Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W drugim dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators rozgrywanym w Szadryńsku w niemal identycznym stylu triumfowała ekipa Rosji i tym samym sięgnęli po kolejny, 36 w historii, złoty medal. Drugie miejsce, które zapewniło srebro w zawodach zdobyli Szwedzi. Brąz przypadł drużynie Austrii.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
429
Sebastian Niedźwiedź w sezonie 2018 będzie miał okazję do startów w rozgrywkach polskiej II ligi. Zielonogórski junior będzie reprezentował drużynę PSŻ Poznań na zasadzie gościa. (...)
104
Żużlowcy Orła blisko przez tydzień przebywali na zgrupowaniu w Szczyrku, na którym ciężko przygotowywali się do nadchodzącego sezonu. Zawodnicy sporo pracowali w terenie, jeździli (...)
174
O tym, że gmina Rawicz może pomóc w sfinansowaniu zakupu mobilnych trybun na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, kilka tygodni temu mówił wiceburmistrz Paweł Szybaj. (...)
513
Opolska Gala Żużla Na Lodzie to przedsięwzięcie cykliczne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez o istotnym znaczeniu dla miasta Opola i całego naszego regionu. Już w najbl(...)
103
Według słów menedżera Rye House, Krzysztof Kasprzak może być bardzo mocnym punktem drużyny po tym jak wyleczył już kontuzję obojczyka. (...)
102
Mateusz Tonder z Falubazu Zielona Góra to już szósty zawodnik młodego pokolenia, który z trybun zobaczy 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Na PGE Narodowy pojedzie (...)
121
Stadion Śląski to kolebka sportu. To właśnie na nim, Polacy odnosili wielkie triumfy oraz świętowali niezapomniane zwycięstwa. Każdy sportowiec dąży do perfekcji, która zaprowadzi (...)
139
Już 4 marca, w sobotę, odbędzie się prezentacja drużyny forBET Włókniarza Częstochowa. Na kibiców częstochowskiej drużyny czeka sporo atrakcji.(...)
216
18 marca o godzinie 18:00 w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów rozpocznie się prezentacja drużyny rzeszowskiej Stali. (...)
113
Jacob Thorssell w sezonie 2018 będzie miał okazję do współpracy z dobrze mu znanym Adamem Skórnickim. Obaj startowali w brytyjskiej Premiership w drużynie Wolverhampton Wolves. Ter(...)
150
Craig Cook liczy, że w tym sezonie nastąpi jego wielkie przełamanie w polskiej lidze. Brytyjczyk w Nice 1. Lidze żużlowej będzie reprezentował barwy ROW-u Rybnik.(...)
297
Wczoraj podczas prezentacji opolskiego Kolejarza prezes klubu, Grzegorz Sawicki poinformował o pozyskaniu nowego sponsora tytularnego, firmy OK. Oznacza to, iż w z początkiem sezon(...)
103
W sobotę i niedzielę na torze w Togliatti rozegrany został cykl LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. W pierwszym dniu na torze królował aktualny Mistrz Świta, Dmi(...)
538
Chociaż na treningach zazwyczaj stawiają na nawierzchnię żużlową i na sprzęt jakim jest motocykl, przez ostatnie pięć dni pokazali, że jazda na nartach czy też zdobywanie szczytów (...)
914
Młody kapitan żużlowego ROW-u, dwudziestojednoletni żużlowiec, który w swojej karierze żużlowej zdobył już parę ważniejszych tytułów na swoim koncie - zajął m.in. II miejsce w Indy(...)
144
Żużlowa Reprezentacja Polski przebywa obecnie na zgrupowaniu w Zakopanem. Biało – czerwoni szlifują formę do sezonu 2018, w którym będą faworytami podczas każdych zawodów. Trudno s(...)
102
W nowym sezonie polscy żużlowcy ponownie będą walczyć o sukces ze wsparciem firmy kurierskiej GLS Poland. Lider jakości w europejskiej logistyce przesyłek ogłosił dzisiaj, że po ra(...)
490
Sezon zbliża się już wielkimi krokami przyszedł więc czas na zakup karnetów, wrocławski klub właśnie dziś o godzinie 9 rozpoczął sprzedaż wejściówek na sezon zasadniczy. (...)
122
Jak co roku memoriał odbędzie się tydzień przed rozpoczęciem ligowych zmagań na polskich torach i będzie ostatnim sprawdzianem formy dla zawodników z światowej czołówki.(...)
569
Od dzisiaj można już nabywać bilety na Memoriał im. Eugeniusza Nazimka, który rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Rzeszowie 2 kwietnia. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com