Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Główna Komisja Sportu Żużlowego przeprasza wszystkich miłośników żużla za zaistniałą sytuację związaną z odwołaniem zawodów o Złoty Kask w Pile, imprezy która od lat jest wpisana w krajobraz sportu żużlowego w Polsce. Sytuacja taka nigdy nie powinna się zdarzyć i uczynimy wszystko, żeby się nie po(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
103
Kings Lynn zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Peterborough w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
411
Ipswitch i King’s Lynn spotykają się dziś wieczorem w Foxhall w pierwszym oficjalnym meczu derbowym klubów od 2002 roku.(...)
288
Na Wyspach oficjalnie zainaugurowano żużlowy sezon. (...)
433
2 miesiące temu
czyli co, gdzie i kiedy po angielsku(...)
948
Skompletowano obsadę do 10. odsłony turnieju Ben Fund Bonanza w Leicester. Zawody zaplanowane zostały na najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 czasu lokalnego.(...)
1173
Kings Lynn Stars potwierdziło podpisanie kontraktu z niemieckim zawodnikiem Erikiem Rissem.(...)
286
Jazda zespołowa to nie zawsze klucz do żużlowego sukcesu. Doświadczył tego Jason Doyle, gdy po heroicznej akcji Chrisa Harrisa miejsce w finale SGB Premiership z rąk Somerset odbił(...)
35
Michael Palm Toft jest czwartym zawodnikiem, który w przyszłym sezonie będzie reprezentowa zespól Kings Lynn Stars. (...)
0
Zawodnik Orła Łódź Rohan Tungate zmienia klub w lidze brytyjskiej. Australijczyk będzie startować w Peterborough Panthers.(...)
134
11 kwietnia meczem pomiędzy Swindon Robin a Belle Vue Aces zainaugurowana zostanie angielska liga SGB Premiership.(...)
81
Poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy uzupełnili skład Ipswich Witches. Nowymi żużlowcami beniaminka tegorocznych rozgrywek SGB Premiership zostali David Bellego i Chris Harris.(...)
135
Procedura sprzedaży klubu Peterborough Speedway została ukończona. Z powodu wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności klub rozwiązał podpisany z Chrisem Harrisem kontrakt na sezon(...)
261
Popularne „Wiedźmy” podpisały kolejny kontrakt na nadchodzący sezon. Nowy zawodnikiem Ipswich WItches został Krystian Pieszczek.(...)
0
Anglik przedwcześnie zakończył sezon z powodu kontuzji ręki. Nie krył radości, gdy znów mógł wsiąść na motocykl. Już nie może doczekać się kolejnych treningów.(...)
2
Po kontuzji, której nabawił się 4 lipca w meczu z Leicester nie ma już śladu. (...)
28
Richard Lawson został nowym zawodnikiem drużyny Ipswich Witches, która w nadchodzącym sezonie będzie beniaminkiem SGB Premiership.(...)
322
Robert Lambert przez kolejny rok reprezentował będzie barwy Kings Lynn Stars. Młoda gwiazda brytyjskiego speedwaya w zespole gwiazd będzie pełnił rolę lidera oraz kapitana drużyny.(...)
367
Jacob Thorssell szósty sezon z rzędu reprezentować będzie w angielskiej SGB Premiership barwy Wilków z Wolverhampton. W sezonie 2016 osiągnął największy sukces drużynowy, zdobył w(...)
117
Daniel King, reprezentant Wielkiej Brytanii, powraca do drużyny Ipswich Witches i przyznaje, że SGB Premiership to należne jej miejsce.(...)
141
Powracający po pięciu latach do SGB Premiership ekipa Peterborough Phanters ogłosiła podpisanie kontraktów z Lasse Bjerre oraz Benem Barkerem. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com