Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
38
Juniorzy MrGarden GKM Grudziądz odnieśli zwycięstwo w VI rundzie DMPJ rozgrywanej na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Drugie miejsce zajęli młodzieżowcy Get(...)
201
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór podejmowała na stadionie Alfreda Smoczyka Get Well Toruń. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy 54: 36.(...)
32
Prezentujemy wypowiedzi Stanisław Chomskiego, Bartosza Zmarzlika, Michała Finfy i Leona Madsena z konferencji prasowej po meczu forBET Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorz(...)
12
W rozwinięciu wiadomości znajdą Państwo informacje dotyczące wyników konkursu z Eleven Sports, w którym do wygrania były trzy miesięczne kody na dostęp do serwisu elevensports.pl.(...)
119
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujem(...)
231
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 52:38. Prezentujemy Pańs(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu (...)
0
Już dziś o godzinie 19:00 pod Jasną Górą zmierzą się ekipy rywalizujące o trzecią pozycję w tabeli. Pierwsze ich spotkanie w tym sezonie zakończyło się wynikiem 53:37 dla Stali Gor(...)
1264
Spotkaniami w Daigavpils oraz w Krakowie o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla d(...)
187
O godzinie 19:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do rozegrania klasyku najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Otóż miejscowa Unia podejmie Get Well Toruń, niestety pojed(...)
179
Już jutro o godzinie 16:30 na stadionie przy Wrocławskiej 69 odbędzie się mecz 9. kolejki PGE Ekstraligi, w której to Falubaz Zielona Góra na własnym torze podejmie aktualnego wice(...)
154
Jak informuje oficjalna strona Falubazu Zielona Góra podczas dzisiejszego treningu przed ligowym spotkaniem z Betard Spartą Wrocław doszło do groźnego upadku, w którym uczestniczyl(...)
18
7 dni temu
Eleven Sports przygotował dla naszych czytelników konkurs z nagrodami. Wszystkie informacje znajdują się w rozwinięciu newsa.(...)
1
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
12
Powoli opadają już emocje a my mamy dla was jeszcze jeden wywiad przeprowadzanym po tym spotkaniu. Udzielił nam go najskuteczniejszy zawodnik drużyny gości Patryk Dudek. (...)
234
W 9 kolejce PGE Ekstraligi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, podopieczni Marka Cieślaka podejmą zespół z Gorzowa. Dziś poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie. (...)
4
Niedzielne derby zdecydowanie należały do Cash Broker Stali Gorzów, która pewnie pokonała na własnym torze Falubaz Zieloną Górę. Jednym z głównych autorów tego zwycięstwa był Krzys(...)
74
Szymon Woźniak podczas niedzielnych Derbów Ziemi Lubuskiej był jednym z liderów Cash Broker Stali Gorzów, do której dorobku punktowego dołożył aż 10 “oczek” z dwoma bonusami. (...)
137
2 tygodnie temu
We wczorajszym spotkaniu na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego pewnie pokonali drużynę z Zielonej Góry. Burza, która przeszła nad stadion, nie pozwoliła n(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com