Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48:42.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL GORZOW - Wiadomości
0
Tomasz Gollob pojechał średnio, a jak twierdzi "Przegląd Sportowy" nawet fatalnie w inauguracji sezonu ligowego w Rzeszowie, zdobywając 11 punktów na 18 możliwych. Mistrz świata zd(...)
0
W niedzielnym meczu w Rzeszowie, Tomasz Gollob dwa razy meldował się ostatni na linii mety. Zawodnik tłumaczy to czwartym polem, z którego nie mógł nic zrobić. Mistrz świata nie pr(...)
0
Rzeszowska drużyna ma za sobą fantastyczne zwycięstwo nad Caelum Stalą Gorzów. Już w niedzielę "Żurawie" zmierzą się w Lesznie z ubiegłorocznymi mistrzami naszego kraju. Jak zapewn(...)
0
We wtorek odbędzie się pierwszy oficjalny trening w Bydgoszczy. Zawodnicy Polonii wyjadą na tor o godzinie 13:00, a na godzinę 15:00 zaplanowany jest w Bydgoszczy trening Unibaxu T(...)
0
Kluby dobierają już sobie pomału sparingpartnerów na okres przygotowawczy do sezonu. W tym rok wyjątkowo w SE nie spotkają się drużyny z Torunia i Bydgoszczy. Włodarze kujawsko-pom(...)
0
Hans Andersen i Niels Kristian Iversen podpisali roczne kontrakty ze Stalą Gorzów i są nowymi nabytkami gorzowskiego zespołu. Umowy nie przedłużył wbrew wcześniejszym pogłoskom Tom(...)
0
Już w kolejny piątek, 18 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się losowanie terminarza CenterNet mobile Speedway Ekstraligi na sezon 2011.(...)
0
Słoweniec Matej Zagar złożył dzisiaj podpis pod roczną umową ze swoim dotychczasowym klubem - Stalą Gorzów. Zagar jest trzecim seniorem w gorzowskiej drużynie, po Tomaszu Gollobie (...)
0
Młody i utalentowany Bartosz Zmarzlik w przyszłym sezonie wystartuje w pierwszoligowym zespole w Szwecji - Gnistornie Speedway. Polak obok Mikkela Bacha z Danii są aktualnie jedyny(...)
0
Tomasz Gollob przed ostatnią rundą cyklu GP już może świętować tytuł mistrzowski. Polak w świetnym stylu wygrał wczorajszą GP Włoch w Terenzano. Kapitan polskiej reprezentacji (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com