Truly.work Stal Gorzów vs Speed Car Motor Lublin
Data 12.04.2019 g. 18:00 Stadion Stadion im. Edwarda Jancarza Gorzów Długość toru 329 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

107
W piątek i niedzielę odbędą się cztery mecze w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi. W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonowali się zmaganiami pomiędzy Gorzowem i Lublinem oraz Grudziądzem i Częstochową. W niedzielę natomiast o ligowe punkty (...)
7 Viktor Trofimov 2* 2 0 2 6+1
Gorzowianie po starcie obejmują podwójne prowadzenie i nie oddają prowadzenia do mety.
Peter Kildemand - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Bieg przerwany. Sędzia analizuje powtórki, żeby zdecydować, który zawodnik jako pierwszy dotknął taśmy startowej. Lampart wykluczony z powtórki za dotknięcie taśmy.

Dawid Lampart - powód zmiany: Taśma

Trofimov popisuje się najlepszym startem i obejmuje prowadzenie, ale na dystansie musiał uznać wyższość Thomsena, który z dużą przewagą wygrywa w biegu.
Thomsen w pierwszej części biegu musiał uważać na ataki Jonssona, ale lublinianin ostatecznie został minięty przez Zmarzlika.

Przerwa na równanie.
Woźniak po starcie obejmuję prowadzenie, a w pogoń za prowadzącym zawodnikiem rzucił się Michelsen. Lampart musiał uważać na ataki Bartkowiaka.
Pewne zwycięstwo Lamberta. Lampart musiał uważać na ataki Kasprzaka.
Thomsen na dystansie zdołał minąć Trofimova i zabierał się za ataki na Jonssonie.

Przerwa na kosmetykę.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie dla Pawła Miesiąca za lotny start.

Miesiąc w powtórce ponownie najlepiej startuje i obejmuje prowadzenie. Do kolegi z drużyny dołącza Lampart, który notuje upadek na drugim łuku pierwszego okrążenia. Bieg zostaje przerwany, a Lampart zostaje wykluczony z powtórki.

Pewne zwycięstwo Zmarzlika. Miesiąc musiał uważać na ataki Karczmarza. Młodzieżowiec do ostatnich metrów nękał atakami zawodnika z Lublina.
Karczamarz z czwartego pola założył całą czwórkę na pierwszym łuku i objął prowadzenie, którego nie oddał do mety. Kasprzak przyjeżdża daleko za pozostałymi zawodnikami.
Pewne zwycięstwo Zmarzlika. Kildemand na dystansie zdołał wyprzedzić Lamparta i starał się jeszcze minąć Jonssona.

Mateusz Bartkowiak - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Dobrym startem popisali się zawodnicy miejscowej drużyny, którzy zaraz po starcie objęli podwójne prowadzenie. Bieg bez historii.