SWC - Wiadomości
16
Trener Reprezentacji Polski ogłosił skład w jakim Polacy przystąpią do finału Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.(...)
0
Reprezentacja Dani zwyciężyła w drugim finale Monster Energy FIM Speedway World Cup rozgrywanym na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Duńczycy dopiero ostatniej serii roztrwonili (...)
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanie zwyciężyła rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pierwszy półfinał Monster Energy FIM Speedway World Cup. Wygrana zapewniła Brytyjczykom (...)
2
7 lat temu
Czekałem tygodnie, dni i godziny. Czekałem, ale doczekałem oficjalnej informacji o Drużynowym Pucharze Świata. (...)
1
W najbliższy weekend startuje Drużynowy Puchar Świata. Polacy pojadą swój półfinałowy turniej w Vojens. W tym roku doszło do jednej bardzo ważnej zmiany regulaminowej. Zmiana dotyc(...)
5
W tym sezonie Grzegorz Zengota spisuje się nadspodziewanie dobrze. Mimo tego, że został kontraktowany jako druga linia Fogo Unii Leszno to urósł na jednego z liderów tego zespołu. (...)
1
Młode gwiazdy żużla będą mogły zastępować starszych zawodników w zawodach Pucharu Świata w 2016 roku.(...)
0
Piłkarze mają swój mundial co cztery lata; siatkarze, piłkarze ręczni, koszykarze co dwa lata. A żużlowcy? Żużlowcy mają co rok.(...)
0
Półfinał Drużynowego Pucharu Świata, który odbędzie się w Gnieźnie 6 czerwca jest największym wydarzeniem w historii gnieźnieńskiego żużla. Już za dokładnie cztery miesiące na Stad(...)
0
Podczas jednego z treningów reprezentacji Danii przebywajacej na zgrupowaniu w Anglii doszło do kraksy. W jednym z wyścigów w Nicki Pedersena wjechał jego reprezentacyjny kolega Mi(...)
0
7 lipca na stadionie Polonii Bydgoszcz przy ulicy Sportowej 2 rozegrany zostanie półfinał Drużynowego Pucharu Świata z udziałem reprezentacji Polski, Danii, Rosji i USA. ŻKS Poloni(...)
0
Poznaliśmy już zatwierdzony przez FIM kalendarz rozgrywek Speedway Grand Prix oraz Speedway World Cup 2011. Polskie miasto - Gorzów Wlkp. zorganizuje w przyszłym roku GP Polski ora(...)
0
Dzisiaj przedstawiony został kalendarz Drużynowego Pucharu Świata na 2012 rok. Finał pucharu Ove Fundina zostanie rozegrany w Szwecji na torze w Mallili. W naszym kraju odbędzie si(...)
0
Marek Cieślak wybrał piątkę zawodników, którzy wystąpią w Anglii. Jak się okazuje, nie Maciej Janowski, a Krzysztof Kasprzak wystąpi w King's Lyyn. W składzie zabrakło miejsca dla (...)
0
Nie doszedł do skutku dzisiejszy poranny oficjalny trening przed barażem Drużynowego Pucharu Świata w Gorzowie. Wczoraj na torze stadionu im. Edwarda Jancarza rozłożone została pla(...)