VIKTOR TROFIMOV - Wiadomości
0
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 37:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
10
Młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin Viktor Trofimov uzyskał w sezonie 2019 średnią 1,296 pkt./bieg. W rozmowie z mediami klubowymi ocenia miniony rok i opowiada o swoich celach n(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz przed własną publicznością pokonała w pierwszym ze spotkań półfinałowych drużynę MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów. Zawody zakończyły się wynikiem 47:43(...)
243
Włodarze Speed Car Motor Lublin tuż przed samymi barażami zdecydowali się na wypożyczenie z Fogo Unii Leszno juniora, Viktora Trofimova. (...)
0
W poniedziałkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrano III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. W zawodach zwyciężyli zawodnicy z Piły, a turni(...)