Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
41
GTM Start Gniezno pokonał w niedzielnym meczu 2. Ligi Żużlowej zespół Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Kibiców bez wątpienia cieszy fakt, że udany występ zaliczył Krzysztof Jabłoński(...)
18
W niedzielę GTM Start Gniezno zmierzył się w derbowym pojedynku z Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Do wyścigu dziewiątego goście pilnowali wyniku, jednak w dalszej fazie meczu jakby (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe Stal-Met Kolejarz Opole w stosunku 46:44. Prezentujemy Państ(...)
0
Zespoły GTM Start Gniezno oraz Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań rozegrały bardzo interesujące spotkanie. Emocji i mijanek nie brakowało. Górą byli jednak gospodarze. Spotkanie zakońc(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Naturalna Medycyna PSŻ Poznań w stosunku 56:34. Prezentujemy Pa(...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały doszło do pojedynku pomiędzy Kolejarzem Rawicz i Speed Car Motorem Lublin. Zwycięsko ze spotkania wyszli goście, a mecz zakoń(...)
0
Już w najbliższą niedziele dojdzie do derbowej rywalizacji pomiędzy GTM Startem Gniezno a Naturalną Medycyną PSŻ Poznań. Po sobotnim treningu, jaki odbył się na torze przy ulicy Wr(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe RKS Kolejarz Rawicz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wyn(...)
102
Temperatura w granicach 25 stopni, a w słońcu … jeszcze więcej. Żadnych opadów deszczu, które jakoś nie w smak są kibicom sportu żużlowego, ale także i działaczom w środowisku czar(...)
0
W sobotę, 27 maja, RKS Kolejarz Rawicz podejmie drużynę Speed Car Motoru Lublin. Starcie to zakończy pierwszą rundę fazy zasadniczej.(...)
0
W niedzielę Stal-Met Kolejarz Opole podejmie przed własną publicznością TŻ Ostrovię Ostrów. Poznaliśmy awizowane składy na spotkanie. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 16:15.(...)
0
W najbliższą niedzielę GTM Start Gniezno rozegra derbowe spotkanie z zawodnikami ze stolicy Wielkopolski. W środę sztaby szkoleniowe obu ekip odkryły karty na te zmagania. W składz(...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do pojedynku pomiędzy RKS Kolejarzem Rawicz i Speed Car Motorem Lublin. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15.45.(...)
103
W niedzielny wieczór SpeedCar Motor Lublin pokonał GTM Start Gniezno 46:44. Prezentujemy Państwu pomeczowe wypowiedzi.(...)
0
Udany debiut w barwach poznańskiego PSŻ - tu zaliczył wychowanek Falubazu Zielonej Góry.(...)
109
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze GTM Start Gniezno w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki KSM Krosno pokonał(a) na własnym torze RKS Kolejarz Rawicz w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
0
W niedzielę Speed Car Motor Lublin zmierzy się przed własna publicznością z GTM Startem Gniezno. W składzie gości awizowanego Eduarda Krcmara zastąpi Adrian Gała. (...)
124
Z wielkimi emocjami mogli spotkać się kibice, którzy 20 maja poświęcili swój cenny czas aby od godziny 16:45 przybyć do Lasku Golęcińskiego w Poznaniu. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Naturalna Medycyna PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Stal-Met Kolejarz Opole w stosunku 47:43. Prezentuj(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com