Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Główna Komisja Sportu Żużlowego przeprasza wszystkich miłośników żużla za zaistniałą sytuację związaną z odwołaniem zawodów o Złoty Kask w Pile, imprezy która od lat jest wpisana w krajobraz sportu żużlowego w Polsce. Sytuacja taka nigdy nie powinna się zdarzyć i uczynimy wszystko, żeby się nie po(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ICE SPEEDWAY - Wiadomości
130
Daniił Iwanow jest o krok od zdobycia tytułu najlepszego lodowego gladiatora świata po tym jak triumfował dzisiaj w 5 finale FIM Ice Speedway World Championship rozgrywanym w Holen(...)
108
Złe wieści napłynęły z berlińskiego szpitala dotyczące szwedzkiego gladiatora, Martina Haarahiltunena. Okazuje się, że po niepozornym upadku w biegu półfinałowym Szwed doznał złama(...)
1
Dmitrij Kołtakow dzięki wygranej w 5 finale FIM Ice Speedway World Championship na Horst Dohm Eis-Stadion w Berlinie usadowił się samodzielnie na fotelu lidera klasyfikacji general(...)
101
Rosjanie tak jak to było do przewidzenia 16 raz z rzędu zdobyli złoty medal najlepszej drużyny świata w ice speedwayu. Tym razem w nieco zmienionej formule, Ice Speedway of Nations(...)
60
Rosjanie sa o krok od zdobycia po raz 16 z rzędu tytuł najlepszej drużyny świata. W tym roku FIM zmienił szyld zespołowego ścigania na Ice Speedway of Nations. Gospodarzem dwudniow(...)
104
W 3 finale FIM Ice Speedway World Championship rozegranym w rosyjskim Szadrińsku po raz drugi w tym sezonie triumfował Daniił Iwanow. Podobnie jak to miało miejsce w Ałmatach Rosja(...)
272
Rosjanie zdominowali dzisiejszy 2 finał FIM Ice Speedway World Championship w kazachskich Ałamty. Pięć pierwszych miejsc przpadło właśnie naszym wschodnim sąsiadom. Zwycięstwo odni(...)
115
Andrej Divis wygrał pierwszą rundę Indywidualnych Mistrzostw Czech w Ice Speedwayu, która odbyła się w Holicach. Drugie miejsce zajął Lukas Volejnik, a podium uzupełnił Jan Klauz.(...)
105
Trochę niespodziewanie, Dinar Walejew z Rosji triumfował w pierwszym finale FIM Ice Speedway World Championship w kazachskich Ałmaty. Młody Rosjanin wyprzedził w finale swoich dwóc(...)
23
W najbliższą sobotę oraz niedzielę w kazachskich Ałmatach zainaugurowany zostanie cykl FIM Ice Speedway World Championship. Tytułu najlepszego lodowego gladiatora świata broni Rosj(...)
260
Ekipa CTWC DOSAAF Swierdłowskoj Oblasti triumfowała w 6 etapie rosyjskiej Superligi ice speedway, rozgrywanej dzisiaj na torze Stroitiel w Ufie. Drugie miejsce przypadło dla Mega Ł(...)
546
Zwycięstwem Mega Łady Togliatti zakończył się dzisiejszy 5 etap rosyjskiej Superligii w ice speedwayu. (...)
100
W fińskim Kauhajoki oraz w szwedzkim Oernskoeldsvik rozegrane zostały kwalifikacje do cyklu FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Tak jak można było przewidzieć w obu zaw(...)
101
W sobotę w Kamiensku Uralskim rozstrzygnięta została ruwalizacja o tytuł najlepszego lodowego gladiatora w Rosji i tym samym Rosyjska Federacja Motocyklowa jako ostatnia podała naz(...)
569
Dmitrij Kołtakow wygrał dwudniowy 1 etap Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu rozgrywany na torze w Togliatti. Najlepszy lodowy gladiator na świecie podobnie jak wczoraj(...)
319
W pierwszym dniu Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu po raz kolejny bezkonkurencyjnym zawodnikiem okazał się Dmirij Kołtakow, kończąc zawody z kompletem pięciu zwycięst(...)
948
W Kameńsku Uralskim rozegrana została 1 runda rosyjskiej Superligi w ice speedwayu. Pierwsze zawody o drużynowe mistrzostwo Rosji wygrała ekipa Mega Łady Togliatti.(...)
0
Dmitrij Kołtakow zdominował tegoroczny cykl LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Obrońca mistrzowskiego tytułu zwyciężył w 10 z 10 finałów jakie zostały rozegrane(...)
0
Dzisiaj w holenderskim Heerenveen po raz kolejny Dmitrij Kołtakow stanął na najwyższym stopniu podium LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Jest to dziewiąta wygra(...)
58
W pierwszym dniu 4 finału LUKOIL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship rozgrywanego w niemieckim Inzell po raz siódmy w tym sezonie triumfował Dmitrij Kołtakow. Rosjanin (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com