Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
353
Okienko transferowe zostało już zamknięte, wszystkie składy są skompletowane więc najwyższy czas zacząć wyznaczać nowym drużynom cele na sezon 2018. O koncepcji odmłodzonej gorzows(...)
127
Nowy Stadion Olimpijski miał być wizytówką klubu z województwa dolnośląskiego jednak jego tor nie zawsze sprzyjał gospodarzą i sportowej rywalizacji. Dlatego klub postanowił poprac(...)
101
Roczny kontrakt z Falubazem podpisał Niemiec, Martin Smolinski.(...)
19
21-letni Australijczyk przez ostatnie trzy lata związany był z Row Rybnik, skąd zdecydował przenieść się do stolicy Dolnego Śląska. (...)
103
Brady Kurtz związał się rocznym kontraktem z Fogo Unią Leszno. Australijczyk w ubiegłym roku reprezentował barwy Polonii Piła, a później trafił do ROW-u Rybnik na zasadzie wypożycz(...)
102
Stało sie to o czym spekulowano już od dłuższego czasu. W przyszłym sezonie w barwach Włókniarza Częstochowa startować będzie ósmy zawodnik świata, Szwed, Fredrik Lindgren(...)
1
Jarosław Hampel po kilkuletnie przerwie wraca do zespołu Fogo Unii Leszno. Zawodnik miał okazję startować w klubie z Wielkopolski w latach 2007-2012. (...)
0
Do kadry gorzowskiej Stali na sezon 2018 dołączył kolejny zawodnik. Będzie nim Szwed, Peter Ljung. (...)
104
W sezonie 2018 Jarosław Hampel będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno. O powrocie Hampela do klubu z Wielkopolski spekulowało się od dłuższego czasy. W poniedziałek zawodnik p(...)
0
Działacze Grupa Azoty Unii Tarnów zamknęli skład na sezon 2018. Ostatnim zawodnikiem, który będzie reprezentował barwy Jaskółek, został dziś oficjalnie Viktor Kulakov. (...)
2
Damian Dróżdż postanowił nie zmieniać barw klubowych. Zawodnik, który w przyszłym sezonie zadebiutuje w roli seniora zdecydował się pozostać we Wrocławiu.(...)
0
Tobiasz Musielak roczny podpisał kontrakt z Włókniarzem Vitroszlif CroossFit Częstochowa. (...)
0
W poniedziałek Jakub Jamróg podpisał nowy kontrakt z Grupą Azoty Unia Tarnów na starty w sezonie 2018 w PGE Ekstralidze.(...)
33
Jak już wcześniej informowaliśmy w przyszłym sezonie w barwach Włókniarza Częstochowa występować będzie Andriej Kudriaszow. (...)
347
Gleb Chugunov dołączył do Betard Sparty Wrocław. (...)
105
Częstochowski klub pozyskał nowego zawodnika na starty w sezonie 2018. Barw Włókniarza Częstochowa bronić będzie Duńczyk - Andrea Lyager.(...)
104
Klub Sportowy Stal Gorzów oficjalnie zaprezentował dziś kevlary, w których żużlowcy znad Warty będą ścigać się w sezonie 2018. (...)
8
Wszystko stało się niemal jasne. Podczas dzisiejszej uroczystej gali podsumowującej miniony sezon Falubazu Zielona Góra w Pałacu Bruhla w Brodach Żarskich, poznaliśmy skład drużyny(...)
102
Damian Baliński po trzyletniej przerwie wraca do macierzystego klubu. Wychowanek leszczyńskiej Unii ostatnie trzy lata spędził w zespole z Rybnika.(...)
100
Betard Sparta Wrocław poinformowała oficjalnie o przedłużeniu umowy z Maciejem Janowskim. Czwarty żużlowiec świata będzie jeździł w BETARD Sparcie Wrocław przez najbliższe dwa lata(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com