Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
261
2019 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski – to oficjalna nazwa piątej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu w 2019 roku. Firma Betard - od lat związana z wrocław(...)
114
Chris Holder, były mistrz świata, rozpocznie starania o powrót do FIM Speedway Grand Prix od styczniowego cyklu Mistrzostw Australii.(...)
319
Niels-Kristian Iversen liczy na przedłużenie dobrej dyspozycji z końca sezonu 2018 po swoim powrocie do grona stałych uczestników FIM Speedway Grand Prix.(...)
174
Poznaliśmy datę i miejsce organizacji rundy Grand Prix Challenge sezonu 2019.(...)
0
Emil Sajfutdinow zamiast o utrzymanie pragnie w 2019 roku walczyć o mistrzostwo świata.(...)
319
Doskonały początek sezonu SGP okazał się dla Fredrika Lindgrena nieco wytrącający z równowagi. W kolejnym nie chce powtórzyć tego błędu.(...)
71
Od czwartku trwa sprzedaż biletów na inaugurację cyklu Grand Prix 2019, która będzie miała miejsce na PGE Narodowym w Warszawie. (...)
1
Leon Madsen zapowiada, że nie interesuje go jedynie sam udział w FIM Speedway Grand Prix . W sezonie 2019 chce stanąć na podium.(...)
71
Bartosz Zmarzlik przeszedł do historii jako siódmy polski indywidualny mistrz świata na żużlu. 23-latek wywalczył jednocześnie dziewiąty srebrny medal IMŚ dla naszego kraju. Po dwa(...)
18
Piąta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 18 maja 2019 roku (początek o godz. 19.00). Na starcie zobaczymy czterech Polaków – pełno(...)
109
Dzisiaj, niespodziewanie szybko, poznaliśmy kalendarz przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. (...)
226
Wczoraj poznaliśmy czwórkę, która otrzymała dzikie karty do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Dzisiaj natomiast ogłoszonych zostało pięciu żużlowców, którzy pełnić będą(...)
177
3 miesiące temu
Znamy 15 zawodników, którzy w przyszłym sezonie powalczą o tytuł IMŚ. Wśród "dzikusów" jest Patryk Dudek.(...)
0
Tai Woffinden wygraną w dzisiejszym Grand Prix Polski, kończącym zarazem cały tegoroczny cykl, potwierdził tylko, iż w tym sezonie jest najlepszym żużlowcem świata. W biegu finałow(...)
524
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie rozegrane zostaną ostatnie zawody cyklu Grand Prix. Około godziny 22:00 poznamy nowego Indywidualnego Mistrza Świata na rok 2018. Portal ZUZELEND.C(...)
15
O godzinie 16:00 Prezydent Torunia, Michał Zalewski rozpoczął losowanie numerów startowych dla zawodników, którzy po raz ostatni w tym roku wystąpią w zawodach z cyklu Grand Prix.(...)
409
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni (...)
240
Craig Cook, reprezentant Wielkiej Brytanii, oficjalnie zrezygnował z udziału w Toruń FIM Speedway Grand Prix Polski. Żużlowiec wciąż kontynuuje leczenie urazu nadgarstka, którego n(...)
126
Patryk Dudek zdecydował się wycofać z udziału w Toruń FIM Speedway Grand Prix Polski i zapewnia, że w kolejnym sezonie wróci na tor mocniejszy. (...)
121
Tai Woffinden zwyciężył w FIM Speedway Grand Prix Niemiec i jest już bardzo blisko swojego trzeciego tytułu w karierze.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com