Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawsze uśmiechnięty Rosjanin dołączył do szerokiego i jakże doborowego grona, które już 9 kwietnia powalczy w zawodach upamiętniających byłego reprezentanta Polski oraz Stali Gorzów - Edwarda Jancarza.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
1
Jak informują włodarze Stal Met Kolejarza Opole w najbliższą niedzielę tj. 2 kwietnia opolski zespół mierzyć będzie się ze Stalą Betad Leasing Rzeszów. Pierwotnie spotkanie miało b(...)
1
We wtorek żużlowcy GTM Start Gniezno rozegrają pierwszy w tym sezonie trening punktowany. Rywalem podopiecznych jeżdżącego trenera Krzysztofa Jabłońskiego będą żużlowcy Lokomotiv D(...)
1
W rozegranym w dniu dzisiejszym, na torze w Opolu, treningowym trójmeczu, triumfowała druga drużyna opolskiego Stal - Met Kolejarza Opole. Drugie miejsce zagarnęła ekipa gości ze S(...)
101
Czwartkowy trening gnieźnieńskiej drużyny pechowo zakończył się dla jednego z zawodników gnieźnieńskiego GTM Start Mateja Kusa. Czech nabawił się urazu kości śródstopia i czeka g(...)
141
W piątkowe popołudnie zespół Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań trenował na Golęcinie. Na torze nie ujrzeliśmy jednego z zawodników "Skorpionów" - Adama Strzelca. W trakcie rozmowy "St(...)
1
Zawodnicy lubelskiego Speed Car Motoru maja już za sobą pierwszy trening punktowany, który w dniu dzisiejszym rozegrany został w formie turnieju par. Spośród sześciu jakie pokazały(...)
1
W słoneczne piątkowe popołudnie na poznańskim Golęcinie znów można było usłyszeć ryk żużlowych silników. W piątkowej sesji treningowej wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy Natura(...)
1
Gnieźnieński klub zaplanował drugą prezentację drużyny. W piątek, 31 marca we Wrześni (nieopodal Gniezna) o godzinie 15:30 kibice będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z no(...)
0
Dawid Stachyra po rocznym rozbracie z ligą polską w tym sezonie powraca ze zdobytym na początku tego roku tytułem Międzynarodowego Mistrza Argentyny do drugiej ligi, w której to bę(...)
101
W tym sezonie opolski klub z nową nazwą Stel-Met Kolejarz Opole już w pełni przystąpi do drugoligowych rozgrywek. Opolanom, którzy w tym roku jako plan minimum stawiają przed sobą (...)
100
Spotkanie 6 rundy o DM II ligi pomiędzy Speed Car Motorem Lubin i GTM Startem Gniezno odbędzie się 21 maja a nie jak wcześniej planowano 20 maja. (...)
0
W wtorkowe po południe w Gnieźnie odbył się trzeci trening przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników GTM Startu, na owal wyjechali również żużlowcy Betard Spa(...)
101
Wczorajszy trening na stadionie przy ulicy Wschodniej rozpoczął zgrupowanie opolskiego Kolejarza. Pierwsze kółka na opolskim owalu kręcili niemal wszycy zawodnicy jacy zostali zako(...)
1
W związku z tym, że sprzyjająca aura utrzymała się (wbrew nieprzychylnym prognozom) w piątkowe przedpołudnie w Gnieźnie odbył się drugi trening przed nadchodzącym wielki krokiem se(...)
102
Coraz więcej drużyn zaczyna trenować na swoich domowych torach. Wkrótce do tego grona dołączy ekipa Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań. O przygotowaniach i celach opowiedział nam trene(...)
3
W czwartek na gnieźnieńskim stadionie odbył się pierwszy tegoroczny trening na torze. Dla licznie zgromadzonych kibiców była to długo wyczekiwana chwila.(...)
1
Prace modernizacyjne na stadionie w Gnieźnie dobiegają końca. W czwartek o godzinie 15:00 na torze przy ulicy Wrzesińskiej odbędzie się pierwszy trening przed nadchodzącym sezonem.(...)
1
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań otrzyma 350 tys. złotych z budżetu miejskiego.(...)
0
Na wtorek na rawickim torze zaplanowany został otwarty trening, na który awizowali się już m.in. Krzysztof Kasprzak, Piotr Protasiewicz, Adrian Miedziński oraz Adam Skórnicki. (...)
0
Sezon zbliża się wielkimi krokami. Przeczytajcie co do powiedzenia ma nowy zawodnik Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań - Przemysław Liszka(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com