Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ICE SPEEDWAY - Wiadomości
379
Igor Kononow z kompletem punktów po raz czwarty z rzędu wygrał zawody finałowe z cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozegrane na torze lodowym w kazachskich Ałmatach. Dru(...)
141
Trzeci raz z rzędu Rosjanin, Igor Kononow wygrał zawody z cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator. Tym razem na najwyższym stopniu podium stanął w kazachskich Ałmatach. Drugie(...)
106
Bardzo pechowo dla Daniiła Iwanowa rozpoczął się 3 finał Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator w kazachskich Ałmatach. W juz w pierwszym wyścigu dnia to właśnie Rosjanin, będąc zd(...)
103
Kazachskie Ałmaty będą gospodarzem 3 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator 2017. Dzisiaj poznaliśmy zawodnika, który pojedzie z dziką kartą oraz numery startowe z jakimi st(...)
119
Igor Kononow zdominował 2 finał cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywany w rosyjskim Szadrińsku. Kononow w dwudniowych zawodach odniósł dwa zwycięstwa dzięki, którym(...)
481
Niestety pechowo zakończyły Jimmy Olsen swój udział w 2 finale cyklu cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w rosyjskim Szadryńsku. Szwed w biegu półfinałowym na (...)
237
Igor Kononow wygrał w pierszym dniu 2 finału cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanego na stadionie Torpedo w Szadryńsku. Kononow tylko raz przyjechał na drugiej po(...)
116
Wygraną aktualnego Indywidualnego Mistrza Świata w ice speedwayu, Dmitrija Chomicewicza zakończyła się dzisiejsza runda finałowa cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgry(...)
105
Dzisiaj w Togliatti ruszył cykl Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator czyli walka o tytuł najlepszego zawodnika w ice speedwayu. Po pierwszej rundzie na prowadzeniu znajduje się D(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z sobotnich oraz niedzielnych zmagań rosyjskiej Superligi ice speedwaya, które rozegrane zostały na torze lodowym w Ufie. Autorem zdjęć (...)
0
4 rundę rosyjskiej Superligi w ice speedwayu wygrał po raz kolejny zespół z Kamienska Uralskijego. Tym zwycięstwem drużyna umocniła się na fotelu lidera i wiele wskazuje na to, iż (...)
66
Austriak, Franz Zorn z kompletem zwycięstw triumfował w międzynarodowym turnieju ice speedwaya na torze w Sankt Johann. Drugie miejsce przypadło Niemcowi, Hansowi Weber, zaś na naj(...)
209
Ekipa z Kamieńska Uralskiego wygrała trzecią rundę o Drużynowe Mistrzostwo Rosji w ice speedwayu i tym samym obięła prowadzenie w w klasyfikacji generalnej. Na drugiej pozycji skla(...)
402
28 stycznia, w sobotę, na częstochowskim lodowisku przy ulicy Boya-Żeleńskiego odbędzie się XV edycja częstochowskiej Gali Lodowej. W piątek poznaliśmy pełną obsadę i formułę zawod(...)
101
Zawodami na zamarzniętym stawie Opatak w Opatowicach nad Labem rozpoczęła się walka o tytuł IM Czech w ice speedwayu. Turniej jak można było wcześniej przewidzieć z kompletem punkt(...)
305
Ekipa OEMK Rundbana wygrała 5 rundę szwedzkiej Isracingserien rozegraną w Bollnaes. Drugie miejsce zajęła drużyna Stroemsunds MC Isracing, zaś trzecie SMK Gaevle. W tabeli kolejnoś(...)
101
Niemiec, Johan Weber oraz Szwed Niclas Svensson otrzymali dwie dzikie karty stałych uczestników tegorocznego cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiators World Championship przyzn(...)
397
Po dzisiejszej rundzie kwalifikacyjnej w poznaliśmy już trzynastu zawodników, uczestników cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Dwa wolne miejsca obsadz(...)
303
Austriak, Franz Zorn z kompletem punktów triumfował w 2 rundzie kwalifikacji do cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiators World Championship w szwedzkim Stroemsund. Na drugim m(...)
100
W sobotę 14 stycznia o godzinie 17:00 w szwedzkim Stroemsund rozpocznie się 2 runda kwalifikacyjna do Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Bezprzecznymi f(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com