Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
9
Przed nadchodzącym sezonem włodarze krośnieńskiego KSM-u zdołali zbudować skład na miarę możliwości finansowych klubu. Jedynym mankamentem obecnej kadry jest brak drugiego juniora,(...)
113
Swoje mecze sparringowe zaplanowali włodarze poznańskiego PSŻ – tu. (...)
304
Włodarze TŻ Ostrovia Ostrów poinformowali, że w nadchodzącym sezonie firma MDM Komputery zostaje sponsorem tytularnym klubu.(...)
139
2 kwietnia czyli w Lany Poniedziałek odbędzie się na torze przy ul. Hetmańskiej 2 w Rzeszowie XXXI Memoriału im. Eugeniusza Nazimka. Turniej oficjalnie zainauguruje sezon 2018 w st(...)
102
Klub TŻ Ostrowia Ostrów podał do wiadomości, iż pierwszy sparing przed sezonem 2018 rozegra z ekstraligowym Get Well Toruń. (...)
1743
Klub wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom kibica.(...)
223
Dzisiaj zaprezentowane zostało nowe logo Stainer Unia Kolejarz Rawicz. (...)
134
W dniu dzisiejszym Główna Komisja Sportu Żużlowego podobnie jak to było w przypadku Nice 1.Ligi żużlowej ogłosiła również terminarz 2.Ligi żużlowej na sezon 2018. Spotkania najniżs(...)
136
Im dłużej w żużlu umocowany jest nowy właściciel rzeszowskiej Stali, Ireneusz Nawrocki tym więcej pomysłów wychodzi spod jego:skrzydeł. Jednym z takich nowych, jest zorganizowanie (...)
296
Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA w najbliższy piątek (15 grudnia) rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2018. Ceny całorocznych wejściówek zostały obniżone w porównaniu z(...)
100
W piątkowe popołudnie w Lesznie odbyła się prezentacja drużyn z Leszna i Rawicza. Podczas spotkania poza prezentacją obu ekip poinformowano również o pozyskaniu sponsora tytularneg(...)
103
W nadchodzącym sezonie 2.Liga zuzlowa zapowiada się bardzo ciekawie, głównie ze względu, że do ligi trafili zawodnicy z bardzo dużym doswiadczeniem jak i osiągnięciami. Jak na tym (...)
0
Falubazowi Zielona Góra zaproponował Piotrowi Żyto posadę trenera, lecz ten chcąc być lojalnym wobec Stal-Met Kolejarz Opole, w którym pełni obecnie rolę szkoleniowca zdecydował si(...)
73
Poznaliśmy ceny karnetów i biletów PSŻ Poznań na rundę zasadniczą sezonu 2018. Wejściówkę można nabyć już od 1 zł.(...)
502
W przyszłym sezonie w miejsce RKS Kolejarza Rawicz na torze im. Floriana Kapały w rozgrywkach drugoligowych występować będą rezerwy ekstraligowej Unii Leszno pod nazwą Unia Kolejar(...)
100
2 miesiące temu
Dzisiaj poznaliśmy pełną kadrę krośnieńskiego KSM-u. W przyszłorocznym składzie znalazło się czterech polskich seniorów, pięciu obcokrajowców oraz tylko jeden junior.(...)
103
Unia Kolejarz Rawicz pod taką nazwą startować będzie drugi zespół Unii Leszno w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. (...)
77
We wtorek o północy kończy się okres transferowy, w którym kluby mogą podpisywać kontrakty z zawodnikami na kolejny sezon. Bydgoska Polonia nie próżnowała i skompletowała szeroki s(...)
83
Ekipa Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań wzbogaciła się w ostatni dzień transferowy o kolejnych pięciu zawodników!(...)
38
Greg Hancock w przyszłym sezonie będzie największą gwiazdą 2.Ligi żużlowej. Dzisiaj podczas konferencji w rzeszowskim Ratuszu, 4-krotny Mistrz Świata został przedstawiony jako zawo(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com