Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawsze uśmiechnięty Rosjanin dołączył do szerokiego i jakże doborowego grona, które już 9 kwietnia powalczy w zawodach upamiętniających byłego reprezentanta Polski oraz Stali Gorzów - Edwarda Jancarza.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
10
Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na Motoarenie odbędzie się Benefis Roberta Kościechy. Wychowanek Apatora Toruń po 22 latach spędzonych na czarnym torze postanowił odwiesić(...)
1
Jak informują włodarze Stal Met Kolejarza Opole w najbliższą niedzielę tj. 2 kwietnia opolski zespół mierzyć będzie się ze Stalą Betad Leasing Rzeszów. Pierwotnie spotkanie miało b(...)
1
Dziś na torze w Wolverhampton gospodarze, zespól Wilków pokonał Piratów z Poole w spotkaniu o Tarczę SGB Premieship 50:40. Świetną formą błysnął Szwed, Jacob Thorrsell, notując na (...)
1
"Nie ma w tej sprawie jeszcze oficjalnego komunikatu, ale prezes Janusz Steliga otrzymał telefon z GKSŻ z informacją, że czwartkowe zawody eliminacje Złotego Kasku odbędą się w inn(...)
2
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedzia(...)
1
We wtorek żużlowcy GTM Start Gniezno rozegrają pierwszy w tym sezonie trening punktowany. Rywalem podopiecznych jeżdżącego trenera Krzysztofa Jabłońskiego będą żużlowcy Lokomotiv D(...)
1
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedział(...)
208
Chociaż to był tylko sparing, zawody na toruńskiej Motoarenie mogły się podobać ze względu na dużą liczbę mijanek i akcji na torze. Wczoraj w Gdańsku w starciu obu ekip padł wynik (...)
1
W piątek, 7 kwietnia na stadionie przy ulicy Strzeleckiej w Lesznie odbędzie się 67. Memoriał Alfreda Smoczyka, początek zawodów zaplanowano na godzinę 18:00. (...)
1
Janusz Kołodziej po sześcioletniej przerwie wrócił do szeregów leszczyńskich Byków. Popularny "Koldi" zawsze cieszył się ogromną sympatią kibiców z Leszna, nawet gdy jeździł w barw(...)
1
Kenneth Bjerre, Niels Kristian Iversen i Sam Masters, to czołowa trójka turnieju - "testimonialu" Simona Lamberta, rozegranego wczoraj na torze w King's Lynn.(...)
1
Zawsze uśmiechnięty Rosjanin dołączył do szerokiego i jakże doborowego grona, które już 9 kwietnia powalczy w zawodach upamiętniających byłego reprezentanta Polski oraz Stali Gorzó(...)
5
Już tylko godziny dzielą nas od pierwszych przejechanych kółek GKM MrGarden na Hallera 4 w tym sezonie. Na jutro trener Robert Kempiński zaplanował trening drużyny na domowym torze(...)
1
W niedzielnie po południe w Gnieźnie odbył się pierwszy trening drużyny Lokomotiv Daugavpils przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników łotewskiej drużyny, na (...)
67
Jazdy pokazowe spod taśmy, konkursy, grill i okolicznościowa oprawa ze wspólnym zdjęciem - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają podczas prezentacji drużyny Polonii Bydgoszcz.(...)
2
Po wczorajszym sparingu ze szwedzką Griparną, Josh Bates podpisał list intencyjny na mocy którego zostanie zawodnikiem "Kolejarza" w najbliższym okienku transferowym. (...)
1
W porównaniu z podanymi przez nas przed tygodniem, listami startowymi "Złotego Kasku", zaszło kilka zmian, istotnych dla kibiców i - rzecz jasna - samych zawodników. (...)
1
W naszej galerii dostępne są aż cztery fotorelacje z sobotniej 1 rundy Speedway Best Pairs, które rozegrano na toruńskiej MotoArenie. Autorami zdjęć są fotoreporterzy portalu ZUZEL(...)
1
Pilanie nie dali szans swoim rywalom z Ostrowa, pokonując ich drużynę 59:31. Drużyna znad Gwdy przegrała podczas tego spotkania - podwójnie - tylko jeden wyścig. (...)
1
W rozegranym w dniu dzisiejszym, na torze w Opolu, treningowym trójmeczu, triumfowała druga drużyna opolskiego Stal - Met Kolejarza Opole. Drugie miejsce zagarnęła ekipa gości ze S(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com