Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
0
Patryk Wojdyło, wychowanek rzeszowskiej Stali w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował ekstraligowy, Betard Spartę Wrocław. Obie strony na chwilę obecną nie chcą komentować całe(...)
101
Podczas piątkowej gali organizowanej przez Gazetę Lubuską wyłoniono najlepszych sportowców roku 2017 w województwie. Nagroda nie mogła ominąć wicemistrza świata – Patryka Dudka.(...)
100
Dedykowany WOŚP kevlar Taia Woffindena - dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu, lidera Betard Sparty Wrocław - został przekazany na aukcje charytatywne organizowane n(...)
158
Toruński zespół dograł już sobie sparing-partnerów na początek sezonu żużlowego. Wiosną każdy kibic i zawodnik wygląda za okno aby wypatrywać Słońca, które będzie zwiastować pierws(...)
380
Firma bukmacherska forBET będzie sponsorem tytularnym częstochowskiego klubu. Umowa została podpisana do końca sezonu 2018. Zawodnicy spod Jasnej Góry występować będą pod nazwą for(...)
533
Dzisiaj władze częstochowskiego Włókniarza pochwaliły się tym, iż pozyskały na nadchodzący sezon sponsora tytularnego. (...)
290
Zarząd tarnowskiej Unii informuje, iż wszystkie ruchy jakie podejmuje klub w sprawie modernizacji Stadionu Miejskiego mają na celu stworzenie jak najlepszych warunków do rozgrywani(...)
124
Robert Dados, Matej Ferjan, Grzegorz Knapp, Lee Richardson i Jarosław Skarżyński – to tragicznie zmarli żużlowcy, którzy niegdyś reprezentowali barwy grudziądzkiego klubu. Hołdem d(...)
131
Zawodnicy E-kantor.pl Falubazu Zielona Góra rozpoczęli dziś obóz kondycyjny w Białce Tatrzańskiej. Na południe Polski udali się zielonogórscy juniorzy, a ponadto: Kacper Gomólski, (...)
355
W 2018 roku Stal Gorzów powraca do idei organizacji balu charytatywnego. Powodem jest szczytny cel zebrania funduszy na kosztowną rehabilitację Tomasza Golloba. Mistrz Świata na(...)
1587
Podczas Gali z okazji Jubileuszu Stali Gorzów, która w listopadzie miała miejsce w Gorzowskiej Filharmonii, wręczono specjalne odznaczenia Wybitnego Reprezentanta Stali Gorzów. Kry(...)
202
Przyszłoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi rozpoczną się 6, 7 i 8 kwietnia, a zakończą 16 i 23 września. 5 sierpnia w Gdańsku odbędą się PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ek(...)
102
Jason Doyle przeszedł operację stopy, z którą miał problemy od upadku w meczu ligowym na MotoArenie. Przerwa na rehabilitację potrwa około dwóch miesięcy. (...)
0
PGE Ekstraliga rozstrzygnęła konkurs na przechodnie trofeum Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu. Wygrał go Dawid Celek z Wrocławia, który jest architektem, a na co dzień zajmuje(...)
2
Komunikat dot. decyzji podjętych przez Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2018 – decyzje podjęte w dniu 6.12.2017 roku:(...)
139
Zmiana barw klubowych na pewno będzie korzystna dla wrocławskiego klubu, ponieważ Oskar wróci do swojego rodzinnego klubu aby w dalszym ciągu się rozwijać a w PGE Ekstralidze będzi(...)
101
Podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego S.A. Krystyna Kloc podtrzymała wcześniej podjętą i przekazaną Radzie Nadzorczej decyzję o rezygnacji(...)
187
PGE Polska Grupa Energetyczna pozostaje sponsorem tytularnym rozgrywek PGE Ekstraligi – najlepszej żużlowej ligi świata. Nowa umowa została podpisana na lata 2018 – 2020. Poprzedni(...)
109
Odwiedziny leszczyńskiego szpitala to już tradycja corocznych zgrupowań Fogo Unii Leszno. Zawodnicy po raz kolejny sprawili dzieciom miłą niespodziankę. Podopieczni Piotra Barona w(...)
119
Gorzowski klub po raz kolejny włącza się w akcję charytatywną. Gorzowianie włączyli się - podobnie jak od kliku lat - w pomoc potrzebującej rodzinie, by zbliżające się święta Bożeg(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com