Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk Bjarne Pedersen. Stawkę na podium uzupełnił Bartosz Smektała.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
W niedzielę na torze w Nagyhalasz odbyła się III runda Indywidualnych Mistrzostw Węgier. Zawody zakończyły się zwycięstwem Jakuba Jamroga. Drugie miejsce zajął Węgier Norbert Magos(...)
6
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk B(...)
0
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
69
Po dwóch latach startów w Zdunek Wybrzeże Gdańsk, Marcin Turowski przenosi się do klubu PGE Ekstraligi, MrGarden GKM Grudziądz.(...)
46
Właściciel Somerset Rebels, Garry May, potwierdził, że Charles Wright w przyszłym sezonie może powrócić do składu Rebeliantów. (...)
319
Doskonały początek sezonu SGP okazał się dla Fredrika Lindgrena nieco wytrącający z równowagi. W kolejnym nie chce powtórzyć tego błędu.(...)
49
W piątek, 19 października, na Stadionie im. Pawła Waloszka rozpoczęła się modernizacja żużlowo-piłkarskiego obiektu. (...)
189
W tym roku do grona żużlowców dołączył nowy żużlowiec. Swoją przygodę z czarnym sportem w barwach Car Gwarant Start Gniezno rozpoczął Michał Lewandowski. Pierwszy egzamin na licenc(...)
0
Mariusz Puszakowski zakończył żużlową karierę. Turniejem „Puzon Last Lap” pożegnał się i podziękował kibicom za wsparcie podczas całej sportowej kariery. Czym teraz się będzie zajm(...)
89
Bracia: Robert oraz Jakub Miśkowiakowie spotkali się dzisiaj w siedzibie częstochowskiego Włókniarza z prezesem klubu, Michałem Świącikiem oraz trenerem Markiem Cieślakiem. (...)
0
Norbert Kościuch na swoim koncie jednego z portali społecznościowych poinformował, że w przyszłym sezonie nie będzie bronił barw Orła Łódź. (...)
1
Złoci juniorzy, srebrni seniorzy zarówno w mistrzostwach świata jak i Europy, a także brązowy odcień Speedway of Nations. We wszystkich liczących się imprezach międzynarodowych (S(...)
97
Leon Madsen kończy chyba najlepszy sezon w swojej karierze. Jeden z liderów forBet Włókniarza Częstochowy wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Jego wysiłki docenili organ(...)
52
Lech Kędziora w przyszłym sezonie nie będzie pełnił funkcji trenera Stali Rzeszów w przyszłym sezonie. Głównym powodem tej decyzji jest odległość jaką za każdym razem musi pokonać (...)
0
Za Dominikiem Kuberą wyczerpujący sezon 2018. Wychowanek Unii Leszno starał się wywalczyć medal mistrzostw świata juniorów. Cały sezon jeździł bardzo równo, ale do podium nieco zab(...)
0
Poznaliśmy już obsadę 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
58
Jacek Frątczak opiekun toruńskiego Get Well postanowił podzielić się z opinią publiczną swoimi przemyśleniami a także zdradził kilka szczegółów rozmowy z Pawłem Przedpełskim. Nie z(...)
93
Jeden z filarów Speed Car Motoru Lublin w sezonach 2017-2018 zdecydował się pozostać w klubie na kolejny rok. Żużlowiec mówi, że decyzja była łatwa.(...)
24
Speedway Wanda Kraków dzisiaj podpisała pierwszy kontrakt na nadchodzący rok. Do sztabu szkoleniowego jako trener pierwszego zespołu i szkółki żużlowej dołączył Stanisław Burza. Um(...)
2
Poznaliśmy następcę Rafała Dobruckiego w roli trenera WTS Sparty Wrocław. Będzie nim były zawodnik tego klubu - Dariusz Śledź. Kontrakt zacznie obowiązywać od listopada 2018 i obej(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com