Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W czwartkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano eliminacje Złotego Kasku. Najlepszy w dzisiejszych zawodach okazał się Krzysztof Kasprzak, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, trzecie natomiast Szymon Woźniak.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
0
W sobotę o godzinie 16.00 rozpocznie się trening punktowany pomiędzy Fogo Unią Leszno i ROWem Rybnik.(...)
10
Na 7 kwietnia (piątek) zaplanowano 67. Memoriał Alfreda Smoczyka. W stawce doszło do jednej zmiany, Damian Baliński wystartuje w miejsce Australijczyka Brady Kurtza.(...)
4
Już w najbliższy weekend dojdzie do treningów punktowanych pomiędzy KS ROW Rybnik a Fogo Unią Leszno. Wczoraj poznaliśmy awizowany skład rybnickiej drużyny na sobotnie spotkanie.(...)
112
W sobotę i niedzielę Fogo Unia Leszno rozegra treningi punktowane z drużyną z Rybnika. Poznaliśmy awizowany skład Byków na sobotni pojedynek.(...)
1
Monster Energy Speedway Team po raz czwarty w historii miał okazję pojechać w cyklu Speedway Best Pairs ale po raz kolejny nie udało się tej parze wygrać zawodów. A wydawałoby się,(...)
71
Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na Motoarenie odbędzie się Benefis Roberta Kościechy. Wychowanek Apatora Toruń po 22 latach spędzonych na czarnym torze postanowił odwiesić(...)
209
Chociaż to był tylko sparing, zawody na toruńskiej Motoarenie mogły się podobać ze względu na dużą liczbę mijanek i akcji na torze. Wczoraj w Gdańsku w starciu obu ekip padł wynik (...)
3
Janusz Kołodziej po sześcioletniej przerwie wrócił do szeregów leszczyńskich Byków. Popularny "Koldi" zawsze cieszył się ogromną sympatią kibiców z Leszna, nawet gdy jeździł w barw(...)
143
Mają czego żałować kibice FOGO Unii Leszno, którzy w niedzielne popołudnie nie wybrali się na stadion przy ulicy Strzeleckiej. Piękna słoneczna pogoda, tor był przygotowany idealni(...)
1
Pierwszego sparingu w sezonie 2017 drużyna "Jaskółek" na pewno nie zaliczy do udanych. Klub z Tarnowa przegrał wysoko z drużyną z Zielonej Góry 68:22.(...)
0
Na niedzielę 26 marca zaplanowano trening punktowany pomiędzy leszczyńskimi "Bykami", a MRGARDEN GKM Grudziądz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15.(...)
0
Kapryśna aura odebrała zawodnikom możliwość trenowania na własnym obiekcie.(...)
0
W czwartek, 23 marca, na torze w Częstochowie odbędzie się sparing pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa, a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. We wtorek poznaliśmy s(...)
100
Robert Kościecha jest bez wątpienia barwną postacią w świecie polskiego żużla i pozytywnie kojarzy się kibicom czarnego sportu. Wychowanek toruńskiego Apatora bronił rodzimych barw(...)
182
16 kwietnia zostaną zainaugurowane zmagania PGE Ekstraligi. Znamy godziny rozpoczęcia spotkań I i II kolejki PGE Ekstraligi.(...)
38
We wtorek na torze w Gnieźnie trenować będą zawodnicy Betard Sparty Wrocław. Początek jazd testowych zaplanowano na godzinę 13:00. Trening drużyny z stolicy Dolnego Śląska będzie (...)
1
Fogo Unia Leszno w najbliższy weekend podczas treningów punktowanych zmierzy się z zespołem MRGARDEN GKM Grudziądz. (...)
172
W piątek o godzinie 15. na toruńskiej Motoarenie po raz pierwszy w tym roku zawarczały motocykle. Na treningu pojawiła się cała drużyna z wyjątkiem Grega Hancocka. Pierwsze próbne (...)
100
Grudziądzcy kibice już mogą rezerwować wolą chwilę, aby po raz pierwszy w roku 2017 usłyszeć znajomy hałas pochodzący z motocykla żużlowego. (...)
1
W czwartek, 16 marca, na SGP Arenie w Częstochowie zawodnicy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa odbyli pierwszy trening na własnym obiekcie.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com