Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W czwartkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano eliminacje Złotego Kasku. Najlepszy w dzisiejszych zawodach okazał się Krzysztof Kasprzak, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, trzecie natomiast Szymon Woźniak.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
101
Były zawodnik Indianerny Kumla, Antonio Lindbaeck stwierdził, że nie pozwoli na stratę swojego wynagrodzenia z zeszłego sezonu jaki mają wobec niego Indianie i jest świadomy tego, (...)
107
Według szwedzkich mediów kilku zawodników, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy Indianerny Kumla nie zgodziło się na obniżenie swoich zadłużeń. Włodarzom Indian dojście d(...)
101
Włodarze Dackarny Mallila ustalili, że kapitanem drużyny w nadchodzącym sezonie będzie Peter Ljung. Według nich to właśnie Ljung, ze swoimi ze swoim charakterem oraz postawą na tor(...)
395
Debiutant tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix, Patryk Dudekw nadal ścigać się będzie dla Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra oraz Dackarny Mallila. Dla obu tych klubów ma być wi(...)
100
Przyszłość Indianerny Kumla stoi pod wielkim znakiem zapytania, po rzekomym bankructwie i wkroczeniu komornika. (...)
167
Równo o północy w ostatni dzień listopada zamknięte zostało okienko transferowe w szwedzkiej Elitserien. Składy do przyszłorocznego sezonu zostały ustalone choć nie wiadomo do ko(...)
624
Elitserien opublikowała kalendarz rozgrywek na sezon 2017. Rozgrywki w Szwecji rozpoczną się tradycyjnie na początku maja. Do rewanżu za finał minionego sezonu dojdzie dopiero w po(...)
7
Transferem byłego indywidualnego mistrza Polski "Kowale" zamykają skład na sezon 2017.(...)
102
Ekipa ze Szwecji zamknęła swój skład na sezon 2017 transferem "Toninho".(...)
224
Peter Kildemand pozostał jednym z zawodników, którzy będą reprezentować Piraternę Motala w sezonie 2017.(...)
104
5 miesięcy temu
Mikkel Michelsen wyjaśnił swoją sytuację, jeśli chodzi o starty w lidze szwedzkiej. (...)
103
Po siedmiu latach spędzonych w barwach Indianerny Kumla, Duńczyk, Niels Kristian Iversen zdecydował się zmienić otoczenie i w przyszłym sezonie będzie zdobywał punkty dla Piraterny(...)
105
Czterokrotny Mistrz Świata, Greg Hancock zostaje na kolejny sezon w szwedzkiej Piraternie Motala. Amerykanin w barwach Piratów startuje nieprzerwanie od 2010 roku. (...)
2
5 miesięcy temu
"Bajkopisarz" podjął decyzję odnośnie startów w Szwecji. Będzie reprezentował barwy Lejonen Gislaved.(...)
107
Dackarna Mallila skompletowała zespół na sezon 2017. Ostatnim zakontraktowanym zawodnikiem został Mads Korneliussen. Duńczyk ma być zawodnikiem rezerwowym, walczącym o podstawowy s(...)
102
We czwartek szeregi Indianerny Kumla wzmocnił Bjarne Pedersen, a dzień później działacze szwedzkiego zespołu ogłosili kolejnego zawodnika. Kolejnym nabytkiem tej drużyny został Va(...)
106
Bjarne Pededersen podpisał kontrakt w lidze szwedzkiej. W sezonie 2017 będzie występować w zespole Indianerny Kumla. Reprezentant Danii związał się umową ze swoim nowym klubem na j(...)
1
We wtorek szeregi Dackarna Malilla wzmocił Fredrik Lindgren, a dzień później wicemistrz Szwecji ogłosił kolejnego zawodnika na sezon 2017. Kolejnym nabytkiem tej drużyny został And(...)
105
Po trzech latach startów w barwach Indianerny Kumla, Fredrik Lindgren powraca do Dackarny Malilla. (...)
113
W niedzielne popołudnie VMS Elit Vetlanda zaprezentowała swój skład na sezon 2017. Kontraktami z klubem ze Szwecji związali się Grzegorz Zengota, Szymon Woźniak oraz Jonas Davidss(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com