Fogo Unia Leszno vs Stelmet Falubaz Zielona Góra
Data 26.05.2019 g. 19:00 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
8 Mateusz Tonder 2 0 2
Zielonogórzanie wygrywają start, ale parę gości rozdziela na wyjściu z pierwszego łuku Pawlicki. Pedersen szybko próbował odbić pozycję, ale kapitan Unii obronił się przed ostrym atakiem Duńczyka.
Sajfutdinow walczył z Pedersenem, ale ostatecznie Rosjanin uporał się z Duńczykiem. Kołodziej najpierw atakował Duńczyka, a później musiał bronić się przed atakami Protasiewicza.
Nieźle spod taśmy wyskoczył Vaculik, ale po szerokiej ograł go Sajfutdinow. Vaculik do końca walczył z Sajfutdinowem, ale na metę o centymetry pierwszy wpadł Rosjanin.
Norbert Krakowiak - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Najlepszy spod taśmy wyszli gospodarze, ale na wyjściu z pierwszego łuku na czoło stawki wyskoczył Pedersen. Hampel spadł na moment na ostatnie miejsce, ale błyskawicznie uporał się z Tonderem. Smektała do końca nękał Pedersena
Brady Kurtz - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Michael J. Jensen - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

wyścig przerwany. Piotr Pawlicki wykluczony. Bieg przerwany, Kubera i Vaculik otrzymują ostrzeżenie za utrudnianie startu. W trzeciej odsłonie wyścigu najlepiej ze startu wyszedł Vaculik, ale Kubera zrobił coś niesamowitego i wyprzedził Słowaka.
Damian Pawliczak - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Rewelacyjny start gospodarzy. Do przodu popędził niezagrożony Hampel, a kilka razy po trasie Kołodziej tasował się z Protasiewiczem.

Najlepiej spod taśmy Vaculik, na wyjściu w pierwszy łuk prowadzenie objął Sajfutdinow, który przez cały wyścig utrzymywał bezpieczną przewagę nad Słowakiem. Smektała do samego końca atakował Dudka.
Torpedyczny start Pawlickiego, który na ten moment jest nieuchwytny dla rywali. Walkę o jeden punkt stoczył Kubera z Jepsenem, ostatecznie lepszy okazał się Duńczyk.

Start wygrał Protasiewicz, jednak Kubera objechał go po szerokiej i pomknął do mety po 3 punkty. Protasiewicz otrzymuje ostrzeżenie od sędziego.
Najlepiej spod taśmy wyszła para gospodarzy, jednak goście uporali się z młodzieżowcem i rzucili się w pogoń za Pawlickim. Vaculik do samego końca naciskał na młodszego z braci Pawlickich.