Wczoraj o 18:00
Speed Car Motor Lublin vs forBET Włókniarz Częstochowa
Data 02.08.2019 g. 20:30 Stadion Stadion MOSiR Bystrzyca Lublin Długość toru 382 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
8 Damian Dróżdż 0
Michelsen zakłada po starcie Madsena. Po szerokiej napędził się Grigorij Łaguta i atakiem przy samej bandzie na przeciwległej prostej wyszedł na drugie miejsce. Przez trzy okrążenia Laguta bronił się przed atakami Madsena
Świetny start pary gości. Bieg bez historii.
Lindgren wygrywa start. Na drugim łuku błąd popełnił Jonsson i wyprzedził go Zagar. Na wejściu w kolejny łuk Zagar wszedł pod łokieć Lamparta.
Świetny start Madsena, który z okrążenia na okrążenie powiększał przewagę.
Bieg przerwany. Nierówny start. Adrian Miedziński wykluczony. Paweł Miesiąc otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.

W powtórce najlepiej ze startu wyszedł Przedpełski, ale Michelsen wyprzedził go na wyjściu z pierwszego łuku. Spore odległości między zawodnikami.
Najlepiej spod taśmy wyszli żużlowcy z Lublina, jednak Zagar rozdzielił parę gospodarzy.
W 9 biegu mieliśmy sporo ścigania. Najlepiej ze statu Fredrik Lindgren. Na przeciwległej prostej wyprzedził go Miesiąc, a na drugim łuku na prowadzenie wysforował się Miedziński. Miesiąc i Miedziński walczyli ostro o pierwsze miejsce, ostatecznie lepszy okazał się Miedziński.
Świetnie ze startu wyszli gospodarze, jednak Madsen na dystansie wyprzedził najpierw Michelsena, a po chwili minął Lamparta.
Równy start całej czwórki, ale Miesiąc wysunął się na prowadzenie i pomknął do mety po 3 punkty. Jonsson i Zagar tasowali się, ostatecznie lepszy okazał się Słoweniec. Po wyścigu Andreas Jonsson otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.
Bieg przerwany. Na pierwszym łuku na tor upadł Viktor Trofimov. Powtórka w pełnym składzie.

W powtórce biegu dobrze ze startu wyszedł Michelsen, jednak Lindgren wyprzedził Duńczyka. Na torze utworzyły się dwie pary. Lindgren ścigał się z Michelsenem zaś Miedziński z Viktorem. Bieg zakończył się 4:2 dla Włókniarza.