Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
83
Krzysztof Kasprzak otrzymał przechodnią dziką kartę na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, która odbędzie się 12 maja 2018 roku.(...)
207
Duńczyk Peter Kildemand ma nadzieję, że zima spędzona bez zmartwień o kontuzje umożliwi mu powrót do najlepszej formy w 2018 roku.(...)
0
Przed 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się zbiórka pieniędzy prowadzona przez Fundację DW#43 w ramach akcji #PomocBezHamulców na rzecz Tomasza Golloba. Ca(...)
22
Matej Zagar, najlepszy słoweński żużlowiec, ma nadzieję, że występ w Monster Energy FIM Speedway of Nations otworzy drzwi jego rodakom, aby mieli szansę na rozwój swoich karier.(...)
101
Zagadki logiczne i zręcznościowe, wydostanie się z opresji – to zadanie, które stało przed Bartoszem Zmarzlikiem i Patrykiem Dudkiem, którzy spotkali się w warszawskim FunEscape. N(...)
105
– Polski żużel w Grand Prix toczy się niczym kula śniegowa – mówi Robert Wardzała, żużlowy ekspert i były zawodnik m.in. Unii Tarnów. – Z każdym sezonem nasi zawodnicy będą jeszcze(...)
0
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda objął Patronat Honorowy nad 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Zawody zainaugurują cykl rywalizacji o tytuł Indywid(...)
60
12 maja na PGE Narodowym polscy żużlowcy rozpoczną walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Jedyny, największy i niepowtarzalny turniej w stolicy trzeba zobaczyć na żywo. (...)
137
Patryk Dudek przed rozpoczynającym się cyklem Grand Prix uważa, że w tym roku będzie o wiele trudniej niż miało to miejsce za pierwszym razem, kiedy to w debiucie zdobył srebro Ind(...)
66
Polscy uczestnicy żużlowej inauguracji Indywidualnych Mistrzostw Świata, która już w maju odbędzie się w Warszawie, złożyli specjalne życzenia z okazji Dnia Kobiet.(...)
102
Tai Woffinden wyjawił, że może odejść z żużla w ciągu pięciu lat. Myśli o nowym życiu poza torem i podjęciu nowych wyzwań.(...)
136
– Bartosz Zmarzlik jest jednym z faworytów Grand Prix 2018, ale to nic jeszcze nie oznacza – ocenia Stanisław Chomski, klubowy trener zawodnika. – Grand Prix to taki cykl, w którym(...)
102
Mateusz Tonder z Falubazu Zielona Góra to już szósty zawodnik młodego pokolenia, który z trybun zobaczy 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Na PGE Narodowy pojedzie (...)
162
Nowy producent opon wzbogaci rynek żużla i zostanie wyłącznym dostawcą Grand Prix. Turecka firma Anlas podpisała trzyletni kontrakt z właścicielem cyklu firmą IMG. (...)
57
Polacy mają szczęście do debiutów w cyklu Grand Prix. Brązowy medal Bartosza Zmarzlika w 2016 roku i srebrny Patryka Dudka w 2017 mogą być dobrymi prognostykami dla Przemysława Paw(...)
126
Minione trzy edycje żużlowego Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie oraz aktualnie trwająca sprzedaż to rekordowe zainteresowanie zawodami ze strony kibiców. Najwięcej, średnio b(...)
102
Nicki Pedersen zakwestionował pracowitość i ambicję młodszych żużlowców z Danii. Jest rozczarowany brakiem jakichkolwiek sukcesów duńskiego żużla w momencie kiedy przez niemal rok (...)
118
Szymon Szlauderbach z FOGO Unii Leszno to kolejny młody zawodnik, który otrzymał od Polskiego Związku Motorowego zaproszenie na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix i 12 maja bę(...)
111
– Nasi żużlowcy muszą wreszcie postawić kropkę nad „i” – w 2018 roku sięgnąć po złoty medal w cyklu FIM Speedway Grand Prix – mówi Andrzej Grodzki, honorowy przewodniczący Komisji (...)
415
Bloger wegański, ultramaratończyk i motywator Przemysław Ignaszewski zaraził pozytywną energią Przemysława Pawlickiego przed jego debiutem w cyklu FIM Speedway Grand Prix. Razem tr(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com