Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
VACLAW MILIK - Wiadomości
129
Vaclav Milik: Uszczęśliwi mnie średnia 10 punktów na mecz(...)
42
Na konferencji prasowej Krzysztof Mrozek podał skład w jakim zamierza przystąpić w przyszłym roku do walki na polu ekstraligowym.(...)
167
W sobotę 14 października w Lublinie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na Żużlu. Złoto w całym cyklu wywalczył Łotysz Andrzej Lebiediew, a tuż za nim uplasowali się R(...)
61
21 lat musieli czekać czescy kibice, aż ich reprezentant założy na głowę złoty hełm po triumfie w historycznym turnieju Zlata Prilba miasta Pardubice. Wczoraj najlepszym zawodnikie(...)
254
W drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Czech rozgrywanych na torze w Divisovie, podobnie jak w pierwszym, z kompletem punktów wygrał faworyt zawodów, Vaclav Milik. Drugie miejsc(...)
114
Czech, Vaclav Milik wygrał 3 finał Speedway Euro Championship rozgrywany na torze w szwedzkim Hallstavik. Popularny Waszek w biegu finałowym pokonał drugiego, Andrzeja Lebiediewa o(...)
181
Zgodnie z oczekiwaniami dziką kartę na Grand Prix Czech w Pradze otrzymał czwarty raz z rzędu, najlepszy obecnie zawodnik czeski, Vaclaw Milik. Praska impreza zaplanowana została n(...)
174
Z powodu złej pogody, a konkretnie padającego deszczu nie dojdzie do skutku 3 runda kwalifikacyjna w Lonigo. Zawody zaplanowane zostały dzisiaj na 21:00, ale już godzinę przed prez(...)
106
Vaclav Milik wygrał 1 finał IM Czech rozgrywany na torze Markety w Pradze. (...)