Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk Bjarne Pedersen. Stawkę na podium uzupełnił Bartosz Smektała.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
69
Po dwóch latach startów w Zdunek Wybrzeże Gdańsk, Marcin Turowski przenosi się do klubu PGE Ekstraligi, MrGarden GKM Grudziądz.(...)
0
Mariusz Puszakowski zakończył żużlową karierę. Turniejem „Puzon Last Lap” pożegnał się i podziękował kibicom za wsparcie podczas całej sportowej kariery. Czym teraz się będzie zajm(...)
89
Bracia: Robert oraz Jakub Miśkowiakowie spotkali się dzisiaj w siedzibie częstochowskiego Włókniarza z prezesem klubu, Michałem Świącikiem oraz trenerem Markiem Cieślakiem. (...)
97
Leon Madsen kończy chyba najlepszy sezon w swojej karierze. Jeden z liderów forBet Włókniarza Częstochowy wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Jego wysiłki docenili organ(...)
58
Jacek Frątczak opiekun toruńskiego Get Well postanowił podzielić się z opinią publiczną swoimi przemyśleniami a także zdradził kilka szczegółów rozmowy z Pawłem Przedpełskim. Nie z(...)
93
Jeden z filarów Speed Car Motoru Lublin w sezonach 2017-2018 zdecydował się pozostać w klubie na kolejny rok. Żużlowiec mówi, że decyzja była łatwa.(...)
2
Poznaliśmy następcę Rafała Dobruckiego w roli trenera WTS Sparty Wrocław. Będzie nim były zawodnik tego klubu - Dariusz Śledź. Kontrakt zacznie obowiązywać od listopada 2018 i obej(...)
132
Od przyszłego sezonu Janusz Kołodziej będzie stałym uczestnikiem Grand Prix. Będzie to dla niego powrót do żużlowej elity. Czy wyciągnął wnioski? I jaki był dla niego mijający sezo(...)
310
Kibice z miasta nad Wartą mają powody do radości, kontrakt z klubem na kolejny sezon przedłużył Szymon Woźniak. (...)
457
Speed Car Motor Lublin jako beniaminek Nice Polskiej Ligi Żużlowej zajął pierwsze miejsce w swojej klasie rozgrywkowej a następnie pokonał we finale ROW Rybnik dzięki czemu wywalcz(...)
119
Marcin Grygier – rzecznik prasowy zielonogórskiego ośrodka żużlowego tłumaczy powody odejścia Grzegorza Zengoty z Falubazu. Przypomnijmy, że wspominany zawodnik wrócił przed tym se(...)
344
W niedzielnym spotkaniu barażowym Falubaz Zielona Góra zremisował z ROW-em Rybnik i ostatecznie utrzymał się w PGE Ekstralidze. Dobry występ w tym spotkaniu zaliczył Grzegorz Zengo(...)
214
Wraz z końcem sezonu 2018 wygasł kontrakt menedżera Betard Sparty Wrocław Rafała Dobruckiego. Szkoleniowiec zdobył z drużyną srebro i brąz rozgrywek PGE Ekstraligi. Do faktu zakońc(...)
183
W niedzielę odbyło się rewanżowe spotkanie barażowe o PGE Ekstraligę. W nim ROW Rybnik zremisował z Falubazem Zielona Góra 45:45. Ostatecznie to drużyna z Zielonej Góry utrzymała s(...)
243
Bartosz Zmarzlik, Leon Madsen, Stanisław Chomski, Bartosz Smektała, Jakub Jamróg oraz FOGO Unia Leszno odebrali w poniedziałkowy wieczór „Szczakiele” – nagrody dla bohaterów sezonu(...)
23
Właściciel toruńskiego Get Well, Przemysław Termiński poinformował dzisiaj, że bracia: Chris i Jack Holderowie w przyszłym sezonie nadal będą cieszyć swoją jazdą kibiców na MotoAre(...)
119
Po tym jak ponad tydzień temu pozostanie w drużynie beniaminka PGE Ekstraligi na sezon 2019 ogłosił Andreas Jonsson, dziś identyczną informację podali bracia Dawid i Wiktor Lampart(...)
129
W rewanżowym meczu barażowym o PGE Ekstraligę ROW Rybnik zremisował na własnym torze z Falubazem Zielona Góra. Jednak ten wynik zapewnił gościom utrzymanie w Ekstralidze. Na konfer(...)
0
Sezon 2018 powoli dobiega końca. Był to czas ogromnych emocji na żużlowych stadionach całej Polski. Znamy już najważniejsze rozstrzygnięcia na ligowych torach, więc nadszedł czas n(...)
0
Remisem zakończył się drugi z meczy barażowych o PGE Ekstraligę. W najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2019 będą jeździć zawodnicy Falubazu Zielona Góra, którzy w dwumeczu pok(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com