Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
SEC - Wiadomości
26
Rosjanin, Grigorij Łaguta triumfował w I rundzie cyklu Speedway European Championship rozrywanej w niemieckim Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, zaś trzecie co jest olbrzym(...)
105
Już dziś odbędzie się pierwsza odsłona tegorocznych zmagań o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, a po raz piąty w historii cyklu SEC areną zmagań będzie specyficzny t(...)
242
Podczas konferencji prasowej, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, przedstawiono kilka organizacyjnych zmian w „życiu” cyklu. Jedno jest pewne – tegoroczny SEC przejd(...)
0
Kevin Woelbert wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship 2019 , która odbędzie się w Güstrow. Rezerwowymi będą Tobias Busch i Lukas Baumann.(...)
0
Przed finałową rundą zmagań SEC 2016, Duńczyk zajmował dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej i wydawało się, że nie będzie liczył się w walce choćby o awans do pierwszej piąt(...)
15
Znamy już pełną obsadę tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship. Dzisiaj poznaliśmy, z jakimi numerami na plastronach będą startować stali uczestnicy cyklu.(...)
1
Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, Bartosz Smektała oraz Paweł Przedpełski otrzymali od organizatorów ostatnie dwie stałe„dzikie karty” na Speedway Euro Championship 2019. Pierws(...)
7
Kai Huckenbeck jest kolejny zawodnikiem, który otrzymał od organizatorów stałą „dziką kartę” na cykl Indywidualnych Mistrzostw Europy 2019, który 13 lipca rozpocznie się w niemieck(...)
14
Duńczycy, Nicki Pedersen oraz Anders Thomsen otrzymali od organizatorów stałe „dzikie karty” na starty w tegorocznym cyklu Speedway Euro Championship 2019.(...)
4
Pechowo dla Petera Kildemanda zakończył się sobotni turniej SEC Challenge w węgierskim Nagyhalasz. W piętnastym wyścigu dnia Duńczyk zaliczył upadek, w którym uczestniczył również (...)
286
Grigorij Łaguta wygrywa z kompletem punktów SEC Challenge w Nagyhalasz. Drugie miejsce zajął David Bellego, a podium uzupełnił Vaclav Milik. Awans do cyklu SEC uzyskali również Mic(...)
767
W sobotę czekają nas wielkie żużlowe emocje. W węgierskim Nagyhalasz odbędzie się SEC Challenge a na torach w Krakowie i Pardubicach zostaną rozegrane eliminacje do cyklu IMŚJ. Zap(...)
23
W najbliższą sobotę na torze w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się SEC Challenge, czyli decydująca runda eliminacji, która wyłoni kolejnych stałych uczestników tegorocznego cyklu Mi(...)
161
Z powodu kolizji terminów SEC Challenge z eliminacjami do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, Dominik Kubera postanowił zrezygnować z występu w Nagyhalasz. Jego miejsce zajm(...)
100
Duńczyk Michael Jepsen Jensen wygrał rozegrane dzisiaj na torze w Równem eliminacje do Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a podium uzupełnił Peter (...)
2
Rosjanin, Grigorij Łaguta z kompletem sześciu zwycięstw wygrał rundę kwalifikacyjną do Speedway European Championship, które rozegrane zostały w słoweńskim Krsko. Drugie miejsce za(...)
59
Adrian Miedziński zwyciężył w rundzie kwalifikacyjnej do Speedway European Championship w chorwackim Gorican. Drugie miejsce zajął Vaclav Milik, a trzecią drugi z Polaków, Dominik (...)
149
Francuz, David Bellego triumfował w kwalifikacjach do Speedway European Championship. Drugie miejsce zajął niepokonany po rundzie zasadniczej Bartosz Smektała, zaś na najniższym st(...)
0
Za kilkanaście dni rozpocznie się walka o start w tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwach Europy na żużlu. Finałowa runda Speedway Euro Championship odbędzie się 28 września w Ch(...)
0
Eliminacje do tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship zbliżają się wielkimi krokami. Pod koniec kwietnia na kilku torach w Europie dojdzie do pierwszej rywalizacji pomiędzy ż(...)