Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Grudziądzanie ujawnili kevlary, w których startować będą w meczach PGE Ekstraligi w sezonie 2019. Żółto-niebiescy w nadchodzących rozgrywkach prezentować się będą w podobnej kolorystyce, jak w minionym roku. W nowym projekcie dokonano jedynie kilku korekt.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
286
Jazda zespołowa to nie zawsze klucz do żużlowego sukcesu. Doświadczył tego Jason Doyle, gdy po heroicznej akcji Chrisa Harrisa miejsce w finale SGB Premiership z rąk Somerset odbił(...)
35
Michael Palm Toft jest czwartym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie będzie reprezentowa zespól Kings Lynn Stars. (...)
0
Zawodnik Orła Łódź Rohan Tungate zmienia klub w lidze brytyjskiej. Australijczyk będzie startować w Peterborough Panthers.(...)
134
11 kwietnia meczem pomiędzy Swindon Robin a Belle Vue Aces zainaugurowana zostanie angielska liga SGB Premiership.(...)
81
Poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy uzupełnili skład Ipswich Witches. Nowymi żużlowcami beniaminka tegorocznych rozgrywek SGB Premiership zostali David Bellego i Chris Harris.(...)
135
Procedura sprzedaży klubu Peterborough Speedway została ukończona. Z powodu wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności klub rozwiązał podpisany z Chrisem Harrisem kontrakt na sezon(...)
261
Popularne „Wiedźmy” podpisały kolejny kontrakt na nadchodzący sezon. Nowy zawodnikiem Ipswich WItches został Krystian Pieszczek.(...)
0
Anglik przedwcześnie zakończył sezon z powodu kontuzji ręki. Nie krył radości, gdy znów mógł wsiąść na motocykl. Już nie może doczekać się kolejnych treningów.(...)
2
Po kontuzji, której nabawił się 4 lipca w meczu z Leicester nie ma już śladu. (...)
28
Richard Lawson został nowym zawodnikiem drużyny Ipswich Witches, która w nadchodzącym sezonie będzie beniaminkiem SGB Premiership.(...)
322
Robert Lambert przez kolejny rok reprezentował będzie barwy Kings Lynn Stars. Młoda gwiazda brytyjskiego speedwaya w zespole gwiazd będzie pełnił rolę lidera oraz kapitana drużyny.(...)
367
Jacob Thorssell szósty sezon z rzędu reprezentować będzie w angielskiej SGB Premiership barwy Wilków z Wolverhampton. W sezonie 2016 osiągnął największy sukces drużynowy, zdobył w(...)
117
Daniel King, reprezentant Wielkiej Brytanii, powraca do drużyny Ipswich Witches i przyznaje, że SGB Premiership to należne jej miejsce.(...)
141
Powracający po pięciu latach do SGB Premiership ekipa Peterborough Phanters ogłosiła podpisanie kontraktów z Lasse Bjerre oraz Benem Barkerem. (...)
173
Srebrni medaliści Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w swoich kategoriach wiekowych, Steve Worrall i Dan Bewley, zostają w składzie Belle Vue. Aces podali do wiadomości sw(...)
100
Dwa Australijskie diamenty: Brady Kurtz oraz Jack Holder w nadchodzącym sezonie reprezentować będą barwy mistrza SGB Premiership, Poole Pirates.(...)
0
Mark Lemon uznaje Maksa Fricke za zawodnika klasy światowej, który wspólnie z Kennethem Bjerre znalazł się w składzie Aces na rok 2019.(...)
148
Craig Cook będzie w sezonie 2019 żużlowcem Peterborough Panthers. Zdaniem promotora, Geda Rathbone'a może mu to pomóc w powrocie do FIM Speedway Grand Prix.(...)
604
Dawid Lampart powraca na tory brytyjskie i w przyszłym sezonie bronić będzie ponownie barwy Swindon Robins.(...)
176
Hans Andersen, żywa legenda Peterborough Panthers, w sezonie 2019 ponownie będzie bronił barw tego klubu. - Wraca na swoje miejsce - mówi promotor Ged Rathbone.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com