Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź
Data 04.08.2020 g. 18:00 Stadion Stadion im.Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku Długość toru 349 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

109
Gospodarze powalczą dzisiaj o pierwszą domową wygraną, a goście o pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. (...)
8 Eryk Borczuch 0
Przez cały wyścig zawodnicy tasowali się. Bieg wygrał Kildemand. O sporym pechu może mówić Tungate, którego motor zdefektował na ostatnim okrążeniu kiedy Australijczyk znajdował się na drugim miejscu. Wybrzeże Gdańsk wygrywa w całym meczu 51:39.
Marcin Nowak - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Przez większość wyścigu na podwójnym prowadzeniu znajdowała się para gospodarzy, jednak na przeciwległej prostej ostatniego okrążenia Tungate zdołał wyprzedzić Gomólskiego.
W pojedynku duńsko - australijskim lepsza okazała się duńska para gospodarzy, która cały czas musiała bronić się przed atakami Tungata.
Bieg przerwany. Dotknięcie taśmy przez Grygolca. Junior gości zostaje wykluczony z powtórki. Szczotka otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Jeleniewski najlepiej wychodzi spod taśmy i pewnie dowozi do mety zwycięstwo.
Pewne zwycięstwo Loktajewa. Para gospodarzy próbowała wyprzedzić zawodnika gości, jednak bezskutecznie.
Na drugim łuku drugiego okrążenia upadek zaliczył Pióro, jednak zdążył opuścić tor, przez co bieg nie został przerwany. Para gospodarzy mimo podwójnego prowadzenia cały czas musiała uważać na atakującego Kurtza.

Zwycięstwo Gomólskiego w tym biegu było jednocześnie jego 50. zwycięstwem biegowym w barwach Zdunek Wybrzeża Gdańsk.
Bieg przerwany. Marcin Nowak dostaje ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Po raz kolejny świetny wyścig notuje para gospodarzy Kildemand - Pieszczek, wygrywając podwójnie.
Bieg bez historii. Żupiński na chwilę zdołał wyprzedzić Loktajewa, jednak po chwili spadł na koniec stawki.
Do prowadzącego Kildemanda dołączył Pieszczek i goście objęli podwójne prowadzenie. Krystian Piszczek do końca musiał bronić się przed atakami ambitnie jadącego Kurtza.
Kolejne pewne i podwójne zwycięstwo pary gości.