Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
69
Słoweniec Matej Zagar nie wyklucza możliwości dalszych startów dla Smederny Eskilstuna, z którą zwyciężył w ostatnim sezonie Elitserien.(...)
49
Artur Czaja zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu w szwedzkiej Elitserien. W przyszłym sezonie Polak nadal będzie reprezentował barwy Masarny Avesta.(...)
165
Po dwunastu sezonach w Elit Vetlandzie, Jarosław Hampel opuszcza klub. W jego miejsce aktualny wicemistrz Elitserien pozyskał Rosjanina, Artema Lagutę. (...)
403
Nicki Pedersen po roku przerwy powraca do szwedzkiej Elitserien. Wybór padł na beniaminka, Vaestervik Speedway. (...)
100
Maciej Janowski zdecydował się przedłużyć o kolejny, trzeci sezon swoje występy w szwedzkiej lidze Elitserien, broniąc barwy Dackarny Malilla. (...)
153
Fredrik Lindgren zdecydował się zmienić barwy klubowe w lidze szwedzkiej. Nowym klubem sympatycznego Szweda będzie mistrz kraju - Eskilstuna Smederna.(...)
140
Szwedzki zespół Lejonen Gislaved poinformował, że na przyszły sezon pozyskał dwóch nowych zawodników: Fina, Timo Lahtiego oraz Polaka, Kacpra Worynę. (...)
109
Sam Masters obok Jasona Doylea, oraz Maxa Fricke będzie trzecim Australijczykiem występującym w barwach Rospiggarny Hallstavik w przyszłym sezonie. Nową warzą będzie również Rosjan(...)
100
Klub z Avesty w tym sezonie spisywał się na tyle dobrze, że w fazie play – off wywalczył brązowy medal. Sztab szkoleniowy zadowolony jest z tego rezultatu i zaznacza, że w sezonie (...)
1
Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończył się rewanż meczu finałowego w szwedzkiej Elitserien. Raworyzowana Elit Vetlanda, która wczoraj w pierwszym spotkaniu na wyjeździe w Eskilstun(...)
215
8 miesięcy temu
O godzinie 19:00 rozpocznie się mecz rewanżowy finału szwedzkiej Elitserien, dzięki któremu poznamy Drużynowego Mistrza Szwecji. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledze(...)
106
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien rozgrywanym na torze w Eskilstunie miejscowa Smederna uległa Elit Vetlanda 41:49. Goście osłabieni brakiem Martina Vaculika już od(...)
470
8 miesięcy temu
W dniu dzisiejszym o godzinie 19:00 na torze w Eskilstunie rozpocznie się pierwsze spotkanie finałowe szwedzkiej Elitserien, w którym miejscowa Smederna zmierzy się z Elit Vetlandą(...)
101
Jak informuje oficjalna strona klubowa w dzisiejszym spotkaniu finałowym szwedzkiej Elitserien w zespole Elit Vetlandy z powodu choroby nie ujrzymy Słowaka, Martina Vaculika. (...)
103
W dzisiejszym rewanżu meczu półfinałowego, który odbył się dopiero za czwartą próbą z powodów atmosferycznych, Elit Vetlanda rozgromiła, jeszcze aktualnego DM Szwecji, Rospiggarna (...)
0
Dzisiaj na godzinę 19:00 zaplanowano czwarte podejście do rewanżu meczu półfinałowego szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetladną a Rospiggarna Hallstavik. W pierwszym spotkaniu, (...)
129
Rewanż półfinałowego meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetlanda a Rospiggarna Hallstavik z powodu fatalnych warunków atmosferycznych został przełożony na dzień następny tj.(...)
0
Obrońca tytułu DM Szwecji Rospiggarna Hallstavik uległa dzisiaj na własnym stadionie, w pierwszym meczu półfinałowym szewdzkiej Elitserien, Elit Vetlanda 44:46. W zespole gości pry(...)
0
Smederna Eskilstuna wygraną w pierwszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien na torze Masarny Avesta 38:52 niemal przesądziła o awansie do finału. W zespole gospodarzy wystąpiło dwóch P(...)
263
O godzinie 19:00 rozpoczną się dwa spotkania półfinałowe szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z tych meczów.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com