Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
2
Wszystkie mecze żółto-niebieskich w nadchodzącym sezonie, transmitować będzie Polskie Radio Pomorza i Kujaw. (...)
112
Tegoroczna prezentacja rybnickiej drużyny wzbudza ogromne zainteresowanie. Po niespełna dwóch dniach wszystkie bilety na tę imprezę zostały sprzedane. Szczęśliwymi nabywcami zostal(...)
133
W nadchodzącym sezonie po przejściu kilku znaczących zawodników z kategorii juniora do seniora, wielu młodym żużlowców daje możliwość zaistnienia mi.n w PGE Ekstralidze. Do miana n(...)
105
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z poc(...)
105
Od dłuższego czasu w klubie z Grudziądza trwa akcja #bliżejklubu. Dzięki niej kibice mają szanse zobaczyć co w przerwie zimowej dzieje się w drużynie jak również sami zadać pytania(...)
201
Piotr Baron. Kiedyś zawodnik, niespełniona nadzieja wrocławskiego i polskiego żużla, od kilku lat trener. Chociaż w swojej kilkunastoletniej karierze reprezentował barwy kilku klub(...)
482
Od przyszłego tygodnia Klub Sportowy Toruń rozpoczyna warsztaty żużlowe pod nazwą „Speedway Klasa Premium”. To wynik współpracy KST ze Stowarzyszeniem Wsparcia Integracji i Edukacj(...)
144
W najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 odbędzie sie wyczekiwana przez kibiców prezentacja ekstraligowego Włókniarza Częstochowa. Za(...)
101
Ponad milion złotych wsparcia finansowego otrzyma klub z Wrocławia na rozwój sportu żużlowego.(...)
101
KS Toruń wprowadza promocję karnetową na Walentynki. Dokładnie 14 lutego uruchomiona promocję na karnety dla tych par, które zdecydują się w najbliższych dniach nabyć całoroczne we(...)
150
Jeszcze w sezonie 2016 Tobiasz Musielak pełnił rolę kapitana Fogo Unii Leszno. Zawodnik po zakończonych zmaganiach ligowych zdecydował się na zmianę barw klubowych i w tym roku będ(...)
220
Daniel Kaczmarek w sezonie 2017 będzie reprezentował barwy drużyny Get Well Toruń. Mimo, że młodzieżowiec pożegnał się z Fogo Unią Leszno to w nadchodzącym sezonie będzie miał loka(...)
250
Robert Kościecha już drugi sezon będzie trenerem toruńskiej młodzieży. Nie zgodził się na trenerski angaż do gdańskiego Wybrzeża a dodatkowo 1 kwietnia zamierza zorganizować turnie(...)
574
Do rozpoczęcia rozgrywek PGE Ekstraligi pozostały już tylko dwa miesiące. Zawodnicy cały czas trenują aby jak najlepiej przygotować się do sezonu. Jest to czas zgrupowań i dogrywan(...)
102
W czwartkowe popołudnie team Piotra Pawlickiego wydał oświadczenie, które odnosi się do wyroku Sądu Rejonowego w Lesznie. Przypomnijmy, że zawodnik Fogo Unii Leszno usłyszał wyrok (...)
181
Pół roku więzienia w zawieszenie na 2 lata, dozór kuratora, 3 tysiące złotych grzywny oraz 8 tysięcy złotych na rzecz poszkodowanego. Taki wyrok usłyszał Piotr Pawlicki, kapitan Fo(...)
103
Sześć spotkań, rywale z PGE Ekstraligi oraz jeden reprezentujący Nice PLŻ. Tak wygląda plan przygotowań do zbliżającego się sezonu żużlowego w wykonaniu zawodników Włókniarza Częst(...)
78
Zdaniem prokuratury w Rybniku nie ma osoby, która powinna odpowiedzieć za wypadek, który zakończył się śmiercią osiemnastoletniego zawodnika klubu z Tarnowa.(...)
1
Zawodnicy z Wielkopolski od 30 stycznia do 8 lutego będą przebywać na obozie treningowym. Podopieczni Piotra Barona udali się do Świeradowa - Zdroju.(...)
2
Młody, ambitny, waleczny - tak można opisać Rafała Karczmarza. Był już zawodnikiem rezerwowym w Grand Prix co było dla niego wspaniałym przeżyciem, ale również stresującym. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com