SEC - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kwalifikacje SEC - Mureck. Zwycięzcą turnieju został Timo Lahti. Fin ze szwdzką licencją pokonał Frederika Jakobsena oraz Erika Riss.(...)
0
FIM Europe wraz z Komisją Wyścigów Torowych (Track Racing Commission) opublikowały przewidywany kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Europy 2024, w którym zawarte są cztery finały c(...)
0
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w(...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Już 9 września na obiekcie sportowym w Bydgoszczy rozegrana zostanie trzecia rundy indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
0
Zawodnicy poznali numery, z jakimi wystartują podczas drugiej rundy TAURON SEC, która odbędzie 5 sierpnia się na torze Gustrow. (...)
0
Norick Bloedorn otrzymał „dziką kartę” na zawody w Gustrow. Młody zawodnik będzie drugim po Kaiu Huckenbecku Niemcem, który wystąpi przed własną publicznością podczas rundy Tauron (...)
0
Cykl TAURON Speedway Euro Championship rozpocznie się w tym roku od pierwszej rundy 17 czerwca w Częstochowie i tradycyjnie będzie składać się z czterech rund (jedynym wyjątkiem by(...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Nagyhalasz. Zwycięzcą turnieju został Dmitri Berge. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Jan Kvech(...)
162
Wygraną Szymona Woźniaka zakończyła się runda eliminacyjna do cyklu SEC rozgrywana w węgierskim Debreczynie. Z kolei w austriackim Mureck triumfował Timo Lahti.(...)
0
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 cz(...)
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4 Finał Tauron SEC - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Daniel Bewley. Czwart(...)
1
2 lata temu
Dzisiaj, 23 września w Pardubicach dojdzie do walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Główne trofeum może zdobyć kilku zawodników, jednak w praktyce ostatni turniej powinien s(...)
0
W Pardubicach odbyła się konferencja prasowa przed finałową rundą Indywidualnych Mistrzostw Europy podczas której wylosowano numery startowe na ostatnie w tym sezonie zawody. (...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
102
Kacper Woryna z dziką kartą na rundę SEC w Łodzi(...)
104
Jutro na torze w Gustrow odbędzie się druga runda SEC. O swoich przemyśleniach przed zawodami powiedzieli Bartosz Smektała oraz Janusz Kołodziej.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)