Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Greg Hancock: Postanowiłem zmienić coś w życiu i odseparować się na jakiś czas od ekstraligi
 13.11.2017 21:25
Greg Hancock w przyszłym sezonie będzie największą gwiazdą 2.Ligi żużlowej. Dzisiaj podczas konferencji w rzeszowskim Ratuszu, 4-krotny Mistrz Świata został przedstawiony jako zawodnik Stali Rzeszów.

- Na wstępie chciałbym podziękować panu Nawrockiemu oraz innym osobom związanym z tym klubem. Chcę nadmienić, że ostatnie 24 godziny były jednymi z bardziej zwariowanych w moim życiu. Zabukowałem bilet na przylot tutaj dopiero o 8:00 rano i cieszę się, że jestem z powrotem w Rzeszowie. Mam nadzieje, że 2018 rok przyniesie nam wiele pozytywnych wrażeń. Przede wszystkim postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i odseparować się na jakiś czas od ekstraligi. W momencie kiedy podejmowałem te decyzje nie byłem do końca przekonany, że tutaj zawiodą mnie losy, ale dzięki propozycji pana Nawrockiego stwierdziłem, że jest to bardzo interesujące wyzwanie, które oczywiście dotyczy całego mojego teamu, stąd też taki mój ruch. Ludzie o, których wcześniej wspominałem dali mi dodatkową motywację, coś co zmieni się w mojej karierze. Obdarzyli mnie również pewną wizją tak aby moja jazda z powrotem sprawiała przyjemność - powiedział Greg Hancock.

 

Redakcja (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (38)
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Popier do liło sie w glowie.Niestety zachowuje sie jak gówniarz.Wpis byl juz dawno chodzi o cos innego
Po konferencji w komentarzach zamiescil ze swojego profilu. Skonczy jak Kret i tyle. Z calym szacunkiem dla Lukasza. Z tym ze Kret takich problemow nie robil i takiej gwiazdy nie zgrywal. No poza tym incydentem na treningu.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
"golden league" - nagroda sztabka

"diamond league" - nagroda diament

:D
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
ulubiona piosenka pana sztabki?

"dziewczyna bez zęba na przedzie" :D
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
czytales wpis wojdyly?
Popier do liło sie w glowie.Niestety zachowuje sie jak gówniarz.Wpis byl juz dawno chodzi o cos innego
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
A co z Frickem? Rusko coś nie pykło? Czy jak?
On w Rybniku ma drzwi zamknięte, oczywiście na PO go wezmą, kontrakt ma ważny, ale cały sezon na ławce. Fricke to największa złotówa w polskich ligach, miał fenomenalną ofertę z Falubazu sportowo, na bardzo przyzwoitym poziomie finansowym a Rusko mu naobiecywał złote góry to odmówił Falubazowi. Złotówa, nic więcej, dobrze że do nas nie trafił.
Oby spędził rok na ławce, za dużo jest jest zawodników, którzy widzą tylko parę złotych więcej. Tylko żaden nie był tak głupi, żeby dla 5 złotych ryzykować całej kariery. Bo Fricke tak zrobił.
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
czytales wpis wojdyly?
Ten sprzed kilku dni?
Fucking phone.. chcialem kliknac odpowiedz, wyskoczylo zglos wpis.automatycznie chcialem zaczac wpisac i prypadkowo zgloszenie poszlo xDDD
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
czyli co nas czeka jutro?

KRSONO
LODZ
FRICKIE
OKONIEWSKI
PILA
KOSCIUCH

  Lubię
  Nie lubię
rok temu
TARTY KARPOWA W POLSCE

2004 Lwów (II liga)
2005 Równe (II liga)
2006 Rzeszów (Ekstraliga)
2007 Gdańsk (I liga)
2008 Gdańsk (I liga)
2009 Rybnik (I liga)
2010 Rybnik (I liga)
2011 Rybnik (I liga)
2012 Grudziądz (I liga)
2013 Grudziądz (I liga)
2014 Grudziądz (I liga)
2015 Kraków (I liga)
2016 Zielona Góra (Ekstraliga)
2017 Zielona Góra (Ekstraliga)
2018 Rybnik ( I liga)
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
a jak tam balo czerwoni potrafili strzelic gola bez lewego? xd
  Lubię
  Nie lubię
rok temu
W odpowiedzi na komentarz:
Pewne jest, że kadra Zdunek Wybrzeża Gdańsk będzie liczyła przynajmniej sześciu seniorów. Telefony działaczy znad morza są obecnie rozgrzane do czerwoności i nie jest wykluczone, że we wtorek poznamy dwa nazwiska żużlowców będących w założeniach sporymi wzmocnieniami zespołu. Wszystko wyjaśni się w godzinach przedpołudniowych, a mimo kurczącego się rynku transferowego i coraz krótszego czasu do końca okresu transferowego, opcji jest jeszcze kilka.
W Gdańsku najchętniej widziano by Polaka, co dałoby większą alternatywę, szczególnie w przypadku ewentualnej kontuzji któregoś z obecnie zakontraktowanych dwóch polskich seniorów. Według naszych informacji bardziej pewne od transferu żużlowca krajowego jest jednak ściągnięcie jednego z utalentowanych młodych zawodników młodego pokolenia z zagranicy.
czyli OKON w Gdansku?
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com