Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ:
Miejsce na Twoją reklamę!
Dzisiaj została ujawniona data premiery FIM Speedway Grand Prix 15. Nowy, licencjonowany symulator żużla, przenoszący prawdziwy sport do gry wideo, będzie miał premierę w dniu 1 grudnia 2015 roku. (...)
Żużel - wszystkie aktualności
1
4 godziny temu
To już kolejny artykuł, w którym poznajemy tajniki sprzętu żużlowego. Dzisiaj zajmiemy się niezwykle kontrowersyjną częścią, jaką jest tłumik.(...)
191
5 godzin temu
Jak informuje strona internetowa Gazety Pomorskiej Chris Holder zgodził się na obniżony kontrakt na przyszły sezon. Jego decyzja nadal nie zapewnia mu miejsca w klubie.(...)
9
9 godzin temu
Sam Masters jest kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2016 będzie reprezentował barwy drużyny z Krakowa. (...)
15
10 godzin temu
Jakiś czas temu poznaliśmy skład bydgoskiej Polonii na sezon 2016. Wczoraj został on potwierdzony za pośrednictwem strony internetowej klubu.(...)
1
10 godzin temu
Fogo Unia Leszno co roku organizuje Biało – Niebieskie Mikołajki, również w tym roku klub z Leszna zorganizuje podobną imprezę, którą zaplanowano na 5 grudnia.(...)
12
11 godzin temu
Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach. Właśnie wtedy najwięcej do powiedzenia mają specjaliści od marketingu, którzy prześcigają się w przeróżnych pomysłach na konkursy i akcje dla kibiców. Nie inaczej jest w Toruniu.(...)
1
11 godzin temu
Dawid Stachyra i Paweł Miesiąc udadzą się na prawie dwa miesiące do Argentyny, gdzie będą reprezentować Polskę w serii żużlowych imprez. (...)
20
22 godziny temu
Związek Darcy'ego Warda z żużlem to połączenie duchowości i pasji, który zakończył się okrutnie 23 sierpnia tego roku w Zielonej Górze.(...)
132
24 godziny temu
Ruch na rynku transferowym nabiera właściwego tempa. Zawodnicy i drużyny przebierają w ofertach. Jednak niektóre kluby zmagają się z bardzo poważnymi problemami finansowymi i ich start w przyszłorocznych rozgrywkach wisi na włosku..(...)
342
wczoraj
Wspaniałe informacje dla kibiców z Zielonej Góry! Stelmet S.A, Dowhan Sp. z .o.o. oraz INTRA S.A to trzy firmy, które pomogą zielonogórskiemu klubowi. Przyszłość Falubazu niezargrożona.(...)
19
wczoraj
Dzisiaj została ujawniona data premiery FIM Speedway Grand Prix 15. Nowy, licencjonowany symulator żużla, przenoszący prawdziwy sport do gry wideo, będzie miał premierę w dniu 1 grudnia 2015 roku. (...)
3
wczoraj
Pierwszy sezon Macieja Janowskiego w Speedway Grand Prix zakończył się bardzo dobrze. Aż cztery razy stawał na podium ( raz 1 miejsce, trzy razy 3 miejsce)(...)
21
wczoraj
Zawodnicy Fogo Unii na początku grudnia rozpoczną przygotowania do sezonu 2016. W pierwszej fazie przygotowań będą to zajęcia na sali gimnastycznej.(...)
48
2 dni temu
Już na samym początku wtorkowej sesji rady miasta Zielona Góra, jej prezydent Janusz Kubicki poinformował, że wczoraj został rozpisany konkurs ofert dzięki, któremu już w styczniu Falubaz oraz Stelmet (koszykówka) maja okazje rozdysponować między siebie 3, 4 mln. złotych z budżetu miasta. Jest to o 1,4 mln. złotych więcej niż w roku ubiegłym. (...)
1
2 dni temu
Wielka tragedia przydarzyła się wychowankowi leszczyńskiej Unii, w dniu Memoriału im. Alfreda Smoczyka 24 października swój cały żużlowy dobytek stracił Daniel Kaczmarek. Dzięki akcji SSKUL udało się uzbierać 7560 zł.(...)
6
2 dni temu
Zawodnicy, którzy będą startować w przyszłorocznym cyklu Speedway Grand Prix 2016 wybrali numery w jakich będą walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W przyszłorocznym cyklu wystąpi czterech Polaków – Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Pawlicki.(...)
222
2 dni temu
Przedstawiciele Falubazu gościli we wtorkowy poranek na sesji Rady Miasta Zielona Góra. Prezydent Janusz Kubicki zadeklarował konkretną pomoc.(...)
20
2 dni temu
Chris Harris ustalił warunki kontraktu z drużyną z Krakowa. Rozmowy pomiędzy Speedway Wandą Instal Kraków a zawodnikiem trwały kilka dni.(...)
4
3 dni temu
22 października na Etihad Stadium w Melbourne rozegrane zostało Grand Prix Australii będąc ostatnią imprezą tego cyklu w sezonie 2015. Poniżej prezentujemy ciekawe wideo z przygotowania toru oraz jego demontażu na murawie stadionu. Oglądając ten film chciałoby się zapytać dlaczego tak samo nie można było na Stadionie Narodowym ?(...)
7
3 dni temu
Dzisiaj poznaliśmy kalendarz szwedzkiej Elitserien. Pierwsza kolejka rusza 3 maja we wtorek.(...)
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Nice PLŻ:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
PLŻ 2:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Grand Prix:
  - Aktualnosci
  - Klasyfikacja
  - Terminarz
Inne:
  - Kontakt
  - Zostań redaktorem
Serwisy:
  - Społeczność
  - Galeria
  - Wideo
  - Live