Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ:
Reklama
Dmitrij Chomicewicz triumfował w drugim dniu 1 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w Krasnogorsku. Drugie miejsce podobnie jak wczoraj zajął Dmitrij Kołtakow, tym samy objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Najniższy stopień podium przypadł dla zwycięzcy z dnia wczorajsze(...)
Żużel - wszystkie aktualności
4
9 godzin temu
W dniu dzisiejszym zorganizowana grupa leszczyńskich kibiców Ultras Unia Leszno '06 wystosowała list otwarty, w którym informuje, iż od przyszłego sezonu zaprzestaje prowadzenie zorganizowanego dopingu jak i prezentowania opraw meczowych. (...)
0
9 godzin temu
Znane już są wzory kewlarów, w jakich w sezonie 2016 będą startowali żużlowcy Wybrzeża Gdańsk. (...)
24
17 godzin temu
Zakład Ubezpieczeń Społecznych upomniał się o 75 tys. zł długu. Spółka Start Gniezno, pomimo kłopotów finansowych, będzie musiała zapłacić za Wadima Tarasienko zaległe składki "z własnej kieszeni". (...)
0
wczoraj
Wczoraj na sztucznym lodowisku "Toropola" w Opolu odbyła się XII Opolska Gala Żużla na Lodzie. W naszej galeri dostępna jest już fotorelacja z tego wydarzenia. Autorem zdjęć jest fotoreporter portalu ZUZELEND.COM, Krzysztof Szpak. (...)
7
wczoraj
W naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z przebudowy toru żużlowego w Rybniku. (...)
4
wczoraj
Szwedzki as, Andreas Jonsson mówi, że powrót do Elite League w barwach Lakeside był dobrym ruchem. Czułem się pewniej na motocyklu w połowie sezonu - przyznał. (...)
0
wczoraj
Za nami 1 finał Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator w Krasnogorsku. Po dwóch pierwszych dniach cyklu o tytuł najlepszego zawodnika w ice speedwayu na czoło klasyfikacji generalnej wysunął się aktualny Mistrz Świata, Rosjanin, Dmitrij Kołtakow. Drugie miejsce okupuje Nikołaj Krasnikow, który w Krasnogorsku wystąpił z "dziką kartą" i nie będzie liczył (...)
0
2 dni temu
Dmitrij Chomicewicz triumfował w drugim dniu 1 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w Krasnogorsku. Drugie miejsce podobnie jak wczoraj zajął Dmitrij Kołtakow, tym samy objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Najniższy stopień podium przypadł dla zwycięzcy z dnia wczorajszego, Nikołaja Krasnikowa. Niedzielne zawody podobnie ja(...)
2
2 dni temu
W dniu jutrzejszym, 8 lutego drużyna żużlowa z Zielonej Góry wyjeżdża na obóz treningowy do Szklarskiej Poręby.(...)
0
2 dni temu
Za nami XII Opolska Gala Żużla na Lodzie, która po raz kolejny przyciągnęła na sztuczne lodowisko Toropol komplet publiczności. Impreza, zwłaszcza jej żużlowa część trzymała w napięciu niemal do ostatniej serii biegów i to właśnie dopiero ona rozstrzygnęła podział miejsc na podium. Po zawodach naszemu redaktorowi udało się zapytać zwycięzców oraz jedne(...)
1
2 dni temu
Zwycięstwem pary Atlantis : Adriana Bialka oraz Wojciecha Lisieckiego zakończyła się XII Opolska Gala Żużla na Lodzie. Drugie miejsce przypadło duetowi Kociok : Hubert Łęgowik i Rafał Konopka, zaś trzecie miejsce zajęli Artur Czaja z Buddy Prijs jako para pod nazwą Orlen Centrum Serwisowe. (...)
8
3 dni temu
Adam Skórnicki w połowie sezonu 2014 został menadżerem Fogo Unii Leszno. Wychowanek leszczyńskich Byków jako menadżer zdołał wraz z zespołem wywalczyć srebrny oraz złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski.(...)
0
3 dni temu
Rosjanin, Nikołaj Krasnikow, który startuje z "dziką kartą" wygrał pierwszy dzień, 1 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanego w Krasnogorsku. Drugie miejsce zajął aktualny jeszcze Mistrz Świata w ice speedway, Dmitrij Kołtakow. Trzecie miejsce po mimo upadku przypadło dla Dmitrija Chomicewicza. O dużym pechu może powiedzieć debiutant w(...)
0
3 dni temu
W czwartkowy wieczór w Herning odbyła się gala Dansk Motosport Award.(...)
2
3 dni temu
Cztery treningi punktowane i memoriał Alfreda Smoczyka to plan przedsezonowy sztabu szkoleniowego Fogo Unii Leszno.(...)
3
3 dni temu
Paweł Przedpełski zamknął listę startową XIII Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 3 kwietnia w Gorzowie.(...)
0
3 dni temu
W pierwszym dniu pierwszego finału o Puchar Rosji w ice speedwayu rozgrywanym w Wiatskijch Poljanach z kompletem punktów triumfował Siergiej Karaczincew. Drugie miejsce przypadło dla Igora Sajdullina, zaś trzecie zajął Nikita Tołoknow. Jutro drugi dzień zawodów. (...)
4
3 dni temu
Start Gniezno tłumaczy, że skoro nie dostał licencji to nie spłaci wierzycieli z układu i całą winę zrzuca na władze polskiego żużla. Główna Komisja Sportu Żużlowego postanowiła w punktach odpowiedzieć na zarzut stawiane przez włodarzy gnieźnieńskiego klubu. (...)
5
4 dni temu
W Łodzi odbyło się otwarcie ofert przetargu na budowę nowego stadionu żużlowego dla Orła Łódź(...)
21
4 dni temu
Działacze klubu rzeszowskiego zdecydowali się wydać oświadczenie, w którym to odnoszą się do wypowiedzi przedstawicieli Władz Miasta Rzeszów dotyczące wspomagania klubu Stal Rzeszów przez Miasto.(...)
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Nice PLŻ:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
PLŻ 2:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Grand Prix:
  - Aktualnosci
  - Klasyfikacja
  - Terminarz
Inne:
  - Kontakt
  - Zostań redaktorem
  - Regulamin portalu
Serwisy:
  - Społeczność
  - Galeria
  - Wideo
  - Live