Betard Sparta Wrocław vs Fogo Unia Leszno
Data 23.05.2021 g. 19:15 Stadion Stadion Olimpijski Wrocław Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Damian Ratajczak 1 0 0 1
Pawlicki i Janowski stoczyli zaciętą walkę o drugą lokatę.
20:56:17

Bieg przerwany. Pawlicki zahaczył daszkiem o idącą w górę taśmę startową. Pawlicki i Janowski z ostrzeżeniami za utrudnianie procedury startowej.

Doyle dość łatwo wyprzedził Bewley'a. Pewne podwójne zwycięstwo Fogo Unii.
20:40:37

Przerwa na kosmetykę toru. Wrocławianie zapewnili sobie po trzynastej gonitwie zwycięstwo w meczu.

Pawlicki na drugim łuku pierwszego okrążenia został minięty przez dwójkę wrocławian. Leszczynian zdołał odbić straconą pozycję i ostatecznie rozdzielił parę z Wrocławia, która prowadziła podwójnie.
Świetny start zawodników z Wrocławia, jednak pierwszy łuk należał do Kołodzieja, który objął prowadzenie. Bewley w pierwszej części biegu walczył z leszczynianinem o pierwszą pozycję.
Równy start całej czwórki. Zawirowania na pierwszym łuku. Chugunov z punktowanej pozycji spadł na czwartą lokatę. Rosjanin na dystansie walczył o trzecią pozycję z Doylem. Pewne zwycięstwo Łaguty.
20:19:53

Przerwa na kosmetykę toru.

Dobra reakcja startowa Pawlickiego, który objął prowadzenie i nie oddał go do mety. Wrocławianie starali się minąć prowadzącego leszczynianina, ale ataki miejscowych zawodników nie przyniosły skutku.
Woffinden na drugim łuku pierwszego okrążenia minął dwójkę leszczynian. Kołodziej zdołał odbić straconą pozycję i do ostatnich metrów starał się jeszcze minąć jadącego na pierwsze pozycji Łagutę.