Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
101
Robert Lambert potwierdził pozostanie w Kings Lynn, choć przy okazji skrytykował ograniczenia brytyjskiego systemu transferów, który zabraniał mu rozmów z innymi klubami.(...)
275
Hans Andersen to ostatni nabytek Leicester Lions na sezon 2018.(...)
274
Damian Dróżdż w nadchodzącym sezonie wystąpi w rogdywkach angielskiej SGB Premiership, gdzie będzie reprezentował barwy Belle Vue Aces. (...)
647
Dwukrotny mistrz Wielkiej Brytanii juniorów, Josh Bates, zmienił swoją poprzednią decyzję i potwierdził, że będzie się ścigał w 2018 roku. (...)
1514
Kacper Woryna mierzy w rolę prowadzącego parę w składzie drużyny Poole Pirates, w której zadebiutuje w nadchodzącym sezonie.(...)
160
Somerset Rebels sprawiło swoim fanom wymarzony prezent na święta, sprowadzając do drużyny aktualnego mistrza świata, Jasona Doyle'a.(...)
674
Edward Kennett wraz z Benem Barkerem w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Rye House Rockets. (...)
242
Steve Jenson, menedżer Rye House Rockets, nie kryje radości z pozostania w drużynie Stuarta Robsona. Do Rockets dołączy również Max Clegg. (...)
205
Jake Allen oraz Bradley Wilson-Dean w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Somerset Rebels. (...)
203
King Lynn Stars ma przeprowadzić kolejne rozmowy z Robertem Lambertem, który wyjawił, że w 2018 nie pojedzie w lidze brytyjskiej. (...)
173
Troy Batchelor związał się kontraktem w angielskiej Premiership z drużyną Swindon Robins. Dla 30-letniego Australijczyka będzie do powrót do drużyny „Rudzików”.(...)
101
Trzy lata minęły kiedy to Somerset Rebels próbowało pozyskać do swojej drużyny Jacka Holdera. Wczoraj Rebelianci poinformowali o pozyskaniu młodego Australijczyka na przyszły sezon(...)
544
Nadzieja brytyjskiego speedwaya, Robert Lambert ogłosił, że w przyszłym sezonie nie będzie występował w SGB Premiership, tym samym poważnie zaburzył plany Kings Lynn Stars na rok 2(...)
550
Fredrik Lindgren nie będzie częścią składu Wolverhampton Wolves w sezonie 2018. Klub postanowił związać się z Jacobem Thorssellem. Do Wilków trafią również: Cameron Heeps, Asley Mo(...)
301
Promotor Poole, Matt Ford, wierzy, iż dwaj Polacy: Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak, pozyskani do klubu na przyszły sezon, odegrają ważną rolę w walce o wygraną w SGB Premiershi(...)
181
Kluby Leicester Lions i Sheffield Tigers zobowiązały się czekać na wyjście Josha Batesa z kłopotów osobistych, przez które przerwał karierę.(...)
109
Daniel King, zawodnik Leicester, uważa że Lions "idą we właściwym kierunku". Razem z Kylem Newmanem zdecydował się zostać na Beaumont Park na 2018 rok. (...)
102
Matt Ford, promotor Poole Pirates, ma nadzieję, że Josh Grajczonek zdoła w 2018 roku przywrócić aurę zwycięstwa na Wimborne Road. (...)
168
Chris van Straaten, promotor Wolves, poinformował, że Rory Schlein w przyszłym sezonie będzie nadal zdobywał punkty dla Wolverhampton Wolves. (...)
114
Fredrik Lindgren nadal chciałby startować w brytyjskiej SGB Premiership, lecz nie ukrywa, że starty w tamtejszej lidze muszą zacząć się finansowo opłacać. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com