Wczoraj o 20:30
RzTŻ Rzeszów vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Data 04.09.2020 g. 16:00 Stadion Stadion Miejski w Rzeszowie Długość toru 395 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
Pewne podwójne zwycięstwo rzeszowian.
Pludra dobrze wystartował i wydawać się mogło, że junmior z Rawicza obejmie prowadzenie, jednak na wyjściu z pierwszego łuku lepszy okazał się Hansen.
17:40:36

Na pierwszym łuku upadek zanotował Kacper Pludra dla którego zabrakło miejsca. Patrick Hansen wykluczony z powtórki biegu jako sprawca przerwania wyścigu.

Dilger po dobrym starcie objął prowadzenie, ale na pierwszym łuku został minięty przez Lamperta. Zawodnik z Rawicza na ostatnim okrążeniu został jeszcze wyprzedzony przez Hansena.
Marcel Kajzer - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Rzeszowianie prowadzili podwójnie, na pierwszym okrążeniu Stojanowski został minięty przez dwójkę rawiczan.
Dawid Stachyra - powód zmiany: Taśma

Hansen prowadził od startu do mety, ale musiał uważać na ataki Rowe.
17:13:44

Stachyra po problemach sprzętowych dotknął taśmy i został wykluczony z biegu. W biegu w miejsce Stachyry pojawi się Stojanowski.

17:03:17

Przerwa na komsetykę toru.

Równy start czwórki zawodników. Pierwszy łuk należał zdecydowanie do zawodników z Rzeszowa, którzy pewnie zwyciężyli w biegu.
Marcel Kajzer - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Miejscowi zawodnicy prowadzili podwójnie, Stachyra musiał uważać na ataki Balińskiego.