Wczoraj o 18:00
Fogo Unia Leszno vs Motor Lublin
Data 19.08.2022 g. 20:30 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
22:16:33

Dominik Kubera zastąpi Mikkela Michelsena.

Hampel od startu do mety kontrolował wszystko co się dzieje w biegu i z dużą przewaga jako pierwszy mija linie mety. Na drugim okrążeniu Cierniak wyprzedza Doylea ale Australijczyk szybko skontrował i wyprzedził młodzieżowca Motoru, a przy okazji zrobił jeszcze miejsce dla klubowego kolegi. Remis w biegu.
22:05:05

Przerwa na równanie toru i ustalenie obsady biegów nominowanych.

Michelsen szybko uciekł po starcie i dowiózł pewnie trzy punkty. Pawlicki przez dwa okrążenia toczył walkę z Hampelem jednak ten znakomicie bronił swojej pozycji.
21:52:32

Bieg przerwany. Na torze leżą Hampel i Michelsen. Ciasno na pierwszym łuku. Motocykl Michelsena sczepił się z motorem Pawlickiego i na to wszystko wjechał Hampel.

Zawodnicy Motoru po dłuższej przerwie wstają z toru i o własnych siłach powracają do parku maszyn.

Sędzia decyduje się na powtórkę w pełnej obsadzie.

21:50:17

W miejsce zawodnika zastępowanego pojedzie Mikkel Michelsen.

Zdecydowana podwójna wygrana pary Byków z Leszna. Goście na wyjściu z pierwszego łuku popełniają błąd przez, który musieli mocno wyhamować, a w tym momencie gospodarze odjechali przeciwnikom.
21:45:08

Brak opisu.

Pewna podwójna wygrana pary gości. Kołodziej starał się dogonić drugiego, Michelsena lecz niestety bezskutecznie.