Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
W niedzielny wieczór podczas meczu PGE Ekstraligi Peter Kildemand walczył nie tylko z przeciwnikami z Grudziądza, ale również z kontuzją. Podczas spotkania na stadionie im. Alfreda(...)
0
Pawlicki od początku sezonu notuje słabe występy, lecz po ostatnim weekendzie ma powody do zadowolenia. W sobotę wygrał w Daugavpils trzecią rundę cyklu Grand Prix, a w niedzielę p(...)
7
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się sobotni turniej Rietumu Bank IM Speedway Grand Prix Łotwy. Drugie miejsce zajął w Daugavpils Patryk Dudek, a podium uzupełnił Maciej Ja(...)
456
Portal ZUZELEND.COM zaprasza dzisiaj wszystkich sympatyków speedwaya do śledzenia relacji na żywo z Grand Prix Łotwy w Daugavpils oraz dwóch ligowych spotkań (...)
100
4 dni temu
Po roku przerwy światowy żużel wraca na Łotwę! W sobotni wieczór na torze w Daugavpils do walki o zwycięstwo kolejnej rundy Grand Prix zawalczy szesnastu śmiałków z dziesięciu kraj(...)
16
Pechowo zakończył wczorajsze zawody w lidze duńskiej Nicki Pedersen. Zawodnik upadł na tor podczas siódmej gonitwy meczu pomiędzy Holsted Tigers oraz Esbjerg Vikings. Duńczyk zosta(...)
181
Zgodnie z oczekiwaniami dziką kartę na Grand Prix Czech w Pradze otrzymał czwarty raz z rzędu, najlepszy obecnie zawodnik czeski, Vaclaw Milik. Praska impreza zaplanowana została n(...)
26
Podczas sobotniej rundy Grand Prix jednym z zawodników rezerwowych był wychowanek klubu z Torunia - Paweł Przedpełski. "Pawełek" słabo rozpoczął sezon. Z czego to wynika? Jak oceni(...)
352
Zwycięstwem Fredrika Lindgrena zakończył się sobotni turniej LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Drugie miejsce zajął na PGE Narodowym Maciej Janowski, a podium uzupeł(...)
839
Stadion Narodowy w Warszawie po raz kolejny stanie sie areną zmagań najlepszych żuzlowców na świecie. O godzinie 19:00 rozpocznie się druga runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Por(...)
102
Już w ten weekend – 13 maja 2017 roku – 50 tysięcy kibiców zasiądzie na trybunach PGE Narodowego, aby dopingować najlepszych żużlowców na świecie. W Warszawie odbędzie się wielkie (...)
41
Brytyjczyk, Craig Cook triumfował w przełożonych z soboty na niedzielę kwalifikacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozegranych we włoskim Lonigo. O drugą lokatę stoczony zost(...)
174
Z powodu złej pogody, a konkretnie padającego deszczu nie dojdzie do skutku 3 runda kwalifikacyjna w Lonigo. Zawody zaplanowane zostały dzisiaj na 21:00, ale już godzinę przed prez(...)
106
Piotr Pawlicki zwyciężył w rozgrywanej w duńskim Esbjerg rundzie kwalifikacyjnej do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Drugie miejsce po rozegraniu biegu dodatkowego zajął Kenneth (...)
68
W słowackiej Żarnovicy rozegrana została runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował zawodnik miejscowego klubu, Martin Vaculik. Słowak wyprzed(...)
100
Z bardzo szlachetną inicjatywą wyszedł Przemysław Pawlicki. Na najbliższych zawodach z cyklu Gran Prix, które zostanie rozegrane w Warszawie starszy z braci Pawlickich wystąpi w ke(...)
1
14 maja, a więc w niedzielę po LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland od g. 14.00 na wszystkich sympatyków koni (tych prawdziwych i mechanicznych) czeka wielka niespodzianka. Odbędzie się(...)
114
Za nami inauguracyjna runda tegorocznego cyklu Grand Prix, w której zwyciężył Martin Vaculik. Słowak po czterech latach przerwy powraca do Grand Prix i jak się okazało z przytupem.(...)
0
Martin Vaculik ze Słowacji triumfował w inauguracyjnej, pierwszej rundzie cyklu Grand Prix rozgrywanej w słoweńskim Krsko. Drugie miejsce przypadło Szwedowi, Fredrikowi Lindgrenowi(...)
193
Dziś o godzinie 19:00 w słoweńskim Krsko rozpocznie się cykl Grand Prix, który wyłoni najlepszego żużlowca Świata. W zawodach wystartuje aż czterech Polaków: Patryk Dudek, Maciej J(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com