Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
1
Jest ciężko, ale daję radę. Co najważniejsze – są efekty. Czuje coraz mniej bólu w trakcie ćwiczeń, chodzę coraz swobodniej – mówi Daniel Bewley, młodziutki zawodnik ROW-u Rybnik, (...)
0
9 godzin temu
Podczas bydgoskiego turnieju charytatywnego „Gramy dla Tomka” całe środowisko sportowe zjednoczyło się w jednym celu, którym była pomoc dla Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 rok(...)
40
15 godzin temu
Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe się rozwija. Dzisiejsza konferencja prasowa potwierdza duże zainteresowanie podmiotów sportem motorowym w Poznaniu a także, że w swoich działaniac(...)
141
Powracający po pięciu latach do SGB Premiership ekipa Peterborough Phanters ogłosiła podpisanie kontraktów z Lasse Bjerre oraz Benem Barkerem. (...)
0
Ostrovia Ostrów Wielkopolski pozyskała sponsora tytularnego, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Arged. W sezonie 2019 na pierwszoligowych torach wystartuje więc zespół o nazwie:(...)
261
2019 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski – to oficjalna nazwa piątej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu w 2019 roku. Firma Betard - od lat związana z wrocław(...)
417
Bydgoska Polonia wypożyczyła z ekstraligowej Stali Gorzów młodzieżowca, Marcela Studzińskiego.(...)
201
Jednym z dwóch klubów, które nie otrzymały licencji pozwalającej występować w rozgrywkach polskiej ligi żużlowej jest Stal Rzeszów. W czwartek o 14:00 minął czas na dosłanie wszyst(...)
173
Srebrni medaliści Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w swoich kategoriach wiekowych, Steve Worrall i Dan Bewley, zostają w składzie Belle Vue. Aces podali do wiadomości sw(...)
240
W siedzibie PZM odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o przedłużeniu umowy na sponsoring ligi z firmą Nice, producentem automatyki do bram garażowych. W sezonie 2(...)
225
16 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy kluby PGE Ekstraligi, sportowcy rożnych dyscyplin, a także dziennikarze zagrają w charytatywnym turnieju piłki noż(...)
151
Podczas dzisiejszej konferencji na stadionie przy ulicy 6 sierpnia w Łodzi ogłoszono porozumienie na linii miasto - Orzeł Łódź. Tym samym łódzki klub nie powinien mieć problemów z (...)
100
Dwa Australijskie diamenty: Brady Kurtz oraz Jack Holder w nadchodzącym sezonie reprezentować będą barwy mistrza SGB Premiership, Poole Pirates.(...)
110
W czwartek upływa ostateczny termin złożenia odwołania przez Orła Łódź do Komisji Licencyjnej w sprawie nie przyznania licencji na występy w sezonie 2019 w Nice 1.Lidze żużlowej.(...)
280
Dzisiaj w siedzibie częstochowskiej firmy SGP- Sorting Group Poland Sp. z o.o. odbyła się konferencja prasowa Włókniarza Częstochowa. Podczas konferencji poinformowano o przedłuże(...)
631
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony zaprezentowała wstępny plan treningów punktowany. Poznaliśmy również datę 69. Memoriału im. Alfreda Smoczyka.(...)
42
13 grudnia mija czas na odwołanie się Łódzkiego Orła od decyzji Komisji Licencyjnej, która nie przyznała łódzkiemu klubowi licencji umożliwiającej mu starty w przyszłym roku. Jeśli(...)
0
Mark Lemon uznaje Maksa Fricke za zawodnika klasy światowej, który wspólnie z Kennethem Bjerre znalazł się w składzie Aces na rok 2019.(...)
347
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
103
Stal Rzeszów wraz z Orłem Łódź nie otrzymał licencji na występy w przyszłym roku w Nice 1.lidze żużlowej. Oba kluby mają czas do czwartku by uzupełnić brakujące dokumenty. Jeśli te(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com