Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Pierwsza Stolica Polski – Gniezno – będzie gospodarzem, aż dwóch wydarzeń, współorganizowanych przez SpeedwayEvents.pl. To piękne miasto odwiedzimy 30 kwietnia i 21 września. Wraz z miejscowym Startem przeprowadzimy na jego torze zawody ściśle związane z Nice 1. LŻ.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
294
Prawie trzy miesiące minęły kiedy poznaliśmy kalendarz rundy zasadniczej szwedzkiej Elitserien. Dzisiaj z kolei ogłoszone zostały terminy fazy play-off.(...)
0
Dla kibiców żużla, Lublin kojarzy się w tej chwili przede wszystkim z niebotycznym wyczynem miejscowej drużyny, która w ciągu zaledwie dwóch sezonów przebiła się z najniższego szcz(...)
67
Pierwsza Stolica Polski – Gniezno – będzie gospodarzem, aż dwóch wydarzeń, współorganizowanych przez SpeedwayEvents.pl. To piękne miasto odwiedzimy 30 kwietnia i 21 września. Wraz (...)
384
Prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek na łamach oficjalnej strony klubowej wydał specjalne oświadczenie, które dotyczy jego wypowiedzi podczas ostatniego spotkania z kibicami.(...)
152
teraz czas na efekty.(...)
101
Rosjanie tak jak to było do przewidzenia 16 raz z rzędu zdobyli złoty medal najlepszej drużyny świata w ice speedwayu. Tym razem w nieco zmienionej formule, Ice Speedway of Nations(...)
626
Jeden z liderów Car Gwarantu Start Gniezno- Adrian Gała, udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział jak idą przygotowania do sezonu, w ilu ligach w przyszłym sezonie będzie występo(...)
380
po kilku latach przerwy(...)
144
Poznaliśmy pełną obsadę XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca na torze w Gorzowie.(...)
253
Francuska liga zainaugurowała swoje rozgrywki. Za nami pierwsze oficjalne występy zawodników, którzy na przełomie marca i kwietnia będą rywalizowali na polskich torach. Dla jednych(...)
0
O tym, jak każdy chce upiec swój własny placek w jednym piecu.(...)
365
Polonia Piła przedstawiła zawodników, którzy będą reprezentować jej barwy w najbliższym sezonie. (...)
60
Rosjanie sa o krok od zdobycia po raz 16 z rzędu tytuł najlepszej drużyny świata. W tym roku FIM zmienił szyld zespołowego ścigania na Ice Speedway of Nations. Gospodarzem dwudniow(...)
717
Za nami drugi dzisiejszy mecz ligi francuskiej, w którym Marmande pokonało na własnym torze zespół Lamothe-Landerron 49:34.(...)
394
Sezon żużlowy w Europie oficjalnie możemy uznać za otwarty! W sobotnim meczu ligi francuskiej zespół Marmande pokonał na własnym torze La Reole 49:38.(...)
114
Jak donosi oficjalna strona wrocławskiego klubu, Nowy Olimpijski był obiektem, gdzie w poprzednim sezonie obejrzano najwięcej mijanek podczas zawodów PGE Ekstraligi. W sumie nalicz(...)
101
Żużlowa Reprezentacja Polski zakończyła zgrupowanie w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Jak Marek Cieślak ocenia pracę podopiecznych?(...)
169
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dokładny terminarz pierwszych czterech kolejek Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2019. Przypomnijmy, że transmisje spotkań przeprowadzać będą tele(...)
874
Grudziądzanie ujawnili kevlary, w których startować będą w meczach PGE Ekstraligi w sezonie 2019. Żółto-niebiescy w nadchodzących rozgrywkach prezentować się będą w podobnej kolory(...)
106
Vaclav Milik wciąż uchodzi za najjaśniejszą postać czeskiego żużla, ale ostatniego sezonu z pewnością nie zaliczy do udanych. Dotyczy to także zmagań w TAURON Speedway Euro Champio(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com