Wczoraj o 20:30
RM Solar Falubaz Zielona Góra vs Fogo Unia Leszno
Data 06.09.2020 g. 19:15 Stadion Swiss Krono Arena Długość toru 340 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

170
Już jutro odbędą się dwa, niezwykle ważne, spotkania 13. kolejki PGE Ekstraligi. O 19:15 Zielonogórzanie rzucą wyzwanie Unii Leszno, a o 16:30 Wrocławianie postarają się przerwać zwycięską passę Stali Gorzów, dla której jest to mecz o być albo nie być w p(...)
7 Szymon Szlauderbach 0 1* 1+1
Zielonogórzanie zdecydowanie lepiej rozegrali pierwszy łuk i wyszli na podwójne prowadzenie. Sajfutdinow jednym atakiem minął dwójkę zawodników gospodarzy. Lidsey do ostatnich metrów atakował trzecią pozycję Jepsena Jensena.
Bartosz Smektała - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Pawlicki zdołał wyprzedzić prowadzącego Dudka. Zielonogórzanin do ostatnich metrów starał się odbić straconą pozycję.
20:43:54

Przerwa na kosmetykę toru.

Zielonogórzanie dobrze rozegrali wyjście ze startu i wydawać się mogło, że po raz kolejny zwyciężą podwójnie. Pawlicki na pierwszym łuku wypchnął na zewnętrzną Dudka, skorzystał na tym Kubera, co dawało leszczynianom remis w biegu. Pawlicki zdołał jeszcze minąć Vaculika, ale na dystansie Dudek okazał się lepszy od Kubery.
Na torze utworzyły się dwie pary. Kołodziej nękał atakami Protasiewicza, natomiast do ostatnich metrów Krakowiak atakował Szlauderbacha.
Antonio Lindbaeck - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Miejscowi zawodnicy po stracie prowadzili podwójnie, Tonder na pierwszym okrążeniu został minięty przez dwójkę leszczynian.
20:20:16

Kubera wyszedł dobrze ze startu i objął prowadzenie, jednak jednym atakiem został minięty przez dwóję rywali na pierwszym łuku.
20:13:15

Pawlicki i Protasiewicz walczyli o drugą pozycję. Pawlickiego na pierwszym łuku drugiego okrążeni pociągnęło co spowodowało upadek jego i Kubery. Pawlicki wykluczony z powtórki jako sprawca przerwania wyścigu.

Kołodziej po słabym starcie zdołał przedrzeć się na drugą pozycję i starał się atakować pierwszą pozycję Vaculika.