Dzisiaj o 20:30
Orzeł Łódź vs Unia Tarnów
Data 22.08.2020 g. 19:15 Stadion Moto Arena Łódź Długość toru 321 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
20:20:47

Sędzia decyduje się na przerwanie meczu, a wynik meczu zaliczony. Punkt bonusowy trafia na konto zespołu z Łodzi.

20:10:23

Mecz zostaje na tą chwilę przerwany gdyż nawierzchnia nie pozwala na bezpieczne ściganie.

Kolejna walka z żywiołem. Ogromne różnice pomiędzy zawodnikami. Najlepiej na starcie Tungate. Na trasie Gruchalski upada na tor.
Noiwak na prowadzeniu po starcie. Cierniak notuje defekt na drugiej pozycji, dzięki czemu gospodarze przyjeżdżają na 5:1. Podczas biegu trwała walka z utrzymaniem się na torze.
19:52:48

Sędzia na torze ponieważ deszcz nie ustaje przez co pogorszył się stan nawierzchni toru.

Przerwa w meczu ponieważ sędzia zarządził naradę trenerów i kierowników drużyn.

19:45:40

Bieg przerwany po upadku na pierwszym łuku. Ciasno w pierwszym łuku. Kościuch zahacza o tylne koło Kozy i obaj wpadają w bandę. Choć na tor wyjechała karetka to obaj zawodnicy ostatecznie o własnych siłach wracają do parku maszyn. Powtórka we czterech.

19:45:21

Deszcz pada coraz bardziej.

Kaczmarek najlepiej ze startu. Na drugim okrążeniu Tungate wyskakuje na prowadzenie, a ostatni Nilsson na drugą lokatę. Ostatecznie prowadzący z początku Kaczmerek przywozi punkt.
5. BIEG
Atomowy start Jeleniewskiego. Kurtz przesuwa się na drugą lokatę i daje podwójna wygraną gospodarzom.