Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk Bjarne Pedersen. Stawkę na podium uzupełnił Bartosz Smektała.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
0
Mariusz Puszakowski zakończył żużlową karierę. Turniejem „Puzon Last Lap” pożegnał się i podziękował kibicom za wsparcie podczas całej sportowej kariery. Czym teraz się będzie zajm(...)
24
Speedway Wanda Kraków dzisiaj podpisała pierwszy kontrakt na nadchodzący rok. Do sztabu szkoleniowego jako trener pierwszego zespołu i szkółki żużlowej dołączył Stanisław Burza. Um(...)
0
W kończącym sezon żużlowym turnieju "Jerzy Szczakiel zaprasza na Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego", mającym charakter meczu dwóch zespołów lepszą okazała się Druży(...)
16
W najbliższą niedzielę na torze przy ulicy Wschodniej w Opolu rozegrany zostanie turnieju "Jerzy Szczakiel zaprasza na Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego".(...)
119
W środę prezydent Bydgoszczy i prezes Polonii Bydgoszcz podpisali list intencyjny. Miasto zobowiązało się do finansowego wsparcia klubu żużlowego a w zamian oczekuje poprawy zarówn(...)
115
Niedawno informowaliśmy o zakończeniu działalności drugoligowego KSM Krosno. Na szczęście tym razem potwierdziło się powiedzenie, że życie nie znosi próżni i dzisiaj w Sali Narad U(...)
0
Zwycięstwem zespołu MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów zakończyło się rewanżowe spotkanie barażowe o Nice 1. Ligę żużlową. Drużyna z Ostrowa przed własną publicznością pokonała ekipę(...)
1
Dobiega końca dwuletnia kadencja zarządu RKS Kolejarz Rawicz. Potwierdzona została informacja, że dotychczasowy prezes, Andrzej Kuźbicki, nie będzie ubiegał się o reelekcję. Na 2(...)
340
Na konferencji poruszono m.in. temat zmiany prezesa oraz spraw związanych z turniejem dla Tomasza Golloba.(...)
120
3 tygodnie temu
Oficjalna wiadomość(...)
0
Zespół Euro Finannce Polonii Piła uległ przed własną publicznością w pojedynku z MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów. Zawody zakończyły się rezultatem 43:47. Najlepiej punktującym zaw(...)
0
Poświęcenie, zaangażowanie zostało docenione.(...)
15
Ostatnie zawody na Golęcinie w sezonie 2018(...)
232
Zgodnie z przewidywaniami Stal Rzeszów bez większych problemów wywalczyła awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Przed sezonem 2018 prezes Ireneusz Nawrocki zapowiadał zbudowanie mocnego (...)
14
W rewanżu meczu finałowego 2.Ligi żużlowej MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Stal Rzeszów w stosunku 45:45. Tym samym awans do Nice 1.Ligi żużlowe(...)
0
miesiąc temu
na zakończenie sezonu ligowego(...)
0
W pierwszym meczu finałowym 2.Ligi żużlowej Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1198
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech dzisiejszych spotkań fazy finałowej play-off. (...)
63
Zarząd Stali Rzeszów zabrał głos w sprawie konfiliktu jaki rzekomo zaistniał na lini rodzic jednego z adepta szkółki żużlowej a trener rzeszowskiej szkółki, Janusz Stachyra. Oświad(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com