Unia Tarnów vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data 27.07.2019 g. 20:15 Stadion Stadion Jaskółcze Gniazdo Długość toru 392 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
15. BIEG
Druga w tym meczu taśma Becha. Ostrzeżenie otrzymał Kułakov. W miejsce Duńczyka pojedzie Denis Zieliński.

Kułakov na pierwszym okrążeniu uporał się z Pieszczkiem i wygrał z olbrzymią przewagą. Rosjanin zdobywa komplet 18 punktów!
14. BIEG
Cierniak za Czaje jako rezerwa zwykła oraz Bech jako rezerwa taktyczna za Cyfera.

Kaczmarek wygrywa start i cały bieg. Unia zapewnia sobie 3 punkty i awans do fazy play-off!
13. BIEG
Nie ma dzisiaj litości Kułakov dla swoich rywali. Start wygrał Pieszczek, jednak Kułakov pokazał kto rządzi na Z3 i zwyciężył z dużą przewagą. Gomólski na dystansie minął Kaczmarka.
12. BIEG
Cyfer jako ZZ za Thorssella.
Cyfer zwycięża z olbrzymią przewagą.
11. BIEG
Za Adriana Cyfera pojedzie Krystian Pieszczek jako rezerwa taktyczna, natomiast w miejsce Petera Ljunga jako ZZ pojedzie Viktor Kułakov.

Nierówny start. Ostrzeżenie otrzymuje Artur Mroczka.

Bech przez chwilę znalazł się przed Kułakovem, jednak rosyjska torpeda nie dała mu na trasie żadnych szans.
10. BIEG
Żupiński jako rezerwa taktyna za Zielińskiego. Kaczmarek przez jedno okrążenie straszył Pieszczka. Czaja do końca musiał odpierać ataki Żupińskiego.
9. BIEG
Kaczmarek jako ZZ za Ljunga.
Bech na dystansie minął Kaczmarka. Kułakov tradycyjnie jeździ dzisiaj w innej lidze.
8. BIEG
Bech jako ZZ za Thorssella.
Cierniak powoduje upadek Cyfera. Ewidentna wina juniora gospodarzy.

Mroczka zamieniał się pozycją z Bechem przez 2 okrążenia. Później Duńczyk odjechał Polakowi. Obolały Cyfer daleko z tyłu.
7. BIEG
Cierniak jako ZZ za Ljunga.
Kułakov ponownie zwycięża z dużą przewagą.
6. BIEG
Taśma Mikkela Becha. W jego miejsce Karol Żupiński.

Cuda w Tarnowie! Konieczny wygrywa start i dowozi 3 punkty do mety! Defekt Gomólskiego na ostatniej pozycji.