Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
76
Biuro PZM-Travel przygotowało dla Kibiców specjalne oferty pakietowe składające się z zakwaterowania w warszawskich hotelach oraz biletów wstępu na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Gra(...)
106
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
294
Czterokrotny mistrz świata, Greg Hancock, trzykrotny mistrz świata, Nicki Pedersen oraz najlepszy na świecie w 2012 roku Chris Holder zostali nominowani przez Komisję SGP. Wybraną (...)
777
Jason Doyle jest szóstym Australijczykiem w historii, zdobywcą tytułu Indywidualnego Mistrza Świata, zaś pierwszym, który dostąpił zaszczytu dekoracji na ojczystej ziemi. Z kolei P(...)
385
Australijczyk, Jason Doyle wywalczył w tym roku tytuł najlepszego żużlowca świata. Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej zdobył, debiutant całego cyklu Grand Prix, Patryk Dudek. B(...)
261
Jason Doyle wygrał dzisiejsze Grand Prix Australii na Etihad Stadium w Melbourne, tym samym przypieczętowując tytuł Indywidualnego Mistrza Świata w 2017 roku. Drugie miejsce na Aus(...)
537
Dzisiaj na torze Etihad Stadium poznamy nowego Indywidualnego Mistrza Świata. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z Grand Prix Australii w Melbourne. (...)
195
Zima coraz bliżej, sezon polskiej ligi jest już przeszłością. W najważniejszych indywidualnych rozgrywkach sprawa nadal nie jest rozstrzygnięta. Kto jutrzejsze australijskie rozstr(...)
207
Dzisiaj podczas oficjalnego treningu na torze stadionu Etihad Stadium w Melbourne rozlosowano numery startowe do ostatniej rundy cyklu Grand Prix, który wyłoni najlepszego żużlowca(...)
0
Davey Watt wystąpi w Grand Prix Australii w zastępstwie za Duńczyka, Nielsa-Kristiana Iversena, którego ze startu wyklucza złamanie ramienia doznane podczas sierpniowego meczu PGE (...)
34
Jak zapowiada Michał Sikora – Prezesem Polskiego Związku Motorowego, już w najbliższym tygodniu ruszy przedsprzedaż biletów na Grand Prix Polski, które po raz czwarty odbędzie się (...)
102
Max Fricke wycofał się z występu w Grand Prix Australii w Melbourne ze względu na kolejne wstrząśnienie mózgu.(...)
131
Patryk Dudek zwyciężył w Grand Prix Polski rozgrywanym w Toruniu. Tym samym popularny Duzers przedłużył swoje szanse w walce o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata. Drugie miejsc(...)
620
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie podczas NICE Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland możemy poznać tegorocznego Indywidualnego Mistrza Świata. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystk(...)
325
Emil Sajfutdinow przyznał, że jego postępy w tegorocznym cyklu FIM Speedway Grand Prix zostały zahamowany przez problemy sprzętowe.(...)
1
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie, na której jutro rozegrana zostanie 11 runda cyklu Grand Prix podczas oficjalnego treningu rozlosowano numery startowe. W biuegu numer 12 lider kla(...)
126
Kontuzjowany Fredrik Lindgren musi zakończyć starty w bieżącym sezonie. Vaclav Milik zastąpi go w Toruniu, a Max Fricke w Melbourne.(...)
101
Greg Hancock pomyślnie przeszedł operację barku, którego kontuzja wykluczyła go z końcówki sezonu. (...)
102
Max Fricke otrzyma kolejną okazję do jazdy w FIM Speedway Grand Prix. Australijczyk został powołany na NICE Toruń SGP Polski, która odbędzie się 7 października.(...)
151
Jason Doyle zdobywając dzisiaj w Grand Prix Szwecji największą zdobycz punktową powiększył swoją przewagę nad pozostałymi zawodnikami w klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu G(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com