Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PLŻ 2 - Wiadomości
101
Ostatnie dni sprzedaży karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017 na torach PLŻ2. Tylko do końca lutego wejściówki na sześć spotkań dostępne są w promocyjnych cenach – sektor A i B n(...)
105
Stal-Met Nieczaj sp. z o.o. z Jelcza-Laskowic będzie sponsorem tytularnym Towarzystwa Sportowego Kolejarz Opole. Umowa została dziś parafowana.(...)
154
Dwaj wiceprezesi opolskiego Kolejarza zrezygnowało dziś z pełnienia swoich funkcji. Głównym powodem takiej decyzji jest brak czasu, gdyż obaj panowie od wielu lat mocno zaangażowan(...)
162
Kilka dni temu zakończyło się zgrupowanie żużlowców GTM Start Gniezno we włoskiej miejscowości Maso Corto. Głownym celem obozu była inetgrcja drużyny. Poza tym zawodnicy mieli okaz(...)
184
Bartosz Tyras jest pierwszym młodym żużlowcem, który otwiera formację juniorską PSŻ Poznań. Wychowanek częstochowskiego Włókniarza związał się z zespołem ze stolicy Wielkopolski je(...)
239
Zawodnicy GTM Start Gniezno od 4 lutego przebywają we włoskiej miejscowości Maso Corto, na wysokości 2100 m.n.p.m.. Czerwono-czarni odbywają tam zgrupowanie w ramach przygotowań (...)
203
Występujący w Polskiej 2. Lidze Żużlowej - KSM Krosno zakontraktował trenera, który poprowadzi Wilki w tegorocznych rozgrywkach.(...)
100
W nadchodzącym sezonie drugoligowy Kolejarz Opole poprowadzi jego żywa legenda, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników jacy mięli okazie reprezentować opolski klub, Wojciech (...)
329
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z prezentacji Kolejarza Opole, które miało miejsce w sobotę podczas XII Opoleksij Gali Żużla na Lodzie. Autorem zdjęć jest fotoreporter p(...)
102
W dniu dzisiejszym podczas XIII edycji Opolskiej Gali Żużla na Lodzie oficjalnie został zaprezentowany skład TS Kolejarza Opole, który w tym sezonie występować będzie na drugoligow(...)
101
W 2017 roku odbędzie się druga edycja turnieju „Back In Town”. Działacze GTM Startu ustalili już wstępną datę tych zawodów. Najprawdopodobniej dojdzie ona do skutku jeszcze przed r(...)
104
Kolejarz Rawicz przekazał w ostatnim czasie informację, iż skład "Niedźwiadków" na sezon 2017 może się różnić nieco od tego, który planowali. W związku z tym Kolejarz na przedsezo(...)
244
Żużlowy GTM Start Gniezno intensywnie przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami działaczy z Pierwszej Stolic Polski zawodnicy z Wielkopolski (...)
1
Po 12 latach z funkcji prezesa rawickiego klubu zrezygnował Dariusz Cieślak, nowym prezesem został Andrzej Kuźbicki, który w latach ubiegłych pełnił rolę wiceprezesa klubu z Wielko(...)
100
PSZ Poznań powraca na żużlowa mapę Polski po kilkuletniej nieobcecności. O tym kto zostaie kapitanem reaktywowanej drużyny Skorpionów zadecyduja zawodnicy.(...)
100
PSŻ Poznań będzie pracować nad torem, aby zawody na Golęcinie były bardziej widowiskowe, niż w roku ubiegłym. W sezonie 2016 w Poznaniu startowała Betard Sparta Wrocław. Mecze z u(...)
632
Krzysztof Jabłoński, to najstarszy z wychowanków gnieźnieńskiego Startu, który związał się kontraktem z reaktywowanym klubem. Będzie w nim w nadchodzącym sezonie występował w pod(...)
100
Start Gniezno nie ustaje we wzmacnianiu swojej kadry przed sezonem 2017. Tym razem stan osobowy wzbogacił się o gościa-juniora Norberta Krakowiaka. (...)
101
Z okazji 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy GTM Start Gniezno wspólnie z firmą ELFIH przygotowało imprezę plenerową. Dla przybyłych mieszkańców Klecka i okolic przygo(...)
310
KSM Krosno ogłosiło ceny biletów i karnetów na sezon 2017. Od 25 stycznia do sprzedaży trafią karnety, które będą obowiązywać na sześć spotkań fazy zasadniczej PLŻ 2. oraz eliminac(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com