Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W drugim dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators rozgrywanym w Szadryńsku w niemal identycznym stylu triumfowała ekipa Rosji i tym samym sięgnęli po kolejny, 36 w historii, złoty medal. Drugie miejsce, które zapewniło srebro w zawodach zdobyli Szwedzi. Brąz przypadł drużynie Austrii.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ICE SPEEDWAY - Wiadomości
103
W sobotę i niedzielę na torze w Togliatti rozegrany został cykl LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. W pierwszym dniu na torze królował aktualny Mistrz Świta, Dmi(...)
133
W drugim dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators rozgrywanym w Szadryńsku w niemal identycznym stylu triumfowała ekipa Rosji i tym samym sięgnęli po kolejny, 36 w histo(...)
1518
W pierwszym dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators w rosyjskim Szadryńsku zgodnie z oczekiwaniami zwyciężyła ekipa gospodarzy. Rosjanie z kompletem podwójnych zwycięst(...)
334
Jutro a także w niedzielę na torze Torpedo w Szadryńsku rozegrany zostanie finał Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators czyli w skrócie Drużynowe Mistrzostwa Świata w ice speedway(...)
234
Dmitrij Kołtakow po raz drugi stanął na najwyższym stopniu podium w rozgrywanych w kazachskiej Astanie 1 finale LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Aktualnym mis(...)
431
Zwycięstwem broniącego tytuł IMŚ w ice speedwayu, Dmitrija Kołtakowa zakończył się pierwszy dzień 1 finału LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Największą sensacj(...)
249
4 runda rosyjskiej Superligi w ice speedwayu padła ponownie łupem gospodarzy, Baszkortostanu Ufa. Drugie miejsce podobnie jak w sobotę zajęła ekipa Mega Lady Togliatti, zaś trzecie(...)
772
Dzisiaj na torze stadionu Stroitieł w Ufie rozegrano trzecią rundę najlepszej ligi na świecie w ice speedwayu, rosyjskiej Superligi. Zwycięstwo w zawodach padło łupem zawodników go(...)
102
Dzisiaj w fińskim Ylitornio oraz w szwedzkim Oernskoeldsvik rozegrane zostały kwalifikacje do finałów o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata w ice speedwayu. Zgodnie z oczekiwaniami(...)
108
Dzisiejszą wygraną w drugim dniu drugiego finału IMR, Dmitrij Kołtakow przypieczętował zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrza Rosji w ice speedwayu. Drugie miejsce zajął Daniił Iwa(...)
103
Zwycięstwem w pierwszym dniu 2 finału IMR w ice speedwayu, Dmitrij Kołtakow zrobił duży krok do zdobycia tytułu najlepszego lodowego gladiatora Rosji. Aktualny Mistrz Świata z kom(...)
568
Igor Kononow po fatalnym występie w pierwszym dniu finału o tytuł Indywidualnego Mistrza Rosji w ice speedwayu, dzisiaj z 14 punktami stanął na najwyższym stopniu podium. Drugie mi(...)
334
Dinar Walejew wygrał pierwszy dzień 1 finału o tytuł najlepszego lodowego gladiatora Rosji. O tym kto zajmie drugie miejsce musiał rozstrzygnąć bieg dodatkowy. Lepszym okazał się D(...)
1586
Dzisiaj na torach w Szadrinsku, Ufie oraz Neftekamsku rozegrane zostały półfinały o tytuł Indywidualnego Mistrza Rosji w ice speedwayu. Dwa finały, które odbędą się w Togliatti i K(...)
102
Ekipa Baszkortostanu z Ufy triumfowała w drugiej rundzie rosyjskiej Superligi w ice speedwayu rozgrywanej w Kamiensku Uralskim. Drugie miejsce zajął zespół Mega Lady Togliatti, a t(...)
110
Dzisiaj na torze lodowym w Kamiensku Uralskim rozegrana została pierwsza kolejka najlepszej ligi w speedwayu na lodzie. Pierwsze sześć punktów za zwycięstwo w rosyjskiej Superlidze(...)
1
Dzisiaj w szwedzkim Oernskoeldsvik na torze Kallehov rozegrany zostać miał finał Mistrzostw Skandynawii w ice spedwayu, lecz niestety słoneczna pogoda doprowadziła do tego, że lód (...)
102
Drugi dzień Reprezentacja Rosji zakończyła z kompletem podwójnych zwycięstw tym samym wywalczyła tytuł najlepszej drużyny świata w ice speedwayu. Srebrny medal mistrzostw przypadł (...)
100
Reprezentacja Rosji, tak jak to było do przewidzenia, triumfowała w pierwszym dniu finału o tytuł Drużynowego Mistrza Świata w ice speedwayu rozgrywanego w niemieckim Inzell. Rosja(...)
98
Rosjanin, Dmitrij Kołtakow podobnie jak w sobotę triumfował również w drugim dniu 4 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w Berlinie. Tym samym Kołtakow odskocz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com