Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
221
We wtorek w ramach 3. kolejki szwedzkiej Elitserien Lejonen Gislaved pokonało przed własną publicznością Ikaros Smedernę Eskilstune w stosunku 48:42. Najlepszym zawodnikiem gospod(...)
0
We wtorkowy wieczór w ramach 3. kolejki szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik przegrała na własnym torze z VMS Elit Vetlanda w stosunku 42:48. Liderem gości był Bartosz Zma(...)
0
We wtorkowy wieczór podczas 3. kolejki szwedzkiej Elitserien zwycięstwem Piraterny Motali zakończył się mecz z Indianerną Kumlą. Gospodarze wygrali w stosunku 50:40. Piratów do zwy(...)
0
W 3. kolejce szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla z Masarną Avesta 45:45. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Patryk Dudek, zdobywca 10 punktów. Natomiast najskutec(...)
39
We wtorkowy wieczór rozegrano 2. kolejkę szwedzkiej Elitserien. Smederna Eskilstuna na własnym torze podejmowała Piraternę Motala i wygrała w stosunku 46:43. Do triumfu gospodarzy (...)
0
W 2. kolejce szwedzkiej Elitserien, Masarna Avesta pokonałana własnym torze Elit Vetlandę w stosunku 49:41. Komplet 15 punktów zainkasował Przemysław Pawlicki. Natomiast ze strony (...)
0
Indianerna Kumla pokonała na przed własną publicznością Rospiggarnę Hallstavik w 2. kolejce szwedzkiej Elitserien. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Adrian Miedzińsk(...)
0
W drugiej kolejce szwedzkiej Elitserien goście z Gislaved pokonali Dackarnę Malilla w stosunki 46:44. Najlepszym zawodnikiem przyjezdnych był Piotr Pawlicki zdobywca 12 punktów. Wś(...)
243
2 tygodnie temu
Ja co wtorek o 19:00 ruszy druga kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich sympatyków żużla w szwedzkim wydaniu do śledzenia naszych relacji na żywo.(...)
0
W wtorek w ramach pierwszej kolejki szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala podejmowała Dackarnę Malilla. Lepsi byli przyjezdni, którzy wygrali bardzo wysoko, bo aż 39:51. Najlepsz(...)
82
W 1. kolejce szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pokonał na własnym torze Masarnę Avesta 43:47. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był młodszy z klanu Pawlickich- Piotr (...)
0
W ramach pierwszej kolejki ligi szwedzkiej miejscowa drużyna pewnie wygała spotkanie. Elit Vetlanda pokonała Indianernę Kumla w stosunku 52:38. Jarosław Hampel poprowadził ekipę z (...)
0
We wtorkowy wieczór odbyła się 1. kolejka szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik wygrała przed własną publicznością z Ikaros Smederną Eskilstuna w stosunku 52:38. Najlepiej (...)
253
W dniu dzisiejszym zainaugurowana zostanie szwedzka Elitserien. Niemal w każdej drużynie wystąpi co najmniej jeden Polak. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo (...)
1
Kacper Woryna po wielu tygodniach poszukiwań znalazł klub za granicą. Młody rybniczanin podpisał kontrakt w Szwecji w drużynie Griparny Nykoping.(...)
15
Grupa ELEVEN SPORTS pozyskała na wyłączność prawa do transmitowania w Polsce meczów najlepszej zagranicznej ligi żużlowej, szwedzkiej Elitserien. Pierwsze relacje na żywo widzowie (...)
0
We wtorkowy wieczór Piraterna Motala pokonał w treningu punktowanym Lejonen Gislaved. Spotkanie było bardzo wyrównane i ostatecznie zakończyło się remisem 45:45. Okazję do potrenow(...)
101
Były zawodnik Indianerny Kumla, Antonio Lindbaeck stwierdził, że nie pozwoli na stratę swojego wynagrodzenia z zeszłego sezonu jaki mają wobec niego Indianie i jest świadomy tego, (...)
107
Według szwedzkich mediów kilku zawodników, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy Indianerny Kumla nie zgodziło się na obniżenie swoich zadłużeń. Włodarzom Indian dojście d(...)
101
Włodarze Dackarny Mallila ustalili, że kapitanem drużyny w nadchodzącym sezonie będzie Peter Ljung. Według nich to właśnie Ljung, ze swoimi ze swoim charakterem oraz postawą na tor(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com