Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
0
W niedzielny wieczór podczas meczu PGE Ekstraligi Peter Kildemand walczył nie tylko z przeciwnikami z Grudziądza, ale również z kontuzją. Podczas spotkania na stadionie im. Alfreda(...)
0
W najbliższy piątek w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi Ekantor.pl Zielona Góra zmierzy się z Betard Spartą Wrocław. Poznaliśmy składy obu zespołów na mecz. W obu zestawieniach bez(...)
5
Niedzielny wieczór upłynął lubuskim kibicom pod znakiem walki o prym w województwie. Na stadionie tłumnie zebrana publiczność zobaczyła emocjonujący do ostatniego biegu mecz, który(...)
0
Pawlicki od początku sezonu notuje słabe występy, lecz po ostatnim weekendzie ma powody do zadowolenia. W sobotę wygrał w Daugavpils trzecią rundę cyklu Grand Prix, a w niedzielę p(...)
233
W piątek, 2 czerwca, w Częstochowie odbędzie się zaległy pojedynek 5. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa a Get Well Toruń. Znamy już awizow(...)
32
W niedzielny wieczór odbyły 91 Derby Ziemi Lubuskiej zakończone remisem i podziałem punktów. Oto kilka komentarzy z pomeczowej konferencji prasowej. (...)
4
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyła się z zespołem MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 52:38. Komplet punktów z (...)
94
Na Stadionie Edwarda Jancarza kibice na brak emocji narzekać nie mogli. W tym spotkaniu walka toczyła się do ostatnich metrów. Ostatecznie żadna z lubuskich drużyn nie wygrała, pad(...)
0
Kolejna żużlowa niedziela na Nowym Olimpijskim i znowu emocje. Ligowy klasyk czyli pojedynek Betard Sparty Wrocław i Włókniarza Vitroszlif Crosssfit Częstochowy dostarczył 10 tysię(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wyn(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 45:45. P(...)
8
Get Well Toruń wygrał na Motoarenie z ROW-em Rybnik 53:37 co daje realną szansę na punktu bonusowy w dwumeczu. Dla gości najlepiej punktował Grigorij Laguta – 13 punktów w sześciu (...)
0
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w stosunku 50:40.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Nie można już mówić, że jesteśmy na początku sezonu. Teraz zawodnicy zbliżają się do półmetka rudny zasadniczej. Już teraz krystalizuje się kto będzie walczyć o play off a kto o ut(...)
522
Dzisiaj znane będą kolejne rozstrzygnięcia w PGE Ekstraligi, Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia wyników na żywo aż z dziewięciu ni(...)
1
W składach obu drużyn doszło do roszad. W gronie gospodarzy zabraknie Nickiego Pedersena natomiast u gości Rafała Okoniewskiego. (...)
0
W niedzielę, 28 maja, rozegrana zostanie VI kolejka PGE Ekstraligi. We Wrocławiu miejscowa Betard Sparta Wrocław podejmować będzie Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa.(...)
0
Już jutro największe sportowe święto województwa lubuskiego! Na żużlowy owal na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim wyjadą zawodnicy Cash Broker Stali Gorzów or(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com