Fogo Unia Leszno vs Eltrox Włókniarz Częstochowa
Data 13.09.2020 g. 16:30 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
8 Bartłomiej Kowalski 0
Leszczynianie zdecydowanie lepiej rozegrali pierwszy łuk i objęli podwójne prowadzenie. Madsen na dystansie minął Pawlickiego i do ostatnich metrów atakował pierwszą pozycję Sajfutdinowa.
18:17:22

Bieg przerwany, Pawlicki zanotował upadek na pierwszym łuku drugiego okrążenia. Leszczynianin przed upadkiem bronił się przed atakami Doyle. Sędzia po analizie powtórek uznał, że Australijczyk był winny przerwania biegu i został wykluczony z powtórki.

Leszczynianie po starcie wyszli na podwójne prowadzenie. Smektała pewnie zwyciężył w biegu. Lidsey w pierwszej części gonitwy musiał uważać na ataki pary gości.
17:58:55

Przerwa na kosmetykę toru.

Rune Holta - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Doyle na pierwszym okrążeniu wyszedł na prowadzenie, ale musiał uważać na ataki leszczynian. Kołodziej po fantastycznej walce z Australijczykiem zwyciężył w biegu.
Paweł Przedpełski - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Madsen musiał bronić się przed atakami Smektały, ataki leszczynianina nie przyniosły skutku.
Doyle popisał się najlepszy startem, objął prowadzenie i musiał się bronić atakami leszczynian. Madsen jednym atakiem na trzecim okrążeniu minął dwójkę gospodarzy. Walka o drugą lokatę trwała do ostatnich metrów, a sędzia po analizie powtórek uznał, że drugi na mecie był Madsen.