Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Rye House
Wczoraj o 20:30
Z końcem lipca 2017 roku pracę w klubie z Torunia kończy Jacek Gajewski, dotychczasowy menedżer i wiceprezes klubu. Jego funkcję obejmie Jacek Frątczak, który wraca na stanowiska menedżera po półtorarocznej przerwie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe

1. Grupa Azoty Unia Tarnów
m
11
pkt
22
+/-
+181

2. SC Lokomotiv Daugavpils
m
12
pkt
16
+/-
+31

3. Euro Finannce Polonia Piła
m
11
pkt
16
+/-
+1

4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
m
10
pkt
15
+/-
+60

5. Orzeł Łódź
m
11
pkt
15
+/-
+42

6. Arge Speedway Wanda Kraków
m
12
pkt
13
+/-
-35

7. Stal Rzeszów
m
11
pkt
6
+/-
-123

8. Polonia Bydgoszcz
m
12
pkt
3
+/-
-157

1. Speed Car Motor Lublin
m
11
pkt
22
+/-
+82

2. GTM Start Gniezno
m
9
pkt
16
+/-
+150

3. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
m
10
pkt
16
+/-
+19

4. KSM Krosno
m
10
pkt
11
+/-
-2

5. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
m
10
pkt
11
+/-
-66

6. Stal-Met Kolejarz Opole
m
10
pkt
8
+/-
+11

7. RKS Kolejarz Rawicz
m
10
pkt
0
+/-
-194
ICE SPEEDWAY - Wiadomości
1
Dzisiaj w szwedzkim Oernskoeldsvik na torze Kallehov rozegrany zostać miał finał Mistrzostw Skandynawii w ice spedwayu, lecz niestety słoneczna pogoda doprowadziła do tego, że lód (...)
102
Drugi dzień Reprezentacja Rosji zakończyła z kompletem podwójnych zwycięstw tym samym wywalczyła tytuł najlepszej drużyny świata w ice speedwayu. Srebrny medal mistrzostw przypadł (...)
100
Reprezentacja Rosji, tak jak to było do przewidzenia, triumfowała w pierwszym dniu finału o tytuł Drużynowego Mistrza Świata w ice speedwayu rozgrywanego w niemieckim Inzell. Rosja(...)
98
Rosjanin, Dmitrij Kołtakow podobnie jak w sobotę triumfował również w drugim dniu 4 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w Berlinie. Tym samym Kołtakow odskocz(...)
197
Dmitrij Kołtakow wygrał pierwszy dzień 4 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywany w Berlinie. Kołtakow wygrał bezapelacyjnie notując na swym koncie komplet siedmiu (...)
101
Drużyna CTWS Kamiensk Uralskij zwycięstwem w ostatniej rundzie Superligi przypieczętowała zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Rosji w ice speedwayu. Drugie miejsce przypadło zespoł(...)
105
Dzisiaj w Togliatti rozegrana została 5 runda rosyjskiej Superligi w ice speedwayu. Wygrała ekipa gospodarzy, przed liderem ligi Kamieńskiem Uralskim oraz Kaustikiem Staerlitamak. (...)
105
Rosjanin Nikołaj Krasnikow wygrał w pierszym dniu finału o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy rozgrywanym na jego domowym torze w Ufie.. Pozostałe miejsca na podium również zajęli(...)
379
5 miesięcy temu
Igor Kononow z kompletem punktów po raz czwarty z rzędu wygrał zawody finałowe z cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozegrane na torze lodowym w kazachskich Ałmatach. Dru(...)
141
Trzeci raz z rzędu Rosjanin, Igor Kononow wygrał zawody z cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator. Tym razem na najwyższym stopniu podium stanął w kazachskich Ałmatach. Drugie(...)
106
Bardzo pechowo dla Daniiła Iwanowa rozpoczął się 3 finał Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator w kazachskich Ałmatach. W juz w pierwszym wyścigu dnia to właśnie Rosjanin, będąc zd(...)
103
Kazachskie Ałmaty będą gospodarzem 3 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator 2017. Dzisiaj poznaliśmy zawodnika, który pojedzie z dziką kartą oraz numery startowe z jakimi st(...)
119
Igor Kononow zdominował 2 finał cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywany w rosyjskim Szadrińsku. Kononow w dwudniowych zawodach odniósł dwa zwycięstwa dzięki, którym(...)
481
Niestety pechowo zakończyły Jimmy Olsen swój udział w 2 finale cyklu cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w rosyjskim Szadryńsku. Szwed w biegu półfinałowym na (...)
237
Igor Kononow wygrał w pierszym dniu 2 finału cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanego na stadionie Torpedo w Szadryńsku. Kononow tylko raz przyjechał na drugiej po(...)
116
Wygraną aktualnego Indywidualnego Mistrza Świata w ice speedwayu, Dmitrija Chomicewicza zakończyła się dzisiejsza runda finałowa cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgry(...)
105
Dzisiaj w Togliatti ruszył cykl Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator czyli walka o tytuł najlepszego zawodnika w ice speedwayu. Po pierwszej rundzie na prowadzeniu znajduje się D(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z sobotnich oraz niedzielnych zmagań rosyjskiej Superligi ice speedwaya, które rozegrane zostały na torze lodowym w Ufie. Autorem zdjęć (...)
0
4 rundę rosyjskiej Superligi w ice speedwayu wygrał po raz kolejny zespół z Kamienska Uralskijego. Tym zwycięstwem drużyna umocniła się na fotelu lidera i wiele wskazuje na to, iż (...)
66
Austriak, Franz Zorn z kompletem zwycięstw triumfował w międzynarodowym turnieju ice speedwaya na torze w Sankt Johann. Drugie miejsce przypadło Niemcowi, Hansowi Weber, zaś na naj(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com