energią? został sklasyfikowany na czwartej pozycji, choć ambicje i oczekiwania miał wyższe. Teraz utrzymał swój skład i znów walczyć będz(...)
168
Zespół debiutantów z aspiracjami na zwycięstwo - tak należy określić zespół Eko-Dir Speedway Team, który pod wodzą Rafała Dobruckiego ścigać się będzie w tegorocznym cyklu Speedway(...)
105
Nie Nicki Pedersen i Renat Gafurov, a inni zawodnicy będą razem z Martinem Smolinskim zdobywać punkty dla Trans MF podczas tegorocznej odsłony Speedway Best Pairs.(...)
102
Antonio Lindbaeck potwierdził swój udział w tegorocznym cyklu Speedway Best Pairs. Nadal będzie reprezentował Nice Team.(...)
283
Fogo Power to pierwsza drużyna, która wystąpi w turniejach z cyklu Speedway Best Pairs. Zmagania te zostaną zainaugurowane 25 marca w Toruniu, a zakończą się 25 maja w bawarskim La(...)
225
City Team odkrywa pierwsze karty przed sezonem 2017 w Speedway Best Pairs. Podobnie, jak w minionych rozgrywkach, tak i w nadchodzących, barwy niemieckiego teamu reprezentować będ(...)
100
Daty zmagań zawodników w turniejach z cyklu Speedway Best Pairs poznaliśmy już miesiąc temu. Lokalizacja dwóch rund w Polsce nie została wtedy dokładnie określona. Teraz wszystkie (...)
100
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia fani żużla dostali prezent-terminarz turniejów z cyklu Speedway Best Pairs.(...)
102
Angielski klub The Lakeside Hammers ogłosił, że wycofuje się z przyszłorocznych startów w Elite League. (...)
26
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces uległo na własnym torze Kings Lynn Stars 41:49. (...)
4
W minioną sobotę team FOGO POWER zwyciężył w 1 edycji zreformowanych rozgrywek Speedway Best Paris. W związku z tym na Kibiców czeka szczególna niespodzianka. Wszystkie kombine(...)
59
Fogo Power wygrało finał SBP w Ostrowie i tym samym zwyciężyło w klasyfikacji generalnej cyklu 2016. Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik pokonali w wyścigu finałowym Eport2000.pl. O (...)
1
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Leicester Lions po bardzo zaciętym spotkaniu minimalnie uległo na własnym torze Swindon Robins 44:46.(...)
2
Odliczamy już ostatnie godziny do Wielkiego Finału Speedway Best Pairs. 4 czerwca o godzinie 20.00 w Ostrowie Wielkopolskim po raz ostatni w tym sezonie na tor wyjadą zawodnicy, kt(...)
0
Wielka niespodzianka czeka na wszystkich kibiców przed Wielkim Finałem Speedway Best Pairs w Ostrowie Wielkopolskim. W dniu zawodów, 4 czerwca o godz. 16.00, w Galerii Ostrovia z f(...)
0
Trzykrotny mistrz świata, Greg Hancock zaprezentuje się ostrowskiej publiczności podczas Wielkiego Finału Speedway Best Pairs 2016. Amerykanin to jedna z największych gwiazd, które(...)
1
Za nami dwie rundy Speedway Best Pairs. W Toruniu i Landshut oglądaliśmy niezwykle pasjonujące zawody, ale to w Ostrowie Wielkopolskim rozstrzygnie się, która drużyna otrzyma pucha(...)