Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
199
W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 na torze w Opolu rozegrana zostanie 3 runda o DM 2.Ligi żużlowej, w którym miejscowy OK Kolejarz Opole zmierzy się z MDM Komputery TŻ Ostrov(...)
42
W niedzielne popołudnie w ramach IV kolejki 2. Ligi Żużlowej dojdzie do pojedynku pomiędzy Stalą Rzeszów i Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Początek niedzielnych zmagań zaplanowano(...)
0
Karol Baran już w najbliższym meczu może wystąpić w drugoligowym meczu w brawach Stali Rzeszów. W środę zawodnik został wypożyczony z Orła Łódź. (...)
0
Nie mają szczęścia organizatorzy II Otwartych Mistrzostw Bydgoszczy. Ze względu na kolizję terminów zawody po raz kolejny zostały przełożone na inny termin.(...)
23
W miniony weekend na golęcińskim stadionie spotkały się ekipy Speedway Stali Rzeszów i Iveston PSŻu Poznań. O spotkaniu mówi się ostatnio bardzo dużo. Dużo, co nie oznacza dobrze. (...)
369
W niedzielne popołudnie do Wielkopolski zawitała drużyna, którą można byłoby określić mianem drugoligowego dream teamu. W pojedynku z poznańskimi "Skorpionami" zabrakło jednak najw(...)
1
Znowu zamieszanie wokół Amerykanina(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki Stal Rzeszów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Iveston PSŻ Poznań w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wyn(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 60:29. Prezentujemy Państw(...)
0
Nie od dziś wiadomo, że głównym faworytem do zwycięstwa na najniższym poziomie rozgrywek ligowych jest rzeszowska Stal. Mają w tym pomóc między innymi: Greg Hancock oraz Tomasz Jęd(...)
1038
Spotkaniami w Gnieźnie i Rybniku o godzinie 14:45 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do śledze(...)
0
Drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na stadionie im. Floriana Kapały zespół Polonii Bydgoszcz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 62:28. Najlepiej punktującym zawodniki(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 3 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 62:28. Prezentujemy Pań(...)
874
Trzema sobotnimi spotkaniami rozpocznie się trzecia kolejka ligowa na polskich torach. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji z Rawicz, Gdańska oraz Grudziądz(...)
272
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do pojedynku pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Polonią Bydgoszcz. Początek spotkania na torze w Rawiczu zapla(...)
0
Dzisiaj na torze przy ulicy Wschodniej drugą rundą 2.Ligi żużlowej meczem pomiędzy miejscowym OK Kolejarzem Opole a Polonią Bydgoszcz zainaugurowane zostały rozgrywki ligowe w Opol(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki OK Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów w stosunku 52:38. Prezentujemy Pańs(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
0
Choć obie drużyny przegrały swoje inauguracyjne spotkania, to kilku zawodników w ich szeregach pokazało się z bardzo dobrej strony. Liderzy którego z zespołów pociągną swoją drużyn(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com