Fogo Unia Leszno vs forBET Włókniarz Częstochowa
Data 28.06.2019 g. 18:00 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

14
W piątkowy wieczór w ramach 10. kolejki PGE Ekstraligi odbędą się dwa spotkania. O godzinie 18:00 będziemy emocjonować się spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem Częstochowa, natomiast na godzinę 20:30 zaplanowano derbową rywalizację mi(...)
Janusz Kołodziej - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Taśmy dotknął Hampel i zostaje wykluczony z powtórki.
Jarosław Hampel - powód zmiany: Taśma.

Ostrzeżenie dla Madsena.

Częstochowianie prowadzili podwójnie, jednak zostali rozdzieleni przez Smektałę.
Leszczynianie nie dali najmniejszych szans zawodnikom z Częstochowy i pewnie zwyciężyli. Zagar zrezygnował z jazdy na czwartym okrążeniu.
Kołodziej po najlepszym starcie objął prowadzenie, jednak został minięty przez Lindgrena i spadł na trzecią lokatę.
Kubera na pierwszym okrążeniu z punktowanej pozycji spadł na koniec stawki. Hampel i Madsen przez cztery okrążenia toczyli walkę o zwycięstwo.
Zawodnicy z Leszna prowadzili podwójnie, jednak na dystansie Kurtz został minięty przez dwójkę częstochowian.
Leszczynianie po nie najlepszym stracie zdołali objąć podwójne prowadzenie i pewnie zwyciężyć w biegu.
Taśmy dotknął Sajfutdinow, zawodnik został wykluczony z powtórki, a w jego miejsce pojawi się zawodnik młodzieżowy.

Leszczynian starali się minąć prowadzącego Zagara.
Przedpełski prowadził przez połowę biegu, jednak w jednym momencie został minięty przez dwójkę leszczynian i spadł na ostatnią pozycję.
Sajfutdinow musiał uważać na ataki Lindgrena, jednak Szwed w końcówce biegu musiał uważać na jadącego na trzeciej pozycji Kurtza.

Przerwa na kosmetykę toru.
Zagar na dystansie zdołał minąć Pawlickiego. Miedziński i Kubera walczyli o jeden punkt, a z rywalizacji zwycięsko wyszedł młodzieżowiec z Leszna.

Miedziński dostał ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.