Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DPS - Wiadomości
103
Alun Rossiter pozostaje na stanowisku trenera reprezentacji Wielkiej Brytanii na sezon 2017. Dla Anglika, który poprowadził swoją reprezentację do srebrnego medalu w Monster Energy(...)
101
Miniony rok dla duńskiego żużla nie był rokiem udanym. Reprezentacja Danii w Drużynowym Pucharze Świata nie wywalczyła żadnego medal. Co więcej, nie awansowała nawet do finału rozg(...)
0
2 września na torze przy Al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie o godzinie 20:00 odbędzie się mecz Drużynowych Mistrzów Świata w 2016 roku z Reprezentacją Danii. W składzie Reprezentacji (...)
0
2 września na torze przy Al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie o godzinie 20:00 odbędzie się mecz Drużynowych Mistrzów Świata w 2016 roku z Reprezentacją Danii. W czwartek poznaliśmy skł(...)
116
Reprezentacja Polski zwyciężyła niezwykle emocjonujący finał Drużynowego Pucharu Świata w angielskim Manchesterze, już po raz siódmy sięgając po trofeum Ove Fundina. Kapitan Piotr (...)
2
W piątek w angielskim Manchesterze odbędzie się w baraż Drużynowego Pucharu Świata. Podano oficjalne składy w jakich wystąpią drużyny podczas tych decydujących o finale zmagań. W n(...)
2
Drużynowy Puchar Świata wkracza w decydującą fazę. W piątek na torze w angielskim Manchesterze odbędzie się baraż DPŚ, natomiast dzień później dojdzie do decydującej finałowej kon(...)
57
Szwedzka reprezentacja wygrała drugi półfinał DPŚ w Vestervik. Reprezentacji Trzech Koron awansowali do finału. W barażu pojadą Australia i USA. Z rywalizacji odpadli Niemcy. (...)
0
We wtorek na torze w Vastervik odbędzie się drugi półfinał tegorocznej edycji Drużynowego Pucharu Świata. Najpoważniejszymi kandydatami do miejsca premiowanego awansem wydają się b(...)
246
Polska reprezentacja wygrała pierwszy półfinał DPŚ w duńskim Vojens i awansowała bezpośrednio do finału. Polacy o puchar Ove Fundina najprawdopodobniej powalczą w zmienionym składz(...)
715
Polska reprezentacja wygrała pierwszy półfinał DPŚ w duńskim Vojens. Biało-czerwoni awansowali do finału. W barażu pojadą Dania i Rosja. (...)
7
Już dzisiaj, późnym wieczorem ruszą zmagania w Drużynowym Pucharze Świata. W pierwszym półfinale, który odbędzie się w duńskim Vojens reprezentacja Polski zmierzy się z zespołami z(...)
139
30 lipca w Manchesterze odbędzie się finał Drużynowego Pucharu Świata. Wielka Brytania udział we finale ma już zapewniony jako gospodarz turnieju. Danny King wierzy, że atut własne(...)
2
W Vojens o godzinie 19:00 rozpocznie się rywalizacja w tegorocznym Drużynowym Pucharze Świata. - Chcielibyśmy sprawdzić się na tle rywali - powiedział reprezentant Czech, Vaclav Mi(...)
0
Żużlowa reprezentacja Polski w sobotę 23 lipca rozpocznie rywalizację o Drużynowy Puchar Świata. Przed tym ważnym wydarzeniem Biało-Czerwonych czeka oficjalny trening. W tym roku o(...)
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa przedstawiła kalendarz Mistrzostw Świata w ice speedwayu oraz na żużlu w 2016 roku. Polska oprócz trzech imprez z cyklu Grand Prix zorganizuje (...)
1
Przed tegorocznym sezonem Betard Sparta Wrocław ściągnęła z Rybnika Czecha - Vaclava Milika. Wszyscy we Wrocławiu zastanawiali się, czy ten zawodnik poradzi sobie w PGE Ekstralidze(...)
1
Niestety sprawdziły się niekorzystne prognozy pogody dla Vojens. Od pewnego czasu w Danii dość mocno pada i jury postanowiło odwołać zawody! Powtórka w niedzielę o 14:00!(...)
0
Polacy w czwartek wygrali baraż Drużynowego Pucharu Świata i awansowali do finału. Jak mówi Marek Cieślak, prognozy pogody na sobotę są kiepskie i zawody mogą zostać rozegrane dopi(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com