Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
502
W przyszłym sezonie w miejsce RKS Kolejarza Rawicz na torze im. Floriana Kapały w rozgrywkach drugoligowych występować będą rezerwy ekstraligowej Unii Leszno pod nazwą Unia Kolejar(...)
100
Dzisiaj poznaliśmy pełną kadrę krośnieńskiego KSM-u. W przyszłorocznym składzie znalazło się czterech polskich seniorów, pięciu obcokrajowców oraz tylko jeden junior.(...)
103
Unia Kolejarz Rawicz pod taką nazwą startować będzie drugi zespół Unii Leszno w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. (...)
77
We wtorek o północy kończy się okres transferowy, w którym kluby mogą podpisywać kontrakty z zawodnikami na kolejny sezon. Bydgoska Polonia nie próżnowała i skompletowała szeroki s(...)
83
Ekipa Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań wzbogaciła się w ostatni dzień transferowy o kolejnych pięciu zawodników!(...)
38
Greg Hancock w przyszłym sezonie będzie największą gwiazdą 2.Ligi żużlowej. Dzisiaj podczas konferencji w rzeszowskim Ratuszu, 4-krotny Mistrz Świata został przedstawiony jako zawo(...)
127
Stal Rzeszów ogłosiła dosłownie przed chwilą przyszłoroczny skład jakim walczyć będzie w 2.Lidze żużlowej. Sensacją bez wątpienia jest to, iż 4-krotny Mistrz Świta Greg Hancock zna(...)
0
Na pozostanie w stolicy Wielkopolski zdecydował się jeszcze jeden krajowy zawodnik.(...)
0
Kolejny zawodnik przedłużył kontrakt z drugoligową Polonią Bydgoszcz. Mikołaj Curyło będzie kolejny sezon ścigał się z gryfem na piersi. (...)
0
Kolejnym nowym zawodnikiem Polonii Bydgoszcz będzie Ukrainiec, Andriej Kobrin. (...)
68
Ricky Wells podpisał dzisiaj kontrakt z RKS Kolejarzem Rawicz. (...)
102
Nicolai Klind jest kolejnym obcokrajowcem, który w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy TŻ Ostrovii Ostrów. (...)
102
Polonia Bydgoszcz jest w trakcie budowy składu na sezon 2018. W niedzielę klub ze Sportowej poinformował, że w zespole znad Brdy zdecydował się pozostać na kolejny Oskar Ajtner Gol(...)
269
Rene Bach podpisał dwuletni kontrakt z Polonią Bydgoszcz na sezon 2018. Jednocześnie, swój kontrakt z bydgoskim klubem przedłużył także młodzieżowiec Tomasz Orwat.(...)
106
TŻ Ostrovia Ostrów jest bliska zamknięcia składu na sezon 2018. W sobotę włodarze klubu potwierdzili, że na kolejny rok zostaje w Ostrowie, Adam Ellis. (...)
108
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań zawarła kolejne dwie umowy na sezon 2018. Na następne dwa sezony barwy żółto-czarne będzie przyodziewać tegoroczny najlepiej punktujący zawodnik rund(...)
104
W najbliższy poniedziałek tj. 13 listopada o godzinie 18:00 w rzeszowskim ratuszu rozpocznie się konferencja prasowa Speedway Stali Rzeszów S.A. (...)
1
TŻ Ostrovia Ostrów powoli odkrywa karty na sezon 2018. Dzisiaj włodarze klubu potwierdzili, że na kolejny rok zostaje w Ostrowie Duńczyk, Kenneth Hansen. (...)
104
2 tygodnie temu
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań rozpoczęła budowę składu na sezon 2018. Ze Skorpionami postanowił związać się David Bellego - tegoroczny lider krośnieńskich Wilków. Wcześniej na prze(...)
31
Rosjanin, Renat Gafurow jest czwartym zawodnikiem przyszłorocznego składu TŻ Ostovii Ostrów, jaki został przedstawiony przez włodarzy klubu. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com