Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
W dniu wczorajszym oficjalnie przedstawieni zostali dwaj nowi właściciele Belle Vue Aces. (...)
0
Brązowy medalista MIMP z 2007 roku, w przeszłości reprezentujący także kluby z Rybnika, Opola czy Ostrowa - Daniel Pytel, został dziś wybrany kapitanem poznańskich "Skorpionów". (...)
168
Zapraszamy do obejrzenia ciekawego materiału filmowego przygotowanego przez Falubaz TV, w którym to Piotr Protasiewicz wraz z Jarosławem Hampelem odpowiadają na ciekawe pytania zad(...)
105
Dzisiaj w Togliatti rozegrana została 5 runda rosyjskiej Superligi w ice speedwayu. Wygrała ekipa gospodarzy, przed liderem ligi Kamieńskiem Uralskim oraz Kaustikiem Staerlitamak. (...)
105
Rosjanin Nikołaj Krasnikow wygrał w pierszym dniu finału o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy rozgrywanym na jego domowym torze w Ufie.. Pozostałe miejsca na podium również zajęli(...)
100
Aktualny miniżużlowy mistrz Polski Mateusz Cierniak to kolejny zawodnik, który 13 maja będzie oklaskiwał najlepszych żużlowców na świecie na PGE Narodowym. Zaproszenie na PZM Warsa(...)
100
Zarząd drużyny "Jaskółek" stara się wykorzystać maksymalnie trwającą przerwę w rozgrywkach i być dobrze przygotowanym do nowego sezonu.(...)
101
Choć do pierwszego meczu Falubazu Zielona Góra pozostało jeszcze trochę czasu, na brak atrakcji kibice w tym mieście nie mogą narzekać. Łatwiej znieść tym samym tęsknotę za pierwsz(...)
103
Wszystkie mecze żółto-niebieskich w nadchodzącym sezonie, transmitować będzie Polskie Radio Pomorza i Kujaw. (...)
169
"Jak będzie sobie radził Tomasz Gollob w nowym sezonie? Mam nadzieję, że... nie będzie jeździł" – uważa Grzegorz Ślak, biznesmen i sympatyk żużla oraz autor książki: "Gollob mistrz(...)
104
Na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim trwa montaż amortyzatorów przy bandach, tak aby obiekt spełniał nałożone na kluby przez FIM od 2017 roku, wymogi techniczne.(...)
107
Okolicznościowy mural upamiętniający zmarłych żużlowców GKM-u Grudziądz, może znaleźć się na stadionie przy ulicy Hallera. Wszystko za sprawą grudziądzkiego budżetu obywatelskiego (...)
335
Chcesz ugotować coś pysznego dla Piotra Pawlickiego, uczestnika PZM Warsaw FIM SGP of Poland i zaprosić go na lunch do Warszawy? Teraz jest to możliwe. Reprezentant Polski przyjedz(...)
101
Ostatnie dni sprzedaży karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017 na torach PLŻ2. Tylko do końca lutego wejściówki na sześć spotkań dostępne są w promocyjnych cenach – sektor A i B n(...)
105
Stal-Met Nieczaj sp. z o.o. z Jelcza-Laskowic będzie sponsorem tytularnym Towarzystwa Sportowego Kolejarz Opole. Umowa została dziś parafowana.(...)
112
Tegoroczna prezentacja rybnickiej drużyny wzbudza ogromne zainteresowanie. Po niespełna dwóch dniach wszystkie bilety na tę imprezę zostały sprzedane. Szczęśliwymi nabywcami zostal(...)
105
Wraz z upływem kolejnych dni znamy coraz więcej szczegółów dotyczących Gali 60-lecia sekcji żużlowej w Tarnowie. Dla kibiców jak i zarządu to wydarzenie bardzo ważne w kontekście o(...)
211
Tomasz Bajerski już od początku swojej kariery na motocyklu żużlowym wzbudzał wiele emocji. Jako junior był bardzo utalentowanym adeptem, który z impetem wdarł do składu ówczesnego(...)
133
W nadchodzącym sezonie po przejściu kilku znaczących zawodników z kategorii juniora do seniora, wielu młodym żużlowców daje możliwość zaistnienia mi.n w PGE Ekstralidze. Do miana n(...)
109
Mieszane sztuki walki, czyli tak ostatnio popularne MMA, stało się kolejnym elementem treningów zawodników bydgoskiej "Polonii". Niektórym z nich po jego zakończeniu dosłownie brak(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com