> Zarejestruj się w 30 sekund!
Miejsce na Twoją reklamę!
Inne
Maciej Janowski Mistrzem Polski!

Maciej Janowski zdobył w rozgrywanym dzisiaj w Gorzowie finale Indywidualnych Mistrzostw Polski, tytuł najlepszego żużlowca w kraju. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik ,zaś trzecie przypadło Tomaszowi Gapińskiemu. (...)
2

19 lipca zostaną rozegrane cztery spotkania w ramach PGE Ekstraligi. W poniedziałek poznaliśmy obsadę sędziowską oraz godziny tych spotkań.(...)
0
Paweł Miesiąc odwieszony

Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała wydanym dzisiaj komunikatem, iż kara zawieszenia zawodnika Speedway Wandy Instal Kraków, Pawła Miesiąca zosta(...)
0
Liga angielska : Deszcz nie pozwolił na rozegranie dzisiejszych spotkań

Dwa spotkania, które miały dojść dzisiaj do skutku w angielskie Elite League pomiędzy Wolverhampton Wolves z Leicester Lions oraz Belle Vue Aces z The Lake(...)
0
1 sierpnia Polish Speedway Battle w Gdańsku

Sobota, 1 sierpnia, to nowy termin meczu z cyklu Polish Speedway Battle, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z teamem Byłych Gwiazd Wybrzeża.(...)
0
Męskie rozmowy w drużynie beniaminka

W ubiegłą sobotę spotkali się wszyscy ; zawodnicy, trener i zarząd. Każdy mógł powiedzieć co go boli a cała ekipa musi znaleźć złoty środek na obecną sytua(...)
0
Finał IMP w Gorzowie (fotorelacja)

W galerii zdjęć jest dostępna fotorelacja z niedzielnego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie (...)
0
Uraz Daniela Kaczmarka okazał się być poważniejszy

Zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków - Daniel Kaczmarek, nie będzie miło wspominał zawodów o Puchar MACEC w Gorzowie Wielkopolskim. Junior krakowskiego kl(...)
0
We wtorek rusza przedsprzedaż biletów na Derby Ziemi Lubuskiej

9 sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów, a SPAR Falubazem Zielona Góra. Od wt(...)
0
Tomasz Gapiński zaskoczył wszystkich. Chomski ma teraz przysłowiowy "ból głowy"

We wczorajszym finale IMP w Gorzowie Wielkopolskim na "pudle" stanął Tomasz Gapiński, czyli miejscowy zawodnik gorzowskiej Stali. "Gapa" tym trzecim miejsc(...)
0
Lista startowa Lotto Poznań Speedway Cup

W najbliższą sobotę o godzinie 16.30 na poznańskim Golęcinie odbędzie się pierwszy turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Poznaliśmy pełną listę startową tych (...)
0
Wypowiedzi po finale IMP w Gorzowie Wielkopolskim

Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza rozgrywany był finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował Maciej Janowski, który w finale przyjec(...)
0
Złoty Janowski, srebrny Zmarzlik, brązowy Gapiński- relacja z Indywidualnych Mistrzostw Polski

W mieście nad Wartą kibice bardzo długo czekali, na takie zawody, gdyż ostatni złoty medal wywalczyli dokładnie 31lat temu. Mimo upałów fani czarnego sport(...)
0
Michael Härtel po raz trzeci z rzędu Indywidualnym Mistrzem Niemiec U-21

W niedzielę na torze w niemieckim Herxheim rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Niemiec. Po raz trzeci z rzędu tytuł zdobył Michael Härt(...)
0
Peterborough Panthers - Redcar Bears 51:41, 3+1 Rafała Konopki

W niedzielę na arenach angielskiej Premier League rozegrano tylko jedno spotkanie. Peterborough Panthers pokonała ekipę Redcar Bears 51:41.(...)
0
Uraz Pulczyńskiego lżejszy niż zakładano. Nowy zawodnik w KMŻ?

Czarny scenariusz dla Kamila, zakładający złamanie z przemieszczeniem nie sprawdził się. Tym samym zawodnik może wrócić na tor wcześniej niż, jednak włodar(...)
2

Maciej Janowski zdobył w rozgrywanym dzisiaj w Gorzowie finale Indywidualnych Mistrzostw Polski, tytuł najlepszego żużlowca w kraju. Drugie miejsce zajął B(...)
0
I runda Pucharu MACEC dla Łukasza Kaczmarka

W Gorzowie rozegrana została I runda Pucharu MACEC. W zawodach triumfował Łukasz Kaczmarek, wyprzedzając swojego kolegę Rafała Karczmarza i trzeciego na po(...)
1
Finał IMP w Gorzowie - relacja live

Dzisiaj o godzinie 19:00 na stadionie im. Edwarda Jacarza w Gorzowie rozpocznie się batalia o tytuł najlepszego żuzlowca Polski 2015. Portal ZUZELEND.COM z(...)
0
1/2 MEP w Guestrow : Zwycięstwo Ukrainy. Niemcy i Łotysze w finale

Ukraińscy żużlowcy wygrali w niemieckim Guestrow półfinał Mistrzostw Europy Par. Drugie miejsce po rozegraniu biegu dodatkowego zajęli gospodarze zawodów, (...)
0
PUK bohaterem Grand Prix Wielkiej Brytanii (relacja)

Przeglądając końcowe wyniki trzeba spoglądać mocno w dół, aby zobaczyć reprezentantów naszego kraju. Na podium znalazł się Niels Kristian Iversen, Chris Ho(...)
5    Kolejarz Intermarche Rawicz60-125
 ZUZELEND.com - Zuzel: Informacje, wyniki, tabele, spolecznosc - Swiat Speedway -a