Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
ZLOTY KASK - Wiadomości
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
101
Bartosz Zmarzlik zdobywając komplet pięciu zwycięstw sięgnął po Złoty Kask im. Jerzego Szczakiela, które rozegrane zostało w Opolu. Na drugim miejscu sklasyfikowany został Dominik (...)
105
Poznaliśmy lokalizację, godzinę rozpoczęcia i sponsora tytularnego tegorocznego Finału Turnieju o Złoty Kask – Memoriału Jerzego Szczakiela. Impreza odbędzie się w Lany Poniedziałe(...)
101
W Lany Poniedziałek Stadion im. Mariana Spychały w Opolu gościć będzie zawodników, którzy wystąpią w Finale Złotego Kasku.(...)
0
W opublikowanym dziś komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego odwołuje pierwszą rundę I i II ligi oraz eliminacje Złotego Kasku.(...)
342
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złotego Kasku -w Gdańsku. Triumfatorem tego prestiżowego trofeum został Krzysztof Kasprzak, który zakończył zawody z kompletem zw(...)
107
Bardzo duże perturbacje przeżywa w tym roku turniej o Złoty Kask. (...)
50
Na 11 października zaplanowano kolejne podejście do rozegrania Złotego Kasku w Gdańsku. W zawodach nie wystartuje Piotr Pawlicki. Leszczynianina zastąpi Jakub Jamróg, dotychczasowy(...)
38
Najnowszy komunikat GKSŻ głosi, że Finał Złotego Kasku, który został przeniesiony z Piły do Gdańsk został ponownie odłożony w czasie. Tym razem zawody mają się obyć 11 października(...)
19
W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że zaplanowany na 13 września finał Złotego Kasku w Gdańsku nie odbędzie się. (...)
0
Po odwołaniu piątkowego finału Złotego Kasku, olbrzymia fala krytyki spłynęła na klub Euro Finannce Polonię Piła, na torze którego rozegrane miały być tak ważne zawody dla chcących(...)
85
Główna Komisja Sportu Żużlowego przeprasza wszystkich miłośników żużla za zaistniałą sytuację związaną z odwołaniem zawodów o Złoty Kask w Pile, imprezy która od lat jest wpisana (...)
147
Władze poznańskiego klubu wyszły z propozycją zorganizowania odwołanego w dniu dzisiejszym finału Złotego Kasku, który odbyc miał się na Stadion żużlowy MOSiR w Pile.(...)
161
Dzisiejszy finał Złotego Kasku w Pile zostaje odwołany. Zawodnicy nie zdecydowali się startować na torze, który zagraża ich zdrowiu.(...)
416
Od godziny 14:30 za pośrednictwem portalu ZUZELEND.COM będą mogli państwo śledzić na żywo wyniki z finału Złotego Kasku, który rozegrany zostanie na torze w Pile.(...)
105
Finału Złotego Kasku zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego odbędzie się w Pile w dniu 20.04.2019 r.(...)
428
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. Najlepszym z całej stawki okazał się Szymona Woźniak, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Opróc(...)
226
Dzisiaj w Tarnowie odbyły się eliminacje Złotego Kasku, które wygrał Piotr Protasiewicz. Awans do finału, który odbędzie się 20 kwietnia w Pile, wywalczyli także: Krzysztof Kasprza(...)
35
W Pile odbyły się dziś eliminacje do Złotego Kasku.(...)
272
Jarosław Hampel nie zaliczy występu w eliminacjach Złotego Kasku w Ostrowie do udanych. Zawodnik zanotował upadek w piątej gonitwie dnia i został odwieziony do szpitala na badania.(...)