Dzisiaj o 20:30
Orzeł Łódź vs ROW Rybnik
Data 25.04.2021 g. 14:00 Stadion Moto Arena Łódź Długość toru 321 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
6 Mateusz Tudzież 2 1 0 3
Po pierwszym łuku na podwójnym prowadzeniu jechała para Rekinów. Jednak już na prostej do walki włączył się Kurtz. Przez cztery okrążenia cała czwórka mijała się wykorzystując całą szerokość toru.
Po starcie na podwójne prowadzenie wyszła para gospodarzy, jednak na dystansie Kościucha minął Trofimov. Kościuch próbował odbić utraconą pozycję, lecz upadł na tor. Szybko jednak wstał, dzięki czemu bieg nie został przerwany.
Najlepiej ze startu wyszedł Jepsen Jensen, jednak na dystansie wyprzedził go Loktajew.
Kościuch przez cztery okrążenia próbował atakować prowadzącego Logacheva.
15:47:26

Bieg przerwany z powodu upadku Dula.  Młodzieżowiec Orła Łódź zostaje wykluczony, przez sędziego, z powtórki.

15:37:04

Rune Holta upada na tor, nieatakowany przez nikogo. Sędzia wykluczył Polaka z powtórki.

Pewna wygrana Jepsena, którego próbowali dogonić łodzianie. Para gości miała problem z wyznaczeniem osoby, która będzie atakowała Jensena.
Para gości bardzo dobrze rozegrała pierwszy łuk, dzięki czemu zamknęła Loktajewa, dzięki czemu wyszła na podwójne prowadzenie.