Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Równo o północy w ostatni dzień listopada zamknięte zostało okienko transferowe w szwedzkiej Elitserien. Składy do przyszłorocznego sezonu zostały ustalone choć nie wiadomo do końca czy wszystkie kluby do niego przystąpią. Głównie chodzi o zespół Indianerny Kumla, która boryka się z bardzo poważny(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
373
2 grudnia rozpoczął się konkurs „Listy do Żużlowego Mikołaja”. Klub Sportowy Toruń zachęca wszystkie dzieci do 12 roku życia do opisania swoich gwiazdkowych życzeń oraz przesłania (...)
161
Równo o północy w ostatni dzień listopada zamknięte zostało okienko transferowe w szwedzkiej Elitserien. Składy do przyszłorocznego sezonu zostały ustalone choć nie wiadomo do ko(...)
225
Kai Huckenbeck jest kolejnym zawodnikiem, który związał się kontraktem z ekipą Kings Lynn Stars. Dla 23-latka będzie to drugi sezon w zespole, który w minionym sezonie zajął szóste(...)
710
Kjastas Puodzuks podpisał kontrakt na występy w lidze duńskiej. Łotysz związał się roczną umową z Munkebo Speedway Center. Swój udział w parafowaniu porozumienia miała firma Speedw(...)
257
Wrocławski klub zaplanował oficjalną prezentację drużyny. 12 grudnia (poniedziałek) o godz. 19.00 we wrocławskim Multikinie Arkady kibice drużyny Betard Sparty Wrocław będą mieli o(...)
524
Działacze Kolejarza Rawicza zapowiedzieli, że w przyszłorocznym sezonie będą realizowali wizję składu opartego na zawodnikach młodzieżowych. Zgodnie z planami do zakontraktowanym w(...)
116
W piątek wystartowała sprzedaż karnetów na mecze Stali Betad Lesing Rzeszów w sezonie 2017. Karnety będą do kupienia w biurze Speedway Stali Rzeszów S.A., które znajduje się na I p(...)
152
Już jutro o godzinie 15 na grudziądzkiej Marinie gratka dla kibiców żółto - niebieskich. (...)
166
Kibice częstochowskiego Włókniarza nie będą musieli czekać na początek sezonu aby zobaczyć swój zespół w komplecie, gdyż 18 lutego odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny.(...)
773
Scott Nicholls zdecydował się zmienić barwy klubowe i od przyszłego sezonu startować będzie dla Rye House Rockets, który będzie występować w najwyższej lidze rozgrywkowej.(...)
180
Celem Polonii Piła w przyszłym sezonie jest awans do fazy play-off na zapleczu PGE Ekstraligi. Piąty zespół minionego sezonu w okresie transferowym pozyskał Tomasz Gapińskiego i Ad(...)
102
W zakończonym niedawno okienku transferowym Kolejarz Rawicz pozyskał nowego zawodnika. Barw "Niedźwiadków" w sezonie 2017 będzie bronił Valentin Grobauer. 21-letni zawodnik w minio(...)
103
KS Toruń rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2017. Podobnie jak przed sezonem 2016, tak i teraz do wyboru są karnety zarówno na rundę zasadniczą jak i cały sezon przy założeniu, (...)
100
W Grudziądzu ruszyła kolejna, druga już Wielka Świąteczna Zbiórka dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego.(...)
453
Jeszcze kilka tygodni na przygotowania oraz treningowe jazdy i pełną parą ruszą rozgrywki ice speedwaya. W nadchodzącym sezonie niestety zabraknie dwóch niezwykle utalentowanych za(...)
290
Schedę po Lechu Kędziorze przejmuje Janusz Ślączka.(...)
186
Budowa nowego stadionu przy Al.Włókniarzy w Łodzi idzie zgodnie z planem. Za niespełna rok ma zostać zakończony pierwszy z dwóch etapów budowy i obiekt będzie mógł zostać oddany do(...)
156
Patryk Beśko czeka na wyciągnięcie śrub z miednicy. Z tego powodu wychowanek gdańskiego Wybrzeża nie może rozpocząć przygotowań do sezonu. Problem może rozwiązać prywatny zabieg. -(...)
186
Kibice PSŻ Poznań wybiorą wzór kevlarów, w jakich wystąpią zawodnicy poznańskiej drużyny. (...)
107
Trwają przygotowania do sezonu 2017. Swoje składy kompletują nie tylko kluby, ale także drużyny narodowe. Hans Nielsen przedstawił właśnie kadry Danii w różnych grupach wiekowych.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com