Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
88
W jednym z hitów 9 kolejki 2.Ligi żużlowej Stal Rzeszów bez najmniejszych problemów pokonała na wyjeździe OK Kolejarz Opole 36:54. Klasą samą dla siebie w tym meczu był czterokrotn(...)
12
W rozwinięciu wiadomości znajdą Państwo informacje dotyczące wyników konkursu z Eleven Sports, w którym do wygrania były trzy miesięczne kody na dostęp do serwisu elevensports.pl.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe OK Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 51:39. P(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
1264
Spotkaniami w Daigavpils oraz w Krakowie o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla d(...)
481
Mecze pomiędzy wyrównanymi siłami drużyn zawsze budzą emocje.(...)
86
Mariusz Staszewski, trener żużlowców MDM Komputery TŻ Ostrovia przyznaje, że nie miał żadnych wątpliwości przy wyborze składu na niedzielny mecz ligowy z Unią Kolejarzem Rawicz. Os(...)
18
7 dni temu
Eleven Sports przygotował dla naszych czytelników konkurs z nagrodami. Wszystkie informacje znajdują się w rozwinięciu newsa.(...)
170
Czy KSM odrobi 11 - punktową stratę?(...)
33
Wczoraj prezes rzeszowskiego klubu, Ireneusz Nawrocki przed spotkaniem derbowym pomiędzy Stalą Rzeszów a KSM Krosno poinformował, że 18 sierpnia w Marmande we Francji ruszy cykl tu(...)
33
Dzisiaj przed derbami Podkarpacia zorganizowana została konferencja rzeszowskiej Stali, na której prezes, Ireneusz Nawrocki potwierdził, iż 14 października na torze przy ul. Hetmań(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
1197
2 tygodnie temu
Spotkaniami w Gdańsku i Lublinie o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do śledze(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 52:37. Dzięki tej wygra(...)
704
O godzinie 16:00 w Rawiczu rozegrany zostanie mecz 8 rundy 2.Ligi żużlowej pomiędzy Steiner Unią Kolejarzem Rawicz a OK Kolejarzem Opole. Z kolei o 19:00 na Stadionie Olimpijskim w(...)
64
Choć z góry można było przewidzieć wygraną Stali Rzeszów w Bydgoszczy to dotkliwą porażkę 29:61 mało kto zakładał. Zawodnicy Polonii Bydgoszcz zdołali w całym meczu zaledwie jedno (...)
78
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 1 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Polonia Bydgoszcz w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
699
Dzisiaj na torze w Bydgoszczy meczem pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Stalą Rzeszów nadrobione zostaną zaległości 2. Ligi żużlowej. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteresowa(...)
41
Zaległy mecz 1. kolejki powoli staje się faktem. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com