Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
766
Janusz Ślączka powraca po latach do Krosna jako trener krośnieńskich Wilków.(...)
134
Mocne poruszenie nastapiło w polskim żużlu po ogłoszeniu przez Zespół ds. Licencji komunikatu o przyznanych licencjach dla wszystkich klubów. W 2.Lidze żużlowej na siedem klubów,(...)
76
22 grudnia startem w Bahia Blanca Mariusz Fierlej planuje wrócić na tor po ponad rocznej przerwie. 6 sierpnia 2017 podczas meczu KSM-u Krosno z Ostrovią wychowanek Unii Leszno zawa(...)
287
Ruszyła sprzedaż karnetó na sezon2019 na spotkania rundy zasadniczej PGE Ekstraligi FOGO Unii Leszno oraz rozgrywek 2. Ligi Żużlowej STAINER UNII KOLEJARZA RAWICZ. (...)
260
Żużlowy Klub Sportowy POLONIA BYDGOSZCZ SA w najbliższy poniedziałek (3 grudnia) rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2019. Ceny całorocznych wejściówek zostały nieco obniżone w p(...)
123
W najbliższą sobotę (1.12.) na stadionie przy ulicy Warmińskiej 1 odbędzie się otwarte spotkanie przedstawicieli PSŻ z poznańskimi kibicami. Swoją obecność potwierdzili: Arkadiusz (...)
388
20-letni Jason Jorgensen to jedyny żużlowiec w tegorocznym okienku transferowym, który podążając za przykładem Władimira Borodulina, podpisał z PSŻ Poznań 2-letni kontrakt. Poznańs(...)
18
Janusz Ślączka po dwóch latach pracy jako trener Orła Łódź zdecydował się opuścić klub i poszukać pracy gdzie indziej. Wielokrotnie przypuszczano, że Ślączka pozostanie w Nice 1.Li(...)
153
Kolejane dwa nowe nazwiska odkryli dzisiaj działacze krośnieńskich Wilków. Do zespołu dołączyły dwa młode rosyjskie talenty: Witalij Kotlar i Jewgenij Sajdullin.(...)
120
4 tygodnie temu
Arge Speedway Wanda Kraków ogłosiła pozyskanie kolejnych zawodników. Do krakowskiej drużyny dołączyli Adrian Gomólski, Kacper Konieczny, Hynek Stichauer, Dominik Kossakowski oraz J(...)
106
Czterech seniorów podpisało tzw. kontrakty warszawskie z klubem Wilki Krosno. Zawodnicy, o których chodzi to Mariusz Fierlej, Marcin Rempała, Maciej Kuciapa i Paweł Hlib. (...)
141
W przyszłym sezonie Facundo Albin nadal będzie reprezentował barwy drużyny z Rawicza. Dla Argentyńczyka będzie to drugi sezon startów w Rawiczu.(...)
20
Nowym zawodnikiem drugoligowych Wilków Krosno został Gino Manzares. Tym samym utalentowany 25-letni Amerykanin zadebiutuje w polskiej lidze.(...)
33
4 tygodnie temu
W ostatnim dniu okienka transferowego Euro Finannce Polonia Piła pochwaliła się podpisaniem wielu kontraktów. Wśród nowych zawodników nie brakuje niespodzianek.(...)
33
4 tygodnie temu
Transferowy hit w Krośnie stał się faktem! Nowym zawodnikiem Wilków został Andriej Karpow. Ukrainiec jest kreowany na lidera krośnieńskiej drużyny.(...)
0
4 tygodnie temu
Pierwszy junior oficjalnie zaprezentowany.(...)
88
Żużlowy "shot" w Poznaniu(...)
26
Speedway Wanda Kraków z kolejnym kontraktem. Do zespołu dołączył Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Niemiec - Michael Haertel. (...)
2
4 tygodnie temu
Jonas Davidsson podpisał kontrakt z Wilkami Krosno. Doświadczony Szwed związał się z klubem na jeden sezon.(...)
267
Ciąg dalszy kontraktów w krakowskim klubie. W sezonie 2019 w barwach Speedway Wandy nadal będzie się ścigał Wojciech Lisiecki. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com