MrGarden GKM Grudziądz vs Truly.work Stal Gorzów
Data 21.06.2019 g. 18:00 Stadion Stadion żużlowy w Grudziądzu Długość toru 355 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
8 Alan Szczotka 0
Najlepiej ze startu wyszedł Kasprzak, a jego kolega z pary musiał mocno się nagimnastykować aby wyprzedzić obu rywali.
Zdecydowane zwycięstwo Łaguty,, za jego plecami podróżowała para gości. Thomsen jadący na trzeciej pozycji musiał mocno odpierać ataki Lindbaecka.
Zmarzlik najlepiej wyszedł ze startu i dowiózł do mety trzy "oczka". Za jego plecami podróżował Bjerre. O jeden punkt toczyła się ostra walka, którą ostatecznie zakończył defekt motocykla Buczkowskiego.
Szymon Woźniak - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Po starcie na prowadzenie wyszedł Zmarzlik, jednak nie był w stanie go utrzymać.
Dobry start Łaguty, który musiał mocno powalczyć z Kasprzakiem o prowadzenie. Chwilę później jadącego na drugiej pozycji Kildemanda wyprzedził Lindbaeck.
Bieg przerwany z powodu niesatysfakcjonującego startu. Przemysław Pawlicki ukarany ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Zdecydowana wygrana pary Pawlicki-Buczkowski.
Zdecydowanie wygrany start z czwartego pola Kennetha Bjerre, który pewnie wygrywa ten bieg. Jadącego na drugim miejscu Lindbaecka zaciekle atakował Thomsen.
Laguta zanotował defekt motocykla przed startem wyścigu, sędzia był zmuszony wykluczyć Rosjanina za przekroczenie czasu 2 minut. Kildemand zostaje również wykluczony za odjechanie od linii mety przed startem biegu.

Woźniak już na pierwszym łuku uporał się z juniorem gospodarzy.
Po fenomenalnym starcie Zmarzlik wygrywa bieg z ogromną przewagą.
Start zdecydowanie wygrała ekipa gospodarzy, jednak na dystansie obaj gorzowianie wyprzedzili Kamila Wieczorka.