Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEED CAR MOTOR LUBLIN - Wiadomości
23
Nowy stadion żużlowy w Lublinie powstanie w miejscu dotychczasowego, a budowa może ruszyć w 2020 roku. Obecnie MOSiR Bystrzyca pracuje nad dostosowaniem stadionu do wymogów ekstral(...)
136
Do sztabu szkoleniowego Speed Car Motoru Lublin dołączył Maciej Kuciapa. Będzie on odpowiadał za szkolenie młodzieży, a także ma współpracować z menadżerem drużyny – Jackiem Ziółko(...)
423
W rozmowie z Dziennikiem Wschodnim dyrektor sportowy Speed Car Motoru Lublin Jakub Kępa opowiada, między innymi, o kulisach związanych z ostatnim oknem transferowym, sytuacji w klu(...)
327
W sezonie 2019 Wiktor Lampart zadebiutuje w PGE Ekstralidze w formacji młodzieżowej Speed Car Motoru Lublin. Oto, co młody żużlowiec mówi w wywiadzie dla mediów klubowych.(...)
0
Po 12 latach ścigania w niższych klasach rozgrywkowych szansę ponownego pokazania się w PGE Ekstralidze otrzyma Paweł Miesiąc. Lubiany przez kibiców za swoją waleczność żużlowiec S(...)
13
Niełatwe jest życie beniaminka PGE Ekstraligi. Działacze Speed Car Motoru Lublin przekonali się jak trudno skompletować skład, a tu kolejne wyzwania. Okazuje się, że nie jest też s(...)
4
Już pierwszego dnia okna transferowego skład na sezon 2019 PGE Ekstraligi ogłosili działacze Speed Car Motoru Lublin. W rozmowie z Kurierem Lubelskim swoje opinie odnośnie przyszłe(...)
61
W pierwszym dniu okna transferowego Speed Car Motor Lublin zaprezentował nazwiska zawodników, którzy będą reprezentować klub w sezonie 2019.(...)
0
Oskar Bober po przez swoje konto na jednym z portali społecznościowych poinformował, że opuszcza swój macierzysty klub i w przyszłym sezonie kibice nie będą mieli okazji oglądać go(...)
599
Speed Car Motor Lublin po znakomitym sezonie wywalczył awans do PGE Ekstraligi. Jednym z autorów tego sukcesu jest Oskar Bober. Młodzieżowiec był ważnym ogniwem pary juniorskiej, c(...)
93
Jeden z filarów Speed Car Motoru Lublin w sezonach 2017-2018 zdecydował się pozostać w klubie na kolejny rok. Żużlowiec mówi, że decyzja była łatwa.(...)
457
Speed Car Motor Lublin jako beniaminek Nice Polskiej Ligi Żużlowej zajął pierwsze miejsce w swojej klasie rozgrywkowej a następnie pokonał we finale ROW Rybnik dzięki czemu wywalcz(...)
119
Po tym jak ponad tydzień temu pozostanie w drużynie beniaminka PGE Ekstraligi na sezon 2019 ogłosił Andreas Jonsson, dziś identyczną informację podali bracia Dawid i Wiktor Lampart(...)
166
W Lublinie postanowiono odkurzyć ratuszowe szuflady i wyciągnięto gotowy od wielu lat projekt stadionu żużlowego przy Al. Zygmuntowskich. Jest to kompletna dokumentacja, którą wyst(...)
108
Średnia biegowa: 2,389, meczowa: 11 punktów. To statystyki najlepszego zawodnika Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2018 Andreasa Jonssona. Lider zwycięzcy rozgrywek zaplecza PGE Ekstral(...)
23
Nie milkną echa awansu Speed Car Motoru Lublin do PGE Ekstraligi po pokonaniu w finałowym dwumeczu ROWu Rybnik. W wywiadzie dla klubowych mediów swoimi refleksjami dzieli się jeden(...)
128
4 miesiące temu
Szwed, Andreas Jonsson za pośrednictwem mediów klubowych Speed Car Morotu Lublin poinformował, że w przyszłym sezonie nadal będzie startować w barwach lubelskiego klubu.(...)
39
Robert Lambert, 20 – latek z Wielkiej Brytanii reprezentował w tym sezonie barwy pierwszoligowego Motoru Lublin. Był jednym z najjaśniejszych punktów zespołu i miał duży wkład w wy(...)
0
W tym starciu decydujący był każdy szczegół i każdy punkt. Speed Car Motor Lublin pokonał na własnym torze ROW Rybnik 53:37 (91:89 w dwumeczu) i awansował do najwyższej klasy rozgr(...)
1
W rewanżu meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Awans do PGE Ekstraligi zdobył zespół z Lublina będą(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com