SZWECJA - Wiadomości
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanie zwyciężyła rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pierwszy półfinał Monster Energy FIM Speedway World Cup. Wygrana zapewniła Brytyjczykom (...)
0
Reprezentacja Szwecji wygrała eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europu U23. Drugie miejsce zajęli Czesi, zaś trzecie Reprezentacja Wielkiej Brytanii.(...)
80
Reprezentacja Szwecji triumfowała w rozegranym w norweskim Elgane półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy U23. Na drugim miejscu sklasyfikowani zostali Łotysze, a na trzecim Niemc(...)
106
Pod koniec miesiąca bo 28 Czerwca, na torze w Linköping poznamy najlepszego żużlowca Szwecji, bowiem w ten dzień rozgrywane będą Indywidualne mistrzostwa Szwecji. Tytułu bronić bę(...)
104
Specjalnie dla Zuzelend, były uczestnik cyklu Speedway Grand Prix - Oliver Berntzon, o pierwszym meczu w PGE Ekstralidze.(...)
262
Fredrik Lindgren zdobył dzisiaj w Eskilstunie tytuł Indywidualnego Mistrza Szwecji. Drugie miejsce w biegu finałowym zajął Oliver Berntzon, zaś z brązowym medalem na szyi skończył (...)
17
W piękny piątkowy wieczór rozegrano pierwszy historyczny turniej Mistrzostwa Świata Par w nowej formule. Innowacja naprawdę dodała uroku rywalizacji co widać było po tym co działo (...)
76
Reprezentacja Szwecji zwyciężyła Baraż 2 Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywany na The National Speedway Stadium w Manchesterze. Drugie miejsce zajęli gospodarze, zawodn(...)
81
Ostatnie towarzyskie spotkanie Polaków udokumentowało siłę jaką dysponują. Mimo absencji dwójki liderów kadry: Bartosza Zmarzlika i Patryka Dudka, Biało-Czerwoni z kwitkiem odesłal(...)
89
W czwartkowym pojedynku przy ul. Warmińskiej w Poznaniu, Polacy pewnie pokonali skandynawską ekipę w stosunku 54:36.(...)
0
W ostatnim, przed rozgrywkami Speedway of Nations, meczu towarzyskim, Reprezentacja Polski pewnie pokonała Reprezentację Szwecji 54:36. Dzisiaj na torze w Poznaniu niemal wszyscy P(...)
908
Dzisiaj w Poznaniu o godzinie 14:00 rozpocznie się ostatni sprawdzian Reprezentacji Polski przed zbliżającymi się mistrzostwami Speedway of Nations. Rywalem Polaków będą Szwedzi. Z(...)
124
31 maja w Poznaniu dojdzie do ostatniego sparingu, który ma być finalizacją przygotowań kadry Marka Cieślaka przed rozgrywkami Speedway of Nations. Przeciwnik zacny, bo Szwedzi w X(...)
160
Historia poznańskiego żużla liczy sobie już przeszło sto lat. W 1915 roku zapoczątkowała ją Unia Poznań. W ciągu stulecia Gród Przemysława stał się największym polskim ośrodkiem żu(...)
37
6 lat temu
31 maja w Poznaniu, prowadzona przez Marka Cieślaka Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się ze Szwecją. Czwartkowe spotkanie będzie ostatnim etapem przygotowań przed zbliżającymi (...)
48
W czwartek 31 maja, o godz. 13:30 na Stadionie Golęcin w Poznaniu dojdzie do pojedynku żużlowych reprezentacji Polski oraz Szwecji. Menadżerowie obu zespołów ogłosili już oficjalne(...)
17
Już 31 maja w Poznaniu dojdzie do żużlowego pojedynku reprezentacji Polski oraz Szwecji. Dla podopiecznych Marka Cieślaka będzie to ostatni sprawdzian przed czerwcowymi finałami Sp(...)
0
Reprezentacja Szwecji będzie ostatnim rywalem Żużlowej Reprezentacji Polski przed finałowymi zmaganiami Monster Energy FIM Speedway of Nations 2018. Spotkanie z ekipą „Trzech Koron(...)
66
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały odbędzie się czwórmecz z udziałem zawodników Stainer Unii Kolejarza Rawicz oraz reprezentacji Danii oraz Szwecji. Początek sp(...)
251
We wtorek na torze Vastervik odbył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W wyrównanej rywalizacji bezpośredni awans do finału wywalczyła reprezentacja Szwecji (37), która jes(...)