Wczoraj o 18:00
MrGarden GKM Grudziądz vs Stelmet Falubaz Zielona Góra
Data 02.08.2019 g. 18:00 Stadion Stadion żużlowy w Grudziądzu Długość toru 355 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
8 Mateusz Tonder 2 1 3
Vaculik w pierwszej części biegu minął Łagutę.
Bjerre prowadził od startu do mety. Zawodnicy przyjechali w dużych odległościach od siebie.
Zielonogórzanie objęli podwójne prowadzenie, jednak sędzia zdecydował się na przerwanie biegu na drugim łuku. Pedersen otrzymał drugie ostrzeżenie i został wykluczony.

Dudek dobrze rozegrał wyjście z pierwszego łuku, jednak na dystansie został minięty przez dwójkę grudziądzan.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Pawlicki otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.

Zielonogórzanie zdecydowanie lepiej rozegrali wyście z pod taśmy i pierwszy luk, jednak na dystansie Krakowiak na dystansie został minięty przez Pawlickiego. W dalszej części biegu na torze utworzyły się dwie pary.
Norbert Krakowiak - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Protasiewicz otrzymuje drugie ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej i zostaje wykluczony z powtórki biegu.

Jepsen Jensen nie dał najmniejszych szans rywalom i pewnie zwyciężył w biegu.
Przemysław Pawlicki - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Grudziądzanie prowadzili podwójnie, jednak Pedersen zdołał rozdzielić miejscową parę.

Przerwa na kosmetykę.
Dudek wygrał start i objął prowadzenie, a do niego dołączył kolega z drużyny, a zielonogórzanie objęli podwójne prowadzenie. Lindbaeck starał się rozdzielić parę gości.
Doskonały start Jepsena Jensena. Łaguta atakował prowadzącego zielonogórzanina, ale jednocześnie musiał uważać na ataki Vaculika.
Pedersen wywiózł na pierwszym łuku Bjerre, sytuację wykorzystał Lindbaeck, który kilkukrotnie mijał się z zielonogórzaninem na pierwszej pozycji. Lindbaeck popełnił jednak błąd i spadł na trzecią pozycję, a później zanotował defekt.

Bjerre i Pedersen otrzymali ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.
Dudek po najlepszym starcie objął prowadzenie, jednak na drugim okrążeniu musiał uznać wyższość Łaguty.

Protasiewicz otrzymał ostrzeżenie za utrudnienie procedury startowej.