Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Avesta
vs
Dacarna Malilla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Speedway Vetlanda
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Speedway Vestervik
vs
Smederna Elskilstuna
Wczoraj o 19:00
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
17
Doświadczony żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Paweł Miesiąc nie mógł zaliczyć początku pierwszoligowego sezonu na plus. Ostatnie mecze pokazują, że zawodnik być może wyszedł na pr(...)
96
Elitserien: Rospiggarna Hallstavik - Indianerna Kumla 61:29(...)
113
W meczu 6. kolejki szwedzkiej najwyższej klasie rozgrywkowej między Speedway Vetlandą a Lejonen Gislaved zakończył się wynikiem 48:42 dla gospodarzy.(...)
0
Rodzynek w stawce cyklu TAURON SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia si(...)
191
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 6 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
365
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars pokonało Rye House Rockets 58:32. (...)
88
W jednym z hitów 9 kolejki 2.Ligi żużlowej Stal Rzeszów bez najmniejszych problemów pokonała na wyjeździe OK Kolejarz Opole 36:54. Klasą samą dla siebie w tym meczu był czterokrotn(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
201
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór podejmowała na stadionie Alfreda Smoczyka Get Well Toruń. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy 54: 36.(...)
32
Prezentujemy wypowiedzi Stanisław Chomskiego, Bartosza Zmarzlika, Michała Finfy i Leona Madsena z konferencji prasowej po meczu forBET Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorz(...)
12
W rozwinięciu wiadomości znajdą Państwo informacje dotyczące wyników konkursu z Eleven Sports, w którym do wygrania były trzy miesięczne kody na dostęp do serwisu elevensports.pl.(...)
119
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujem(...)
231
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 48:42. Prezentujemy Pań(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe OK Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 52:38. Prezentujemy Pańs(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 51:39. P(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 64:26. Prezentujemy Pańs(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com