Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Poznaliśmy ceny karnetów i biletów PSŻ Poznań na rundę zasadniczą sezonu 2018. Wejściówkę można nabyć już od 1 zł.(...)
76
Biuro PZM-Travel przygotowało dla Kibiców specjalne oferty pakietowe składające się z zakwaterowania w warszawskich hotelach oraz biletów wstępu na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Gra(...)
360
Wiele kontrowersji jak również wiele nieprzychylnych komentarzy wywołał nowo wybudowany pomnik na grobie zmarłego w zeszłym roku, Krystiana Rempały. Zawodnik zmarł 28 maja na wskut(...)
108
W Krakowie znowu sporo się dzieje! Duże zmiany w składzie krakowskiej Wandy na sezon 2018 i związane z nimi emocje. Kiedy parę dni temu, zamknięte zostało okienko transferowe i po(...)
502
W przyszłym sezonie w miejsce RKS Kolejarza Rawicz na torze im. Floriana Kapały w rozgrywkach drugoligowych występować będą rezerwy ekstraligowej Unii Leszno pod nazwą Unia Kolejar(...)
330
Tomasz Gollob już wkrótce może opuści bydgoski szpital i rehabilitacje rozpocznie w domu. (...)
106
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
82
We wrześniu 2018 roku wielki żużel powróci na Stadion Śląski. 15 września, w Chorzowie, odbędzie się finałowa runda cyklu Speedway Euro Championship, a również w tym miesiącu swój (...)
353
Okienko transferowe zostało już zamknięte, wszystkie składy są skompletowane więc najwyższy czas zacząć wyznaczać nowym drużynom cele na sezon 2018. O koncepcji odmłodzonej gorzows(...)
127
Nowy Stadion Olimpijski miał być wizytówką klubu z województwa dolnośląskiego jednak jego tor nie zawsze sprzyjał gospodarzą i sportowej rywalizacji. Dlatego klub postanowił poprac(...)
100
Dzisiaj poznaliśmy pełną kadrę krośnieńskiego KSM-u. W przyszłorocznym składzie znalazło się czterech polskich seniorów, pięciu obcokrajowców oraz tylko jeden junior.(...)
150
Jednym z klubów, które najdłużej trzymały w tajemnicy swój przyszłoroczny skład jest Polonia Piła. Niemal do ostatniej chwili pilscy kibice nie wiedzieli jakich zawodników przyjdzi(...)
103
Unia Kolejarz Rawicz pod taką nazwą startować będzie drugi zespół Unii Leszno w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. (...)
101
Roczny kontrakt z Falubazem podpisał Niemiec, Martin Smolinski.(...)
77
We wtorek o północy kończy się okres transferowy, w którym kluby mogą podpisywać kontrakty z zawodnikami na kolejny sezon. Bydgoska Polonia nie próżnowała i skompletowała szeroki s(...)
19
21-letni Australijczyk przez ostatnie trzy lata związany był z Row Rybnik, skąd zdecydował przenieść się do stolicy Dolnego Śląska. (...)
83
Ekipa Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań wzbogaciła się w ostatni dzień transferowy o kolejnych pięciu zawodników!(...)
103
Brady Kurtz związał się rocznym kontraktem z Fogo Unią Leszno. Australijczyk w ubiegłym roku reprezentował barwy Polonii Piła, a później trafił do ROW-u Rybnik na zasadzie wypożycz(...)
102
Patryk Fajfer będzie stanowić o sile formacji młodzieżowej Polonii Piła. Dla 20-letniego zawodnika rok spędzony w klubie z Bydgoskiej będzie ostatnim, w którym będzie występować ja(...)
102
Stało sie to o czym spekulowano już od dłuższego czasu. W przyszłym sezonie w barwach Włókniarza Częstochowa startować będzie ósmy zawodnik świata, Szwed, Fredrik Lindgren(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com