Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
SPEEDWAY GLOBAL LEAGUE
 12.10.2019 11:54
SGL
Witam


Zaczynamy kolejna zabawe na zimowe wieczory, zwiazana z żużlem.
Będzie to Speedway League.
Na czym bedzie polegala zabawa to pewnie kazdy wie, czyli prowadzenie swojej druzyny jako manager.
Tutaj wybieramy sobie dowolna druzyne klubowa i stajemy sie managerem tej druzyny.

1.Każdy managera gra 1 druzyna.
2.Managerowie składy biegów podaja sedziemu głownegu na priv.
3.Jedziemy wg tabeli biegowej z polskiej ligi i wg zestawu 1 lub 2
4.Bieg juniorski to bieg 2 w meczu
5.Zasady i regulamin jak w polskiej lidze zuzlowej.
6.Sedziowie podaja wynik biegu i sedzia głowny wyciaga srednia z tych typow.
7.Mozna skorzystac z jokera przy roznicy 8 pkt , ale tylko do 10 biegu.
8.Wynik meczy powyzej 50-40 jest liczony jako +3 i -1.
9.Po meczu losowany jest zawodnicy (2) , ktorzy nie wystapia w kolejny meczu, w ich miejsce wchodza rezerwowi.
10.Kazdy gracz na poczatku meczu wybiera 1 zawodnika nietyklanego, ktory jednoczesnie w druzynei przeciwnej powoduje rowniez zawodnika nietyklanego(1-15, 2-14, 3-13, 4-12, 5-11, 6-10, 7-9)
11.W każdej druzynie musi być przynajmniej 1 krajowy zawodnik(senior lub junior)

Gra polegałaby na rozegraniu meczu zużlowego majac sklad ligowy.
Przykład:
Leszno:
1.Pedersen
2.Zengota
3.Sajfudinov
4.Pawlicki
5.Kildemand
6.Kaczmarek
7.Kubera

Gorzów:
9.Iversen
10.Jensen
11.Zagar
12.Pawlicki
13.Kasprzak
14.Zmarzlik
15.Cyfer

Mecz składałby sie normlanie jak mowi regulamin z 15 wyscigów.
Bieg juniorski to bieg 2 wg programu.
2 biegi nominowane.

Roznica polegalaby na tym, ze mamy pusty program. Podajecie mi na skrzynke odbiorcza 2 nazwiska do biegu.
Przeciwnicy nie wiedza jak podali i ja podaje na forum ktpo jedzie w 1 biegu 2 3 4 5 itd....
My jako uzytkownicy podajemy jak zakonczylby sie ten bieg naszym zdaniem. Wyciagam srednia z naszych typow i mamy wynik biegu.
Oczywscie podajemy wg regulaminu ilsc startow zawodnikow.
senior - 4 biegi
junior 3 biegi
np.
Jezeli wykorzystamy Iversena w 1 3 5 6 biegu juz do konca czyli do nominownaych nie mozemy skorzystac z niego.Chyba ze bylby mozliwosc taktycznej
-----
UCZESTNICY ZABAWY:

ROSPIGGARNA HALLSTAVIK - Greg Tarnów
APATOR TORUN - kamil212121
GLASGOW TIGERS - Leszek SG
INDIANERNA KUMLA - Jakub81
STK OKTIABRSKIJ - Grunek
STAL GORZÓW - RavStal
EASTBOURNE EAGLES - Spasiony Lampart
UNIA TARNÓW - LukaszUT
FJELSTED - Maverick
STAL RZESZOW - CT
ISKRA OSTRÓW - bartie998
SWINDON ROBINS - szczepi
POLONIA BYDGOSZCZ - Michał Lewandowski
SHEFFIELD TIGERS - night
-------

ROSPIGGARNA HALLSTAVIK
1.Nicki Pedersen
2.Thomas H.Jonasson
3.Matej Zagar
4.Oliver Bernzton
5.Andriej Lebiedievs
6.Daniel Bewley
7.Filip Halstrom-Bangs
rez:
8.Daniel Kaczmarek
9.Camrron Heeps
10.Rohan Tungate
11.Sam Jensen
12.Matthew Gilmoure
13.Wiktor Trofimow

STADION

MIASTO

------------------------------

APATOR TORUN
1.Chris Holder
2.Jack Holder
3.Paweł Przedpełski
4.Adrian Miedziński
5.Patryk Dudek
6.Igor Kopec-Sobczyński
7.Kasper Andersen
rez:
8.Andriej Karpov
9.Kim Nilsson
10.Jurica Pavlic
11.Tim Sorensen
12.Lukas Finehage
13.Marcin Turowski

STADION

MIASTO:

----------------------

INDIANERNA KUMLA
1.Piotr Protasiewicz
2.Pontus Aspgren
3.Kenneth Bjerre
4.Jakob Thorsell
5.Piotr Pawlicki
6.Roman Lachbaum
7.Sebastian Woentin
rez:
8.Martin Smolinski
9.Kevin Wolbert
10.Oscar Fajfer
11.Anton Karlsson
12.Jacob Hook
13.Damian Pawliczak

STADION:

MIASTO

----------------------

GLASGOW TIGERS:
1.Tai Woffinden
2.Chris Harris
3.Craig Cook
4.Maksym Drabik
5.Niels K.Iversen
6.Kyle Bickley
7.Luke Becker
rez:
8.Nicolas Covatti
9.Norbert Kościuch
10.Scott Nicholls
11.Connor Bailey
12.Mark Karion
13.Davis Kurmis

STADION:

MIASTO:

------------------------------------------

STAL RZESZÓW
1.Grigorij Łaguta
2.Dawid Lampart
3.Paweł Miesiąc
4.Jarosław Hampel
5.Maciej Janowski
6.Michał Curzytek
7.Wiktor Lampart
rez:
8.Karol Baran
9.Nick Morris
10.Sam Masters
11.Patryk Wojdyło
12.Marko Lewiszyn
13.Lukas Baumann

STADION

MIASTO:

----------------------


STK OKTIABRSKIJ
1.Emil Sajfudinov
2.Mikkel Bech
3.Krystain Pieszczek
4.Adrian Gała
5.Artiom Łaguta
6.Arsłan Fajzulin
7.Gleb Czugunow
rez:
8.Renat Gafurow
9.Kacper Gomólski
10.Wadim Tarasienko
11.Karol Zupiński
12.Paweł Łaguta
13.Witalij Kotlar

STADION

MIASTO:

----------------------


STAL GORZÓW
1.Bartosz Zmarzlik
2.Vaclaw Milik
3.Linus Sundstrem
4.Grzegorz Zengota
5.Krzysztof Kasprzak
6.Rafał Karczmarz
7.Mateusz Bartkowiak
rez
8.Grzegorz Walasek
9.Jason Garrity
10.Adrian Cyfer
11.Jack Thomas
12.Liam May
13.Wiktor Jasiński

STADION:

MIASTO

-----------------------

SWINDON ROBINS:
1.Jason Doyle
2.Adam Ellis
3.Troy Batchelor
4.Tobiasz Musielak
5.Robert Lambert
6.Brock Nicol
7.Jewgienij Sajdulin
rez:
8.Andres Lyager
9.Rasmus Jensen
10.Bradley Wilson-Dean
11.Jonas Seifert-Salk
12.Leon Flint
13.Jakub Miśkowiak

STADION:

MIASTO:

------------------------

UNIA TARNÓW
1.Janusz Kołodziej
2.Jakub Jamróg
3.Wiktor Kułakow
4.Siergiej Łogaczow
5.Peter Ljung
6.Ernest Matjusonoks
7.Mateusz Cierniak
rez:
8.Iloa Czałow
9.Artur Mroczka
10.Andriej Kudriaszow
11.Bartłomiej Kowalski
12.Aleksandr Kajbuszew
13.Elvis Avgucevics

STADION:

MIASTO:

--------------

POLONIA BYDGOSZCZ
1.Krzysztof Buczkowski
2.Josh Grajczonek
3.Szymon Wozniak
4.Andreas Jonsson
5.Antonio Lindback
6.Dominik Kubera
7.Oleg Michailovs
rez:
8.Kamil Brzozowski
9.Dimitrij Berge
10.Aleksandr Loktajew
11.Mateusz Tonder
12.Brayden McGuinness
13.Tomasz Orwat

STADION

MIASTO:

--------------------------

TEAM FJELSTED
1.Andres Thomsen
2.Peter Kildemand
3.Fredrik Jakobsen
4.Jonas Jeppesen
5.Michael J.Jensen
6.Christan Thyasen
7.Mads Hansen
rez:
8.Przemysław Pawlicki
9.Hans Andersen
10.Patrick Hansen
11.Jonas Kundsen
12.Wiaczesław Monachow
13.Benjamin Basso

STADION:

MIASTO

--------------------------------

ISKRA OSTRÓW
1.Leon Madsen
2.Tomasz Gapiński
3.Nicolai Klindt
4.Nicklas Porsing
5.Martin Vaculik
6.Sebastian Szostak
7.Norbert Krakowiak
rez:
8.Marcin Nowak
9.Rune Holta
10.Kai Huckanback
11.Artiom Trofimow
12.Petr Chlupac
13.Kacper Grzelak

STADION:

MIASTO:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

EASTBOURNE EAGLES
1.Fredrik Lindgren
2.Richard Lawson
3.Timo Lahti
4.Max Fricke
5.Greg Hancock
6.Tom Brennan
7.Jason Edwards
rez
8.Edward Kennett
9.Jake Allen
10.Rory Schlein
11.Sebastian Mortensen
12.Przemysław Liszka
13.Anders Rowe

STADION:

MIASTO:

--------------------------------

SHEFFIELD TIGERS
1.Mikkel Mikkelsen
2.Bartosz Smektała
3.Darcy Ward
4.Charles Wright
5.Brady Kurtz
6.Marcus Bikermose
7.Drew Kemp
rez
8.David Bellego
9.Daniel King
10.Kacper Woryna
11.Jaimon Lidsey
12.Colton Hicks
13.Jan Kvech

STADION:

MIASTO:

=========================================

WOLNI ZAWODNICY

SENIORZY
Theo Pijper
Jye Etheridge
Erik Riss
Tero Aarnio
James Sarjeant
Nikolaj Busk Jakobsen
Nathan Graeaves
Simon Lambert
Kyle Howarth
Josh Pickering
Denis Gizatulin
Michael Palm-Toft
Josh Auty
Steve Worrall
Kenneth Hansen
Ulrich Ostergaard
James Shanes
Zach Wajtknecht
Facundo Albin
Mathias Thoernblon
Jewgiejij Kostygow
Daniel Davidsson
Linus Ekloef
Josh Bates
Adrian Gheorghe
Patryk Rolnicki
Victor Palovaara
Oskar Bober
Damian Baliński
Lasse Bjerre
Josef Franc
Lewis Kerr
Thomas Jorgensen
Ben barker
Max Dilger
Sebastian Niedźwiedź
Marcel Kajzer
Damian Dróżdz
Władimir Bogma
Valentin Grobauer
Marat Gatiatow
Tobias Busch
Robert Miskowiak
René Deddens
Edward Mazur
Lars Skupień
Kye Thompson
Hynek Stichauer
Mason Campton
Todd Kurtz
Oskar Polis
Kevin Doolan
Daniel Gappmaier
Justin Sedgmen
Iwan Bolszakow
Jordan Stewart
Connor Mountain
Max Clegg
Zaine Kennedy
Mathias Nielsen
Ludvig Lindgren
Filip Hjemland
Hubert Łęgowik
Dominik Moeser
Kyle Newmann
Ty Proctor
Ricky Wells
Rene Bach
Michael Heartel
Nick Skorja
Matic Ivacic
Jason Jorgensen
Paweł Hlib
Eduard Krcmar
Jonas Davidsson
Daniel Jeleniewski
Artur Czaja
Aaron Summers
Bjarne Pedersen
Rafał Okoniewski
Zane Keleher
Mirosław Jabloński
Joel Andersson
Michał Gruchalski
Ondrej Smetana
Andreas Westlund
Ernest Koza
Zdeněk Holub
Matej Kus
Max Ruml
Michał Szczepaniak
Zbigniew Suchecki
Robert Chmiel
Klaus Vissing
Patrik Mikel
-----

JUNIORZY
Kamil Pytlewski
Jan Mihalik
Ben Ernst
Kamil Nowacki
Mateusz Tudziez
Jedd List
Oleg Korowko
Jan Klima
Kenyan Rew
Jordan Palin
Noel Walqvist
Jane Mustonen
Przemysław Giera
Dawid Rempała
Przemysław Konieczny
Piotr Pióro
Kacper Pludra
Nikita Zubariew
Szymon Szaluderbach
Siemion Zujew
Mateusz Swidnicki
Gaetan Stella
Kamil Kiełbasa
Eric Bjoreling
Denis Zieliński
Krzysztof Sadurski
Filip Nizgorski
Rudolfs Sprogis
Piotr Gryszpiński
Daniel Šilhán
Daniił Kołodinski
Andriej Rozaliuk
Alan Szczotka
Niklas Sayrio
David Pacalaj
Richard Geyer
Damian Lotarski

-----------------------------

Lp Nazwa drużyny Mecze Punkty Bilans
1 Eastbourne Eagles 3 5 +7
2 Swindon Robins 3 4 +20
3 Glasgow Tigers 3 4 +11
4 Rosspigarna Hallstavik 3 4 +1
5 Indianderna Kumla 1 3 +12
6 Apator Toruń 1 2 +6
7 Sheffield Tigers 1 2 +4
8 Polonia Bydgoszcz 2 2 -4
9 Stal Gorzów 2 1 -4
10 Iskra Ostrów 2 1 -8
11 Fjelsted 1 0 -4
12 Stal Rzeszów 1 0 -5
13 STK Oktjabrskij 2 0 -10
14 Unia Tarnów 3 0 -26


1 KOLEJKA
APATOR - GLASGOW 48:42 ..................................... Wylosowani zawodnicy to CH.HOLDER, KOPEC oraz NICHOLLS,KURMIS
ROSSPIGARNA - STAL RZESZÓW 49:44 ................. Wylosowani zawodnicy to JONSSON,BANGS oraz LAGUTA, MIESIAC
EASTBOURNE - STAL GORZOW 52:40 .................... Wylosowani zawodnicy to LINDGREN, FRICKE oraz SUNDSREM, MAY
OUTRUP - INDIANERNA........................................................................................................................................................
ISKRA - OKTJABRSKIJ 47:43 ................................... Wylosowani zawodnicy to MADSEN, PORSING oraz KUŁAKOW, CZUGUNOW
SWINDON - UNIA TARNÓW 59:35 ........................... Wylosowani zawodnicy to MUSIELAK, JENSEN oraz AUTY, KAJBUSZEW
POLONIA - FJELSTED 47:43 .................................... Wylosowani zawodnicy to LOKTAJEW, TROFIMOW oraz THOMSEN, JAKOBSEN
PARDUBICE - SHEFFIELD..................................................................................................................................................

2 KOLEJKA
SHEFFIELD - SWINDON 47:43 ................................ Wylosowani zawodnicy to KING, KEMP oraz ELLIS, DOUGLAS
OKTJABRSKIJ - ZP PARDUBICE......................................................................................................................................
TARNOW - ROSSPIGARNA 50:40 ............................ Wylosowani zawodnicy to KUDRIASZOW, ŁOGACZOW oraz ZAGAR, BEWLEY
GLASGOW - EASTBOURNE 55:38 ........................... Wylosowani zawodnicy to BICKLEY, BECKER oraz SCHLEIN, LAWSON
GORZOW - POLONIA 49:41 ..................................... Wylosowani zawodnicy to CYFER, BARTKOWIAK oraz BERGE, TONDER
INDIANERNA - ISKRA 52:40 .................................... Wylosowani zawodnicy to LACHBAUM, KARLSSON oraz KLINDT, HOLTA
RZESZOW - OUTRUP......................................................................................................................................
FJELSTED - APATOR

3 KOLEJKA
APATOR - GORZOW
SWINDON - GLASGOW 45:45 ................................. Wylosowani zawodnicy to BATCHELOR,WILSON-DEAN oraz HARRIS, KARION
EASTBOURNE - TARNOW 52:40 ............................. Wylosowani zawodnicy to HANCOCK, BRENNAN oraz CZALOW, AUGIEVICIUS
ROSSPIGARNA - OKTJABSRKIJ 48:42 ................... Wylosowani zawodnicy to BERTZON, JONSSON oraz BECH, TARASIENKO
ZP PARDUBICE - RZESZÓW.......................................................................................................................
ISKRA - FJELSTED
POLONIA - INDIANERNA
OUTRUP - SHEFFIELD................................................................................................................................

4 KOLEJKA
OKTJABRKIJ - INDIANERNA
FJELSTED - OUTRUP ...................................................................................................
SWINDON - APATOR
SHEFFIELD - EASTBOURNE
ROSSPIGARNA - OSTROW
TARNOW - GORZOW
RZESZOW - GLASGOW
PARDUBICE - BYDGOSZCZ ....................................................................................................

5 KOLEJKA
OUTRUP - ROSPIGGARNA ...........................................................................................
INDIANERNA - TARNOW
APATOR - OKTJABRSKIJ
GLASGOW - SHEFFIELD
OSTRÓW - PARDUBICE .....................................................................................................
BYDGOSZCZ - SWINDON
EASTBOURNE - RZESZOW
GORZOW - FJELSTED
night
Ostatnio edytowany: 07.11.2019 16:26
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (19)
3 tygodnie temu
Tarnów
1.Kołodziej(224223)-15
2.Czałow(0010)-1
3.Mroczka(122102)-8
4.Kajbuszew(00)-0
5.Ljung(331331)-14
6.Kowalski(200)-2
7.Augievicius(000)-0

Eastbourne
9.Hancock(23330)-11
10.Allen(21111)-6
11.Lahti(33312)-12
12.Fricke(1210)-4
13.Lindgren(33223)-13
14.Brennan(110)-2
15.Edwards(310)-4

2ynik 52-40 dla Eastbourne
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Oktjabrskij
1.Sajfudiniv(233332)-16
2.Bech(23230)-10
3.Tarasienko(1110)-3
4.Pieszczek(22102)-7
5.Gała(2000)-2
6.Fajzulin(300)-3
7.Kotlar(010)-1

Rospiggarna
9.Pedersen(33323)-14
10.Kaczmarek(0111)-3
11.Tungate(11001)-3
12.Bertzon(33213)-12
13.Jonsson(32221)-10
14.Jensen(201)-3
15.Bangs(102)-3

wynik 48-42 dla Rosspigarny
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Eastbourne:
1.Schlein(20310)-6
2.Lawson(200)-2
3.Lahti(02112)-6
4.B.Pedersen(02101)-4
5.Hancock(262322)-17
6.Brennan(210w)-3
7.Liszka(00)-0

Glasgow:
9.Woffinden(33333)-15
10.Harris(1110)-3
11.Cook(31233)-12
12.Drabik(13120)-7
13.Iversen(32231)-11
14.Bickley(100)-1
15.Becker(321)-6

wynik 55-38 dla Glasgow
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Swindon
1.Doyle(33333)-15
2.Ellis(22020)-6
3.Batchelor(23123)-11
4.Douglas(0000)-0
5.Lambert(32211)-9
6.Nicol(200)-2
7.Sajdulin(000)-0

Sheffield
9.Michelsen(2332)-10
10.Wright(31111)-7
11.Kurtz(11302)-7
12.King(1210)-4
13.Ward(3231)-9
14.Kemp(0110)-2
15.Lidsey(1322)-8

wynik 47-43 dla Sheffield
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Gorzów
1.Garrity(221200)-7
2.Cyfer(012)-3
3.Palm-Toft(000)-0
4.Sundstrem(211210)-7
5.Zmarzlik(334333)-19
6.Thomas(001)-1
7.May(300)-3
Eastbourne:
9.Lindgren(32331)-12
10.Schlein(11021)-5
11.Lahti(33213)-12
12.Fricke(1201)-4
13.Hancock(33232)-13
14,Brennan(220)-4
15.Liszka(110)-2

wynik 52-40 dla Eastbourne
----------------
Tarnów:
1.Kołodziej(363322)-19
2.Mroczka(0110)-2
3.Kudriaszow(110)-2
4.Auty(02001)-3
5.Ljung(220210)-7
6.Kajbuszew(100)-1
7.Kowalski(001)-1
Swindon:
9.Doyle(33313)-13
10.R.Jensen(21233)-11
11.Batchelor(31222)-10
12.Musielak(23321)-11
13.Lambert(1213)-7
14.Miskowiak(300)-3
15.Sajdulin(210)-3

wynik 59-35 dla Swindon
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Oktjabrskij
1.Sajfudinov(33322)-13
2.Bolszakow (0)-0
3.Kulakow(12212)-8
4.Gała(22200)-2
5.Bech(12110)-5
6.Zupiński(1000)-1
7.Czugunow(31312)-10

Ostrow:
9.Porsing(0000)-0
10.Klindt(32233)-13
11.Vaculik(23231)-11
12.Gapiński(01101)-3
13,Madsen(33333)-15
14.Krakowiak(211)-4
15.Szostak(010)-1

wynik 47-43 dla Ostrowa
-----------------------
Rospiggarna:
1.Pedersen(332332)-16
2.S.Jensen(110)-2
3.Bernzton(221020)-7
4.Aarnio (00)-0
5.Zagar(12223w)-10
6.Bewley(20w11)-4
7.Gilmoure(10)-1

Tarnów:
9.Ljung(3333w)-12
10.Kudriaszow(23101)-7
11.Łogaczow(31121)-8
12.Jamróg(1122)-6
13.Kołodziej(22333)-13
14.Cierniak(301)-4
15.Augievicius(000)-0

wynik 50-40 dla Tarnowa
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Fjelsted:
1.Thomsen(232221)-12
2.Jeppesen(0112)-4
3.Jakobsen(22110)-6
4.Kildemand(00)-0
5.Jensen(223333)-16
6.Hansen(2110)-4
7.Thyasen(100)-1

Bydgoszcz:
9.Lebiedievs(11123)-8
10.Lindback(33111)-9
11.Buczkowski(33232)-13
12.Wozniak(32330)-11
13.Loktajev(102)-3
14.Orwat(000)-0
15.Trofimow(3000)-3

wynik 47-43 dla Bydgoszczy
------------------
Bydgoszcz:
1.Berge(010)-1
2.Lebiedievs(020)-2
3.Wozniak(323132)-14
4.Buczkowski(312211)-10
5.Lindback(322230)-12
6.Tonder(000)-0
7.Michailovs(200)-2

Gorzów:
9.Kasprzak(23331)-12
10.Cyfer(1101)-3
11.Zengota(12222)-9
12.Walasek(21110)-5
13.Zmarzlik(33333)-15
14.Karczmarz(100)-1
15.Bartkowiak(301)-4
wynik 49-41 dla Gorzowa
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Rzeszów:
1.Łaguta(23133)-12
2.D.Lampart(0101)-2
3.Miesiac(11300)-5
4.Morris(010)-1
5.Janowski(336231)-18
6.Curzytek(00)-0
7.W.Lampart(20022)-6

Rospiggarna:
9.Pedersen(33322)-13
10.Jonasson(2202w)-6
11.Zagar(32230)-10
12.Bernzton(11011)-4
13.Jonsson(2123)-8
14.Bewley(321)-6
15.Bangs(110)2

wynik 49-44 dla Rosspigarny
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Glasgow:
1.Woffinden(333332)-17
2.Nicholls(1000)-1
3.Kosciuch(1010)-2
4.Vissing(00)-0
5.Iversen(213231)-12
6.Becker(312120)-9
7.Kurmis(10)-1

Toruń:
9.Ch.Holder(33203)-11
10.J.Holder(22112)-8
11.Miedzinski(22121)-8
12.Przedpełski(1313)-8
13.Dudek(32320)-10
14.Kopec(201)-3
15.Andersen(000)-0

wynik 48-42 dla Torunia
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
SOBOTA 26.10
OKTJABRSKIJ - PARDUBICE
17.00
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com