Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
Belle Vue Aces
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
SREBRNY KASK - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Srebrny Kask - Ostrów Wlkp. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Kacper Pludra oraz Wiktor Przyjemsk(...)
105
Niestety nie dojdzie do skutku zaplanowany na dzisiaj o godzinie 16:30 finał Srebrnego Kasku.(...)
101
Już 15 kwietnia w Wielki Piątek w Ostrowie Wielkopolskim będziemy świadkami rywalizacji o Srebrny Kask. Historia tego prestiżowego turnieju sięga aż 1962 roku, a od 1966 jest to tu(...)
104
W piątek, 15 kwietnia o godz. 16.30, odbędzie się Finał Srebrnego Kasku(...)
101
Jakub Miśkowiak triumfował w finale Srebrnego Kasku rozegranym na torze w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajął jego kolega klubowy Mateusz Świdnicki, zaś na najniższym stopniu podium (...)
638
Finał Srebrnego Kasku odbędzie się w dniu 20 maja 2021 r. (czwartek) w Bydgoszczy.(...)
461
Dominik Kubera z Fogo Unii Leszno nie dał najmniejszych szans swoim rywalom i sięgnął z kompletem zwycięstw po triumf w finale Srebrnego Kasku. Drugie miejsce przypadło po wygranej(...)
133
Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała listę zawodników, którzy w środę 26 sierpnia 2020 wystąpią w turnieju o Srebrny Kask. Zawody odbędą się na stadionie w Gdańsku.(...)
368
Dzisiaj o godzinie 18:30 na torze w Grudziądzu rozegrany zostanie finał Srebrnego Kasku. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich do śledzenia na żywo relacji z tych pres(...)
16
Srebrny Kask w pierwotnym terminie miał się odbyć 2 maja, jednak ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne został przełożony na 9 maja. (...)
107
Kilkudniowe opady deszczu w Krakowie wystarczyły, aby tor przy Odmogile 1b nie nadawał się do jazdy. Na przeszkodzie mogłyby także stanąć przewidywane na czwartkową noc opady. W zw(...)
95
Przed tym sezonem Eryk Borczuch zmienił otoczenie. (...)
186
16 kwietnia w Rawiczu, Bydgoszczy oraz Krośnie rozegrane zostana eliminacje do Srebrnego Kasku, który jest przepustką do do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. (...)
232
Bartosz Smektała przed chwilą zdołał wywalczyć, na torze w Lublinie, Srebrny Kask. 13 punktów starczyło juniorowi Fogo Unii Leszno aby stanąć na najwyższym stopniu podium.(...)
258
Na godzinę 19:00 zaplanowany został finał Srebrnego Kasku, który rozegrany zostanie na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wsz(...)
160
Dominik Kubera z Fogo Unii Leszno triumfował dzisiaj na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie podczas rozgrywanej eliminacji Srebrnego Kasku. Drugie miejsce przypadło dla Arkadiusz(...)
58
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym we wtorek komunikacie poinformowała o przełożeniu zaplanowanych na piątek eliminacji Srebrnego Kasku na 26.04 tj. czwartek. Eliminacje roz(...)
101
Maksym Drabik dzięki wygranej w biegu dodatkowym zdobył Srebrny Kask, którego finał rozegrany został na torze w Krośnie. Drugie miejsce przypadło dla Dominika Kubery. O trzecie mie(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie poinformowała o odwołaniu w najbliższy czwartek egzaminu na licencję "Ż" a także o zmianie organizatora finału Srebrnego Kasku(...)