Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ICE SPEEDWAY - Wiadomości
1
Dzisiaj w szwedzkim Oernskoeldsvik na torze Kallehov rozegrany zostać miał finał Mistrzostw Skandynawii w ice spedwayu, lecz niestety słoneczna pogoda doprowadziła do tego, że lód (...)
102
Drugi dzień Reprezentacja Rosji zakończyła z kompletem podwójnych zwycięstw tym samym wywalczyła tytuł najlepszej drużyny świata w ice speedwayu. Srebrny medal mistrzostw przypadł (...)
100
Reprezentacja Rosji, tak jak to było do przewidzenia, triumfowała w pierwszym dniu finału o tytuł Drużynowego Mistrza Świata w ice speedwayu rozgrywanego w niemieckim Inzell. Rosja(...)
98
Rosjanin, Dmitrij Kołtakow podobnie jak w sobotę triumfował również w drugim dniu 4 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w Berlinie. Tym samym Kołtakow odskocz(...)
197
Dmitrij Kołtakow wygrał pierwszy dzień 4 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywany w Berlinie. Kołtakow wygrał bezapelacyjnie notując na swym koncie komplet siedmiu (...)
101
Drużyna CTWS Kamiensk Uralskij zwycięstwem w ostatniej rundzie Superligi przypieczętowała zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Rosji w ice speedwayu. Drugie miejsce przypadło zespoł(...)
105
Dzisiaj w Togliatti rozegrana została 5 runda rosyjskiej Superligi w ice speedwayu. Wygrała ekipa gospodarzy, przed liderem ligi Kamieńskiem Uralskim oraz Kaustikiem Staerlitamak. (...)
105
Rosjanin Nikołaj Krasnikow wygrał w pierszym dniu finału o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy rozgrywanym na jego domowym torze w Ufie.. Pozostałe miejsca na podium również zajęli(...)
379
4 miesiące temu
Igor Kononow z kompletem punktów po raz czwarty z rzędu wygrał zawody finałowe z cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozegrane na torze lodowym w kazachskich Ałmatach. Dru(...)
141
Trzeci raz z rzędu Rosjanin, Igor Kononow wygrał zawody z cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator. Tym razem na najwyższym stopniu podium stanął w kazachskich Ałmatach. Drugie(...)
106
Bardzo pechowo dla Daniiła Iwanowa rozpoczął się 3 finał Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator w kazachskich Ałmatach. W juz w pierwszym wyścigu dnia to właśnie Rosjanin, będąc zd(...)
103
Kazachskie Ałmaty będą gospodarzem 3 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator 2017. Dzisiaj poznaliśmy zawodnika, który pojedzie z dziką kartą oraz numery startowe z jakimi st(...)
119
Igor Kononow zdominował 2 finał cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywany w rosyjskim Szadrińsku. Kononow w dwudniowych zawodach odniósł dwa zwycięstwa dzięki, którym(...)
481
Niestety pechowo zakończyły Jimmy Olsen swój udział w 2 finale cyklu cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w rosyjskim Szadryńsku. Szwed w biegu półfinałowym na (...)
237
Igor Kononow wygrał w pierszym dniu 2 finału cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanego na stadionie Torpedo w Szadryńsku. Kononow tylko raz przyjechał na drugiej po(...)
116
Wygraną aktualnego Indywidualnego Mistrza Świata w ice speedwayu, Dmitrija Chomicewicza zakończyła się dzisiejsza runda finałowa cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgry(...)
105
Dzisiaj w Togliatti ruszył cykl Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator czyli walka o tytuł najlepszego zawodnika w ice speedwayu. Po pierwszej rundzie na prowadzeniu znajduje się D(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z sobotnich oraz niedzielnych zmagań rosyjskiej Superligi ice speedwaya, które rozegrane zostały na torze lodowym w Ufie. Autorem zdjęć (...)
0
4 rundę rosyjskiej Superligi w ice speedwayu wygrał po raz kolejny zespół z Kamienska Uralskijego. Tym zwycięstwem drużyna umocniła się na fotelu lidera i wiele wskazuje na to, iż (...)
66
Austriak, Franz Zorn z kompletem zwycięstw triumfował w międzynarodowym turnieju ice speedwaya na torze w Sankt Johann. Drugie miejsce przypadło Niemcowi, Hansowi Weber, zaś na naj(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com