LIVE
Swindon Robins
Belle Vue Aces
forBET Włókniarz Częstochowa vs Cash Broker Stal Gorzów
Data 02.09.2018 g. 16:30 Stadion SGP Arena Częstochowa. Długość toru 368 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
3:3
Trwa próba toru. Ze strony miejscowej drużyny biorą w niej udział Matej Zagar i Tobiasz Musielak. Ze strony gości pojawią się Szymon Woźniak i Bartosz Zmarzlik.

Trwa prezentacja.

Wylosowano pierwszy zestaw startowy.

Na pierwszym łuku na tor upada Walasek, a bieg zostaje przerwany. Zawodnik z Gorzowa zostaje wykluczony z powtórki biegu.

Dobry start Vaculika, który obejmuje prowadzenie, ale na pierwszym okrążeniu musiał uznać wyższość Madsena. Słowak starał się odbić straconą pozycję i na ostatnim łuku mija prowadzącego Duńczyka.
Tobiasz Musielak 1
Martin Vaculik 3
Grzegorz Walasek w
2 03:3
6:6
W zawodach trwa przerwa ze względu na problemy techniczne nSport+.
Michał Gruchalski 3
Rafał Karczmarz 2
Alan Szczotka 1*
3 Adrian Miedziński 02:4
8:10
Lepszym startem popisali się zawodnicy z Gorzowa, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Lindgren na dystansie zdołał minąć Woźniaka i starał się jeszcze atakować Kasprzaka.
Fredrik Lindgren 2
Krzysztof Kasprzak 3
Szymon Woźniak 1
4 Matej Zagar 34:2
12:12
Dobry start Zmarzlika, ale bez problemu minął go Zagar. Zawodnicy kilkukrotnie mijali się na dystansie, ale ostatecznie lepszy okazał się zawodnik miejscowej drużyny, który do ostatnich metrów walczył o pierwszą pozycję.

Przerwa na kosmetykę.
Michał Gruchalski 1
Bartosz Zmarzlik 2
Alan Szczotka 0
5 Adrian Miedziński 23:3
15:15
Vaculik najlepiej rozegrał pierwszy łuk i objął prowadzenie, którego nie oddał do mety.
Fredrik Lindgren 1*
Grzegorz Walasek 0
6 Matej Zagar w1:5
16:20
Zagar starał się rozdzielić parę z Gorzowa, ale pierwszym łuku czwartego okrążenia upadł na tor. Bieg został przerwany, a zawodnik z Częstochowy leży na torze.

Sędzia podjął decyzję o zaliczeniu wyników.

Zagar wstał o własnych siłach.
1
Szymon Woźniak 2*
7 Leon Madsen 35:1
21:21
Gospodarze objęli podwójne prowadzenie po wyjściu z pierwszego łuku. Karczmarz starał się minąć Musielaka i tym samym rozdzielić parę z Częstochowy, ale ataki młodzieżowca gości nie przyniosły skutku.

Tobiasz Musielak 2*
Bartosz Zmarzlik 0
Rafał Karczmarz 1
8 Matej Zagar Andreas Lyager 02:4
23:25
Matej Zagar - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Występ Zagara w dzisiejszych zawodach stoi pod znakiem zapytania. Słoweniec został zastąpiony w tym biegu przez zawodnika rezerwowego.

Zawodnicy z Gorzowa z zdecydowanie lepiej rozegrali start i objęli podwójne prowadzenie. Gruchalski na wyjściu z pierwszego luku na moment objął prowadzenie, ale został minięty przez Vaculika. Lyager walczył z Walaskiem o trzecią pozycję.
Michał Gruchalski 2
Grzegorz Walasek 1
9 Leon Madsen 34:2
27:27
Pewne zwycięstwo Madsena. Musielak atakował drugą pozycję Woźniaka, ale jednocześnie musiał bronić się przed jadącym na czwartej pozycji Kasprzakiem.
Krzysztof Kasprzak 0
Szymon Woźniak 2
10 Adrian Miedziński 1*3:3
30:30
Zmarzlik starał się odbić pierwszą pozycję Lindgrena i na ostatnich metrach ta sztuka mu się udała.

Bartosz Zmarzlik 3
11 Matej Zagar Michał Gruchalski 33:3
33:33

Grzegorz Walasek - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Gospodarze wyszli na podwójne prowadzenie, ale Kasprzak zdołał minąć Musielaka, zawodnik na ostatnich metrach został jeszcze minięty przez Karczmarza.
Tobiasz Musielak 0
Krzysztof Kasprzak 2
Grzegorz Walasek Rafał Karczmarz 1*
12 Adrian Miedziński 22:4
35:37
Świącik wykluczony za dotknięcie taśmy.

Vaculik prowadził od startu do mety. Karczmarz i Miedziński walczyli o drugą pozycję.
t
13 Leon Madsen 23:3
38:40
Dobrym startem popisuje się Madsen, ale zostanie minięty przez Zmarzlika.

Szymon Woźniak 0
BIEGI NOMINOWANE
14 Adrian Miedziński 02:4
40:44
Tobiasz Musielak - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Gorzowianie po starcie wychodzą na podwójne prowadzenie. Gruchalski do ostatnich metrów starał się minąć jadącego na drugiej pozycji Woźniaka.
Tobiasz Musielak Michał Gruchalski 2
15 Leon Madsen 11:5
41:49
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Kasprzak dostaje ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.

Wydawać się mogło, że gospodarze po starcie wyjdą na podwójne prowadzenie, ale to gości na wyjściu z pierwszego łuku znajdowali się na dwóch pierwszych miejscach. Madsen do ostatnich metrów starał się odbić drugą pozycję Kasprzaka.