Wczoraj o 18:00
RTŻ Rzeszów vs specHouse PSŻ Poznań
Data 21.08.2020 g. 16:00 Stadion Stadion Miejski w Rzeszowie Długość toru 395 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Mateusz Panicz u 0 w 0
Bardzo dobrze ze startu wyszedł Chmiel i do końca nie oddał prowadzenia. Poznanianie wygrywają w Rzeszowie,
Ze startu najlepiej Stachyra. Ellis nieskutecznie bronił się przed atakami Woelberta, który połknął Anglika na 3. okrążeniu.
Woelbert wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut na gotowość do startu. Pewne zwycięstwo Ellisa.
Janusz Stachyra skorzystał z rezerwy taktycznej wpuszczając Hansena za M. Rempałę. Na drugim łuku pierwszego okrążenia upadł zamykający stawkę Panicz, a niedługo po przerwaniu biegu to samo spotkało jeszcze rozpędzonego Majchera, którego motocykl wyleciał za bandę. Majcher nie zorientował się, że bieg został zastopowany. Panicz wykluczony, a Majcher nie był zdolny do jazdy w powtórce.
Z dużą przewagą wygrał Birkemose, który na wyjściu z pierwszego łuku oporał się z Rolnickim.
Poczta upadł na 3. okrążeniu i bieg przerwany. Junior PSŻ-u wykluczony z powtórki. Osamotniony Woelbert na drugim okrążeniu wyprzedził Marcina Rempałę, a na mecie niemal połknął Rolnickiego.
Wyborny start pary gospodarzy, którzy pewnie dowieźli podwójne zwycięstwo.
Ellis zaliczył taśmę i w powtórce mieliśmy za niego oglądać Majchera. Junior RzTŻ-u nie zdążył stawić się na czas pod taśmą i również został wykluczony. Osamotniony Stojanowski był bezradny.
Woelbert szybko wyprzedzil prowadzącego po starcie Hansena. Duńczyk naciskał Woelberta ale bezskutecznie.
Majcher popełnił wiele błędów, a długo prowadził. Po biegu ostrzeżenie dla Majchera za niebezpieczną jazdę.