Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL GORZOW - Wiadomości
108
Już 9 kwietnia o godzinie 16:30 odbędzie się kolejny memoriał ku czci legendy gorzowskiego żużla. Organizatorzy zawodów podali dwóch pierwszych uczestników tego spotkania: Przemysł(...)
1
Ten rok dla klubu z miasta nad Wartą jest wyjątkowy, ponieważ Gorzowska Stal obchodzi w tym roku 70-lecie istnienia.(...)
0
Maciej Janowski po tym jak we Włoszech podczas treningów na motorze motocrossowym doznał złamania obojczyka, automatycznie wykluczył się z udziału w turnieju Darcy Ward Invitationa(...)
0
Już 9 kwietnia w Gorzowie przy ulicy Śląskiej o godzinie 16:30 rozpocznie się wielkie ściganie. Jak informuje organizator w XIV Memoriale Edwarda Jancarza na tor mają wyjechać najl(...)
101
W Gorzowie na stadionie Edwarda Jancarza prace modernizacyjne prawie dobiegają końca. Niestety aura w tym roku nie jest łaskawa, przez ciągłe opady deszczu opóźniają się prace zwią(...)
186
Gorzów od wielu lat zdobi pierwszy w historii pomnik żużlowca w Polsce - Edwarda Jancarza. Do jednej z legend gorzowskiego żużla dołączy kolejny zasłużony wychowanek - Edmund M(...)
108
Dariusz Maciński to nie tylko lubuski biznesmen, lecz również kibic żużla, który wspiera finansowo klub Speedway Stal Gorzów. Ponadto zajmuje się organizacją imprez sportowych w re(...)
100
Kręgle, kriokomora, siłownia, a po obiedzie - zasłużony odpoczynek w hotelowym pokoju. O tym, czy panuje w nich porządek, czy raczej twórczy nieład przekonał się... nowy reporter "(...)
102
Z jakiego powodu ma żal do trenera Piotra Palucha, czy można go spotkać na stadionie podczas meczów gorzowskiej Stalii i czy prawdą jest, że został aktorem - opowiada w wywiadzie (...)
300
W niedzielę żółto-niebiescy udali się na przedsezonowe zgrupowanie do Karpacza. Trener Mistrzów Polski opowiedział o pierwszym dniu oraz o kolejnych atrakcjach przygotowanych dla z(...)
104
Klub z Miasta nad Wartą buduje pomnik pierwszemu Indywidualnemu Mistrzowi Polski z Gorzowa ? Edmundowi Migosiowi.(...)
113
Podczas pobytu na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Szklarskiej Porębie Bartosz Zmarzlik odpowiadał na pytania kibiców skierowane do niego w internecie.(...)
103
Sześć spotkań, rywale z PGE Ekstraligi oraz jeden reprezentujący Nice PLŻ. Tak wygląda plan przygotowań do zbliżającego się sezonu żużlowego w wykonaniu zawodników Włókniarza Częst(...)
0
Klub dział od 1947 roku, obecnie posiada sekcję piłki siatkowej, piłki ręcznej i najbardziej znaną sekcję żużlową utworzoną w roku 1950, a rok 2017 będzie już 51 sezonem, w którym(...)
2
Młody, ambitny, waleczny - tak można opisać Rafała Karczmarza. Był już zawodnikiem rezerwowym w Grand Prix co było dla niego wspaniałym przeżyciem, ale również stresującym. (...)
5
Zimno wszędzie, ponuro wszędzie, kiedy ten sezon żużlowy się odbędzie?(...)
394
Dziś w godzinach popołudniowych na Stadionie im. Edwarda Jancarza odbyło się odsłonięcie tablicy, której zadaniem będzie upamiętnienie jednego z najbardziej zasłużonych dla Stali G(...)
147
Nie milkną echa kontrowersyjnego tegorocznego finału PGE Ekstraligi pomiędzy Stalą Gorzów i Get Well Toruń. Komisja Orzekająca Ligi zdecydowała, jakie konsekwencje spotkają drużynę(...)
128
Znamy już wszystkie kwestie, jeśli chodzi o układ par meczowych w PGE Ekstralidze w części zasadniczej sezonu 2017.(...)
100
Znamy terminarz dwóch pierwszych kolejek PGE Ekstraligi w sezonie 2017. Pełny "rozkład jazdy" zostanie podany po godzinie 14.00.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com