Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
SEC - Wiadomości
102
3 lipca w Gdańsku, odbędzie się już trzecia runa Speedway Euro Championship. Ze względu na miejsce rozgrywania imprezy, organizator na tą finałową rundę SEC, przyznał dziką kartę w(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
262
Lukas Baumann otrzymał dziką kartę na 2. rundę Speedway Euro Championship 2021, która odbędzie się w Gustrow. Zawody odbędą się 26 czerwca.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Dań Bewley(...)
106
Niestety pogoda, a konkretnie padający deszcz nie pozwolił dzisiaj na rozegranie 1 Finału Speedway European Championship na torze w Bydgoszczy.(...)
103
Sesja treningowa dzisiejszego finału Speedway European Championship na Stadionie Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydgoszczy niestety została odwołana (...)
17
Czas zacząć wyłanianie najlepszego zawodnika w Europie! Cykl SEC 2021 rozpocznie się w Bydgoszczy. W poprzednim sezonie to właśnie na obiekcie Polonii oglądaliśmy jedne z najlepszy(...)
0
W poniedziałkowe przedpołudnie na stadionie Polonii Bydgoszcz odbyła się konferencja prasowa przed pierwszą rundą Indywidualnych Mistrzostw Europy – Speedway Euro Championship w By(...)
467
Znamy już pełną obsadę tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy. David Bellego, Kai Huckenbeck, Timo Lahti, Vaclav Milik oraz Piotr Pawlicki dołączają do stawki cyklu SEC.(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challenge - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Patryk Dudek. Za nim uplasowali się Dan Bewley oraz Sergiej Logachev(...)
203
Tak jak informowaliśmy kilka dni temu nie w Krsko, a w Pardubicach odbędzie się tegoroczny SEC Challenge. 16 zawodników walczyć będzie o pięć miejsc premiowanych awansem do finałów(...)
0
Jak udało się nam ustalić na 22 maja w czeskich Pardubicach zaplanowany został Speedway Euro Championship Challenge.(...)
205
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata oraz Indywidualny Mistrz Europy z 2016 roku, Nicki Pedersen wystąpi w Speedway Euro Championship 2021 jako stały uczestnik cyklu. Duńczyk zast(...)
235
Gdańsk ugości najlepszych żużlowców Europy w ramach trzeciej rundy Speedway Euro Championship 2021. Zawody na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego odbędą się 3 lipca.(...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
727
Przed nami ostatnia, finałowa runda Tauron SEC. Zapowiadają się wielkie emocje we walce o medale Indywidualnych Mistrzostw Europy. Obecny lider cyklu Lambert ma zaledwie dwa oczka (...)
66
Michael Jepsen Jensen nie może zaliczyć swoich występów w tegorocznym cyklu TAURON SEC do udanych. Duńczyk, w dwudziestu wyścigach zdobył 18 punktów i obecnie zajmuje 15. miejsce w(...)
0
Już w najbliższą środę ostatni z pięciu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Żużlowcy wracają na toruńską MotoArenę, aby ostatecznie w sportowej rywalizacji rozdzielić (...)
0
Leon Madsen zajął szóste miejsce podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2020, która odbyła się w Gnieźnie. Duńczyk zdobył dziewięć punktów i obecnie zajmuje drugi(...)
155
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig zaległego 3. finału Tauron Speedway Euro Championship rozegranego w Gnieźnie. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasow(...)