Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ICE SPEEDWAY - Wiadomości
948
W Kameńsku Uralskim rozegrana została 1 runda rosyjskiej Superligi w ice speedwayu. Pierwsze zawody o drużynowe mistrzostwo Rosji wygrała ekipa Mega Łady Togliatti.(...)
0
9 miesięcy temu
Dmitrij Kołtakow zdominował tegoroczny cykl LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Obrońca mistrzowskiego tytułu zwyciężył w 10 z 10 finałów jakie zostały rozegrane(...)
0
Dzisiaj w holenderskim Heerenveen po raz kolejny Dmitrij Kołtakow stanął na najwyższym stopniu podium LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Jest to dziewiąta wygra(...)
58
W pierwszym dniu 4 finału LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship rozgrywanego w niemieckim Inzell po raz siódmy w tym sezonie triumfował Dmitrij Kołtakow. Rosjanin (...)
73
Szósta runda cyklu LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship i szóste zwycięstwo Dmitrija Kołtakowa, tak w skrócie można podsumować dzisiejsze zmagania najlepszych lodo(...)
102
Kolejne zwycięstwo z kompletem siedmiu zwycięstw odnotował Dmitrij Kołtakow w pierwszym dniu 3 finału LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship rozgrywanego w Berlinie.(...)
103
W sobotę i niedzielę na torze w Togliatti rozegrany został cykl LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. W pierwszym dniu na torze królował aktualny Mistrz Świta, Dmi(...)
133
W drugim dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators rozgrywanym w Szadryńsku w niemal identycznym stylu triumfowała ekipa Rosji i tym samym sięgnęli po kolejny, 36 w histo(...)
1518
W pierwszym dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators w rosyjskim Szadryńsku zgodnie z oczekiwaniami zwyciężyła ekipa gospodarzy. Rosjanie z kompletem podwójnych zwycięst(...)
334
Jutro a także w niedzielę na torze Torpedo w Szadryńsku rozegrany zostanie finał Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators czyli w skrócie Drużynowe Mistrzostwa Świata w ice speedway(...)
234
Dmitrij Kołtakow po raz drugi stanął na najwyższym stopniu podium w rozgrywanych w kazachskiej Astanie 1 finale LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Aktualnym mis(...)
431
Zwycięstwem broniącego tytuł IMŚ w ice speedwayu, Dmitrija Kołtakowa zakończył się pierwszy dzień 1 finału LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Największą sensacj(...)
249
4 runda rosyjskiej Superligi w ice speedwayu padła ponownie łupem gospodarzy, Baszkortostanu Ufa. Drugie miejsce podobnie jak w sobotę zajęła ekipa Mega Lady Togliatti, zaś trzecie(...)
772
Dzisiaj na torze stadionu Stroitieł w Ufie rozegrano trzecią rundę najlepszej ligi na świecie w ice speedwayu, rosyjskiej Superligi. Zwycięstwo w zawodach padło łupem zawodników go(...)
102
Dzisiaj w fińskim Ylitornio oraz w szwedzkim Oernskoeldsvik rozegrane zostały kwalifikacje do finałów o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata w ice speedwayu. Zgodnie z oczekiwaniami(...)
108
Dzisiejszą wygraną w drugim dniu drugiego finału IMR, Dmitrij Kołtakow przypieczętował zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrza Rosji w ice speedwayu. Drugie miejsce zajął Daniił Iwa(...)
103
Zwycięstwem w pierwszym dniu 2 finału IMR w ice speedwayu, Dmitrij Kołtakow zrobił duży krok do zdobycia tytułu najlepszego lodowego gladiatora Rosji. Aktualny Mistrz Świata z kom(...)
568
Igor Kononow po fatalnym występie w pierwszym dniu finału o tytuł Indywidualnego Mistrza Rosji w ice speedwayu, dzisiaj z 14 punktami stanął na najwyższym stopniu podium. Drugie mi(...)
334
Dinar Walejew wygrał pierwszy dzień 1 finału o tytuł najlepszego lodowego gladiatora Rosji. O tym kto zajmie drugie miejsce musiał rozstrzygnąć bieg dodatkowy. Lepszym okazał się D(...)
1586
Dzisiaj na torach w Szadrinsku, Ufie oraz Neftekamsku rozegrane zostały półfinały o tytuł Indywidualnego Mistrza Rosji w ice speedwayu. Dwa finały, które odbędą się w Togliatti i K(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com