Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
11
W niedzielę GTM Start Gniezno zmierzył się w derbowym pojedynku z Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Do wyścigu dziewiątego goście pilnowali wyniku, jednak w dalszej fazie meczu jakby (...)
5
Na Stadionie Edwarda Jancarza kibice na brak emocji narzekać nie mogli. W tym spotkaniu walka toczyła się do ostatnich metrów. Ostatecznie żadna z lubuskich drużyn nie wygrała, pad(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe Stal-Met Kolejarz Opole w stosunku 46:44. Prezentujemy Państ(...)
0
Kolejna żużlowa niedziela na Nowym Olimpijskim i znowu emocje. Ligowy klasyk czyli pojedynek Betard Sparty Wrocław i Włókniarza Vitroszlif Crosssfit Częstochowy dostarczył 10 tysię(...)
0
Zespoły GTM Start Gniezno oraz Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań rozegrały bardzo interesujące spotkanie. Emocji i mijanek nie brakowało. Górą byli jednak gospodarze. Spotkanie zakońc(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wyn(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 45:45. P(...)
8
Get Well Toruń wygrał na Motoarenie z ROW-em Rybnik 53:37 co daje realną szansę na punktu bonusowy w dwumeczu. Dla gości najlepiej punktował Grigorij Laguta – 13 punktów w sześciu (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w stosunku 50:40.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Naturalna Medycyna PSŻ Poznań w stosunku 56:34. Prezentujemy Pa(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Stal Rzeszów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik teg(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy(...)
0
Nie można już mówić, że jesteśmy na początku sezonu. Teraz zawodnicy zbliżają się do półmetka rudny zasadniczej. Już teraz krystalizuje się kto będzie walczyć o play off a kto o ut(...)
522
Dzisiaj znane będą kolejne rozstrzygnięcia w PGE Ekstraligi, Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia wyników na żywo aż z dziewięciu ni(...)
1
W składach obu drużyn doszło do roszad. W gronie gospodarzy zabraknie Nickiego Pedersena natomiast u gości Rafała Okoniewskiego. (...)
99
W piątek w Gnieźnie został rozegrany ćwierćfinał eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawodnikiem, który jako ostatni wywalczył sobie prawo awansu do półfinału był Patryk D(...)
99
Przemysław Pawlickim w piątkowym ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył dwanaście punktów, co dało mu trzecie miejsce na torze w Gnieźnie.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com