Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48:42.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
105
Mecz towarzyski dla Gniezna(...)
122
Opolski OK Kolejarz wygrał w rozegranym dzisiaj meczu sparingowym z Orłem Łódź 51:39. Dla Opolan jest to drugie zwycięstwo na własnym torze z drużynami wyżej notowanymi.(...)
354
Drugi trening punktowany na własnym torze i druga przegrana pierwszoligowej Unii Tarnów. Tym razem podopieczni Tomasza Proszowskiego musieli uznać wyższość Wilków Krosno. Mecz zako(...)
62
Wspaniała promocja żużla w Bydgoszczy.(...)
4
Wzmocnienia formacji juniorskiej(...)
118
Do stolicy wielkopolski przyjeżdża Rawicz.(...)
45
Przygotowania na ostatniej prostej.(...)
18
Kadra OK Kolejarz Opole została wzmocniona o kolejne nazwiska. Nowymi nabytkami Opolan są Ernest Koza i Mateusz Pacek.(...)
176
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
0
PGE Ekstraliga w najnowszym komunikacie (2/2019) opublikowała listę zawodników, którzy zostali uprawnieni do startu w 2. Lidze Żużlowej na zasadzie „gościa”. Krajowi zawodnicy młod(...)
1
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze drugoligowy OK Kolejarz Opole 56:34. Rewanż pomiędzy zespołami zaplanowano na poniedziałek.(...)
321
maszyna losująca się rozpędziła(...)
104
Już w niedzielę ROW Rybnik rozegra pierwszy tegoroczny mecz sparingowy. Rywalem rybnickiej drużyny będzie drugoligowy Kolejarz Opole. Wiemy również że sobotnia potyczka, która miał(...)
492
Pozostaje czekać na efekty końcowe(...)
132
Franciszek Mateja, były kierownik parku maszyn w bydgoskim klubie kończy 90 lat. Wspomina jak „zaraził się” żużlem, a także zna przyczyny bankructwa klubów. O tym i o wielu jeszcz(...)
172
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz powiększa swoje grono zawodników. Dziś poinformowano o kolejnym żużlowcu, który zasili szeregi bydgoskiego klubu. W roli gościa, z Gryfem na plastronie (...)
1121
W piątek tuż po godzinie 15:00 na Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu po raz pierwszy zawarczały motocykle żużlowe.(...)
1
2 tygodnie temu
bez niego nie pojedziemy(...)
104
Kibice chcą wrócić do Polonii(...)
665
Aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski po zgrupowaniu kadry w Hiszpanii oraz testach wydolnościowych wyjechali na tor. Dla zawodników Fogo Unii Leszno był to pierwszy w tym roku tren(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com