Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
W poniedziałkowym spotkaniu angielskiej SGB Premiership Leicester Lions uległo minimalnie na własnym torze Swindon Robins 44:46. (...)
0
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces bez większych problemów pokonało Rye House Rockets 59:31. (...)
14
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership zmierzyły się zespoły Swindon Robins z Kings Lynn Stars. Lepszą okazała się ekipa miejscowych Rudzików wygrywając po zac(...)
103
Ostatnim rozegranym w środę wieczorem spotkaniem angielskiej SGB Premiership, King Lynn Stars bez większych problemów pokonało na własnym torze Belle Vue Aces 53:37. Mecz z komplet(...)
0
Somerset Rebels pokonało dzisiaj na własnym torze Leicester Lions 47:43. W zespole gości z bardzo dobrej strony pokazał się Krystian Pieszczek, który w sześciu startach zdobył 12 p(...)
0
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Poole Pirates niespodziewanie poległo na własnym torze ze Swindon Robins 38:52. W meczu na stadionie Wimborne Ro(...)
333
Od 20:30 na trzech torach na Wyspach Brytyjskich rozgrywane będą spotkania SGB Premiership. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich sympatyków ligi angielskiej do śledzenia relacji(...)
100
Wolverhampton Wolves, w trzecim dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership, odniosło przekonywujące zwycięstwo z Rye House Rockets, w składzie z Krzysztofem Kasprzakiem 60:30.(...)
0
W spotkaniu angielskiej SGB Premiership Leicester Lions na własnym torze pokonało Somerset Rebels 55:35. W barwach Lwów z dobrej strony pokazał się Krystian Pieszczek, który w sześ(...)
7
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, miejscowy Belle Vue Aces pokonał po zaciętym meczu Poole Pirates 47:43. W zespole gości wystąpili Kacper Woryna (...)
185
Od 20:30 na trzech torach na Wyspach Brytyjskich rozgrywane będą spotkania SGB Premiership. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich sympatyków ligi angielskiej do śledzenia relacji(...)
0
Promotor Swindon Robins, Alun Rossiter odniósł się do wszystkich krytycznych uwag jakie spływają do klubu po wczorajszym odwołanym meczu z Leicester Lions. Przypomnijmy, że spotkan(...)
128
Pogarszająca się z minuty na minutę pogoda nie pozwoliła na rozegranie dzisiejszego spotkania angielskiej SGB Premiership pomiędzy Leicester Lions a Swindon Robins. (...)
0
Spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Rye House Rockets a Leicester Lions po ośmiu biegach został przerwany ze względu na nasilające się opady deszczu. Wynik spotkania nie(...)
274
Meczami: Poole z Belle Vue oraz Rye Hose z Leicester zainaugurowana zostanie angielska SGB Premiership. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z obu spotkań. (...)
0
Trzecie dzisiejsze spotkanie SGB Premiership pomiędzy Leicester Lions a Poole Pirates podobnie jak dwa wcześniejsze również zostało odwołane ze względu na fatalne warunki jakie zap(...)
0
Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Wilkami z Wolverhampton a Swindon Robins mające być rewanżem za ubiegłoroczny finał został odwołany ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zapowi(...)
0
Dzisiejsze spotkanie SGB Premiership pomiędzy Belle Vue Aces a Kings Lynn Stars zostało odwołane ze względu na niekorzystne prognozy pogody w godzinach meczu. (...)
0
- Będziemy mieli w składzie wyjątkowego żużlowca - mówi Matt Ford z Poole Pirates. Chris Holder musi jednak rozwiązać problemy prywatne.(...)
138
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia turnieju indywidualnego świętującego obchody 90-lecia istnienia klubu Belle Vue Aces(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com