Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
TERENZANO - Wiadomości
167
Włoskie Terenzano było dzisiaj gospodarzem trzeciego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Eurpoy. W zawodach zwyciężył Timo Lahti, wyprzedzając Martina Smolinskiego oraz Kennetha Bj(...)
2
Na torze w Terenzano została rozegrana runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Z dzisiejszego turnieju awans do półfinału uzyskało siedmiu zawodników i jeden re(...)
1
Dziś o 20:00 miał odbyć się drugi półfinał eliminacji do Grand Prix 2016. Jednak przed samymi zawodami zaczął padać bardzo mocno deszcz, który storpedował całe przygotowanie toru.(...)
0
Max Fricke wygrał eliminacje IMŚJ we włoskim Terenzano, zdobywając tam komplet punktów. Niestety, awansu do finałów nie uzyskał Artur Czaja. (...)
0
Niespodzianką wielkiego kalibru zakończył się półfinał Drużynowego Pucharu Świata rozgrywany we włoskim Terenzano. Zawody wygrała ekipa gospodarzy, która przed zawodami nie specjal(...)
0
W sobotę we włoskim Terenzano odbędzie się 1. runda kwalifikacyjna do Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach oprócz drużyny gospodarzy zobaczymy ekipy : Rosji, Niemiec oraz Słoweni(...)
0
Tegoroczne zmagania w cyklu Grand Prix dobiegają już końca. W najbliższą sobotę w Toruniu odbędzie się ostatnia w tym sezonie impreza cyklu. Jak przebiegały poszczególne turnieje w(...)
0
Anotnio Lindbaeck zwyciężył w zakończonej przed chwilą Grand Prix Włoch w Terenzano. Szwed w finałowym biegu pokonał Emila Sajfutdinowa i Grega Hancocka. Wykluczony w finale został(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 20:00 we włoskim Terenzano odbędzie się ósma runda cyklu Grand Prix. Nasz jedyny reprezentant - Tomasz Gollob będzie miał okazję, aby nadrobić kolejne punkty(...)
0
Już jutro o godzinie 20:00 odbędzie się kolejna odsłona tegorocznego cyklu Grand Prix. Najlepsi żużlowcy świata walczyć będą we włoskim Terenzano. Odbyło się już losowanie numerów (...)
0
W sobotnim Grand Prix Włoch, z nie najlepszej strony pokazali się Polacy. Co prawda Jarosław Hampel oraz Janusz Kołodziej awansowali do półfinałów, jednak tam walczyli bardziej mię(...)
0
Wczoraj rozegrano szóstą rundę Grand Prix. Tym razem cykl zagościł we włoskim Terenzano. W zawodach zwyciężył Szwed Andreas Jonsson, wyprzedzając w finale Grega Hancocka, Antonio L(...)
0
Andreas Jonsson okazał się najlepszy w Grand Prix Włoch w Terenzano. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Antonio Lindbaeck. Najlepiej z(...)
0
Stało się to, czego oczekiwali wszyscy kibice z kraju biało-czerownych! Pomimo tego, iż do końca sezonu pozostała do rozegrania jeszcze jedna runda Grand Prix, już dziś można p(...)
0
Nie reprezentant gospodarzy a Słoweniec Matej Zagar otrzymał od organizatorów dziką kartę na przyszły turniej Grand Prix Włoch który odbędzie się 30 lipca w Terenzano. (...)
0
Fatalny występ zanotował Tomasz Gollob w ostatnim turnieju Grand Prix we włoskim Terenzano. Polak uplasował się dopiero na trzynastym miejscu z dorobkiem 5 punktów. Mistrz świata m(...)