Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
1
Dzisiaj w siedzibie częstochowskiej firmy SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o. odbyła się konferencja prasowa Włókniarza Częstochowa. Podczas konferencji poinformowano o przedłuże(...)
631
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony zaprezentowała wstępny plan treningów punktowany. Poznaliśmy również datę 69. Memoriału im. Alfreda Smoczyka.(...)
347
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
87
Komunikat dotyczący decyzji podjętych przez Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2019 – decyzje podjęte w dniu 6.12.2018 roku:(...)
82
Na najniższym szczeblu krajowych rozgrywek zajął 44. miejsce. W 12. spotkaniach wykręcił średnią 0,882 pkt na bieg. W międzysezonowej przerwie Kamil Kiełbasa zamienił drugoligowe K(...)
405
KS Toruń rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2019. Podobnie jak w poprzednich latach, fani żółto-niebiesko-białych mają do wyboru karnety na rundę zasadniczą albo na cały sezon p(...)
287
Ruszyła sprzedaż karnetó na sezon2019 na spotkania rundy zasadniczej PGE Ekstraligi FOGO Unii Leszno oraz rozgrywek 2. Ligi Żużlowej STAINER UNII KOLEJARZA RAWICZ. (...)
73
Patryk Rolnicki po spadku tarnowskiego klubu postanowił zostać w żużlowej elicie. Do tej pory podstawowy junior "Jaskółek" od następnego sezonu reprezentować barwy GKM - u Grudziąd(...)
139
Jeden z liderów MRGARDEN GKM – u Grudziądz Antonio Lidbaeck od pewnego czasu utrzymuje sportową formę na wysokim poziomie. Kolejny już raz postanowił spędzić sezon w zespole z kuja(...)
18
Przed tym sezonem Przemysław Pawlicki zamienił Gorzów na Grudziądz. Z GKM – em udało mu się utrzymać w PGE Ekstralidze będąc jednym z liderów zespołu. W tym samym czasie na arenie (...)
186
Od zebrania organizacyjnego juniorów oraz szkółki grudziądzanie rozpęcznieli przygotowania do sezonu 2019. W sobotnim spotkaniu prócz wspomnianej młodzieży wzięli udział trenerzy: (...)
423
W rozmowie z Dziennikiem Wschodnim dyrektor sportowy Speed Car Motoru Lublin Jakub Kępa opowiada, między innymi, o kulisach związanych z ostatnim oknem transferowym, sytuacji w klu(...)
327
W sezonie 2019 Wiktor Lampart zadebiutuje w PGE Ekstralidze w formacji młodzieżowej Speed Car Motoru Lublin. Oto, co młody żużlowiec mówi w wywiadzie dla mediów klubowych.(...)
40
Średnia 0,939 pkt/bieg była najgorszą wśród zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk i 51. w gronie żużlowców Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przyszły rok spędzi w Grudziądzu i ma włączyć s(...)
198
Oryginalny wzór, żółto-biało-zielone barwy i oczywiście falubazowa mycha. Oto jak powstawał kevlar Falubazu Zielona Góra na sezon 2019.(...)
264
Ostatni rok we formacji juniorskiej Kaczmarek spędził w Toruniu. Ze średnią 1,544 pkt na bieg zajął 34. miejsce wśród zawodników PGE Ekstraligi. Nowy sezon, już w roli seniora zawo(...)
0
Po 12 latach ścigania w niższych klasach rozgrywkowych szansę ponownego pokazania się w PGE Ekstralidze otrzyma Paweł Miesiąc. Lubiany przez kibiców za swoją waleczność żużlowiec S(...)
1
Cash Broker Stal Gorzów zaprezentowała kevlar w jakim jej zawodnicy startować będą w rozgrywkach ligowych w sezonie 2019.(...)
13
Niełatwe jest życie beniaminka PGE Ekstraligi. Działacze Speed Car Motoru Lublin przekonali się jak trudno skompletować skład, a tu kolejne wyzwania. Okazuje się, że nie jest też s(...)
81
We wtorkowe popołudnie częstochowianie zamknęli skład na sezon 2019. Władze forBET Włókniarza podpisali umowy aż z pięcioma zawodnikami.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com