Get Well Toruń vs Speed Car Motor Lublin
Data 21.06.2019 g. 20:30 Stadion Motoarena Toruń Długość toru 325 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

48
W najbliższy piątek powraca po krótkiej przerwie najlepsza żużlowa liga świata, czyli PGE Ekstraliga. Na początek 9 kolejki przed nami dwa spotkania MrGarden GKM Grudziądz-Truly.work Stal Gorzów i Get Well Toruń-Speed Car Motor Lublin. Start pierwszych bi(...)
8 Robert Lambert 0 1* 0 1+1
Bieg przerwany. Na 3. okrążeniu Łaguta zamknął ścieżkę pod bandą Michelsenowi, czym wybił go z rytmu jazdy. Zawodnicy Get Well jechali wtedy na podwójnym prowadzeniu. Grigorij Łaguta wykluczony.

W powtórce świetny start Michelsena i pewna jazda na dystansie. Duńczyk odjechał dziś kapitalne zawody. Na stadionie słychać tylko kibiców z Lublina.
Znakomity start Dawida Lamparta, który nie wystraszył się Kościucha i dowiózł zwycięstwo do mety. Lambert walczył z parą gospodarzy i nawet przez chwilę jechał przed Iversenem.
Świetny bieg gości i blamaż Torunia. Lublin zgarnia pełną pulę za dwumecz z Get Well'em i robi wielki krok ku utrzymaniu w PGE Ekstralidze.
Norbert Kościuch - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Kopeć - Sobczyński za Filipa Nizgorskiego.

Świetny start Wiktora Lamparta, który pewnie pomknął do mety po 3 pkt. Lublin nie przegra dzisiejszego spotkania!
Jack Holder w taktycznej za Rune Holtę.

Upadek na drugim okrążeniu. Leży Miesiąc po kontakcie z Jackiem Holderem.

Paweł Miesiąc wrócił już do parku maszyn. Sędzia wykluczył Jacka Holdera.

W powtórce Łaguta wjeżdża w taśmę! Za Rosjanina pojedzie Wiktor Lampart.

Świetnie ze startu Paweł Miesiąc, którego nie był w stanie dogonić Jason Doyle. Australijczyka przez cały bieg kąsał Wiktor Lampart.
Dobry bieg na Motoarenie! Wydawało się, że gospodarze wyjdą na podwójne prowadzenie, ale świetnie 2. łuk rozegrał Michelsen i Kościuch spadł na ostatnie miejsce. Na 3. okrążeniu Duńczyka wywiózł Trofimow, ale Michelsen po raz kolejny poradził sobie z seniorem Get Well Toruń.

Przerwa na równanie toru.
Doyle w taktycznej za Holtę.

Dobry start Lamparta, ale fantastycznie wcisnął się pod niego Jason Doyle. Australijczyka ścigał Łaguta, ale torunianin nie popełnił błędu. Holder wyprzedził Lamparta na wejściu w ostatni łuk.
Atomowy start Doyla, którego na trasie mocno postraszył Paweł Miesiąc.

Przerwa techniczna.
Kolejne pewne zwycięstwo Michelsena, który jeździ jak u siebie. Holder dopiero na 3. okrążeniu wyprzedził Lamparta.