Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk Bjarne Pedersen. Stawkę na podium uzupełnił Bartosz Smektała.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
46
Właściciel Somerset Rebels, Garry May, potwierdził, że Charles Wright w przyszłym sezonie może powrócić do składu Rebeliantów. (...)
158
Poole Pirates zdołali utrzymać przewagę jaką zdobyli w pierwszym finałowym spotkaniu angielskiej SGB Premiership na własnym torze , dzięki czemu sięgnęli po tytuł DM Wielkiej Bryta(...)
352
O 20:30 na Adrian Flux Arenad w Kings Lynn rozegrane zostanie rewanżowe spotkanie Grand Finału angielskiej SGB Premiership pomiędzy miejscowym Kings Lyn Stars a Poole Pirates. Port(...)
323
O 20:30 na Wimborne Road w Poole rozegrane zostanie pierwsze spotkanie Grand Finału angielskiej SGB Premiership pomiędzy miejscowym Poole Pirates a Kings Lyn Stars. Portal ZUZELEND(...)
43
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
658
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces na własnym torze ulegli Kings Lynn Stars 41:49.(...)
274
Dzisiaj o godzinie 20:30 rozegrane zostanie drugie spotkanie półfinałowe angielskiej SGB Premiership, w którym Belle Vue Aces na własnym stadionie w Manchesterze podejmować będzie (...)
15
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
23
W pierwszym półfinałowym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, gospodarze, Somerset Rebel po niezwykle wyrównanym pojedynku, minimalnie pokonało Poole Pirates 46:42. Tym samym Reb(...)
130
Dzisiejszy mecz o godzinie 20:30 rozpocznie fazę play-off w angielskiej SGB Premiership. Na torze w Somerset zmierzą się miejscowy Rebelianci z Piratami z Poole. Portal ZUZELEND.CO(...)
8
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
21
O godzinie 20:30 rozpocznie się ostatnie spotkanie rundy zasadniczej w angielskiej SGB Premiership, w którym to Swindon Robins mierzyć będzie się z Belle Vue Aces. Portal ZUZELEND.(...)
124
Wicelider tabeli Premiership rozgromił na własnym torze lidera. Wynikiem 61:29 zakończyło się spotkanie Somerset Rebels - King's Lynn Stars. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili J(...)
63
Od godziny 19:00 na torach w Eskilstunie oraz Vaestervik rozpoczną się rewanże fazy ćwierćfinałowej w szwedzkiej Elitserien. Z kolei o 20:30 w Somerset miejscowi Rebelianci powalcz(...)
58
Niestety to co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe dzisiaj stało się faktem. W tegorocznych zmaganiach fazy play-off angielskiej SGB Premiership nie zobaczymy ekipy Wolverhamp(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions po zaciętej walce do ostatniego biegu pokonało minimalnie na własnym torze Somerset Rebels 46:44.(...)
58
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni (...)
56
W dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions uległo na własnym torze Kings Lynn Stars 40:50.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com